Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas skolēniem teicami rezultāti ekonomikas, vācu valodas un ģeogrāfijas olimpiādēs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Vairāki Valmieras pilsētas vispārizglītojošo skolu audzēkņi guvuši teicamus rezultātus ekonomikas, vācu valodas un ģeogrāfijas olimpiādēs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Didzis Stāvausis.

Pēc viņa teiktā, ekonomikas 15.valsts olimpiādes trešajā posmā I pakāpes diplomu saņēma Valmieras Viestura vidusskolas (VVV) 11.klases skolnieks Rūdolfs Vētra, savukārt atzinības ieguva Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas (VPĢ) 12.klases skolnieks Kalvis Lauberts un Valmieras Valsts ģimnāzijas (VVĢ) 12.klases skolnieks Toms Jānis Eglītis.

Vācu valodas 44.valsts olimpiādē teicamus rezultātus uzrādīja VVĢ 12.klases skolniece Kristīne Kārkliņa, kura ieguva I pakāpes diplomu, bet Valmieras 5.vidusskolas skolniece Elza Medne ieguva III pakāpes diplomu. Savukārt ģeogrāfijas 31.valsts olimpiādē Valmieras 5.vidusskolas 12.klases skolnieks Silvestrs Tīrons un VVĢ 12.klases skolnieks Kristers Zīvers ieguva III pakāpes diplomu.

Šodien, 12.martā, notiek 10.atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde, kurā piedalās VPĢ 9.klases skolniece Kecija Vatuļina, VPĢ 9.klases skolnieki Salvis Jevdokimovs, Dāvis Kļaviņš un Mārcis Markus, kā arī Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra 9.klases skolnieks Ingars Matutis, pastāstīja Stāvausis.

Savukārt 13.martā un 14.martā notiks matemātikas 64.valsts olimpiāde, kurā piedalīties aicināts VVĢ 9.klases skolnieks Toms Plešs un 12.klases skolnieks Āris Pickainis, kā arī VPĢ 11.klases skolnieks Kristers Zariņš.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri