Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas teritoriju kopj SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Teritorijas labiekārtošanu un sanitārās uzkopšanas darbus Valmieras pilsētā veic pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS”. Deleģēšanas līgums paredz pašvaldības administratīvās teritorijas labiekārtošanas un sanitārās tīrības nodrošināšanu – ielu, ceļu un laukumu rekonstruēšanu un uzturēšanu, parku, skvēru un zaļo zonu ierīkošanu un uzturēšanu, kā arī teritorijas apsaimniekošanu, uzturēšanu un izmantošanu sabiedrības interesēs. Līgums ar kapitālsabiedrību ir noslēgts līdz 2023. gada 31. jūlijam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas komunikācijas un sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Galvenie veicamie pienākumi SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” ir Valmieras pilsētas teritoriju kopšana, kā arī Ģīmes dabas takas kopšana un uzturēšana, un sporta un aktīvās atpūtas parka MEŽS teritorijas kopšana.

Apsaimniekotāji nodrošinās iedzīvotāju drošu pārvietošanos, ietvju, celiņu, veloceliņu un pieguloša zāliena estētisku vizuālo izskatu, no smilšu sanesumiem un atkritumiem attīrītas lietus ūdens uztvērējakas, kā arī ievēros vides aizsardzības prasības. Ziemas periodā – no novembra līdz martam vai periodā ar sniegu, nodrošinās ietvju, parku un skvēru celiņu, stāvlaukumu un kāpņu attīrīšanu no sniega, kā arī, pēc vajadzības, kaisīšanu ar pretslīdes materiāliem, nodrošinot drošu iekļūšanu ēkās.

Saskaņā ar SIA “VALMIERAS NAMSAIMNIEKS” statūtiem, tās darbības mērķi ir arī ceļu un maģistrāļu būvniecība, cita veida tīrīšanas un uzkopšanas darbi, ainavu veidošana un uzturēšana.

Aktuālais jautājums

Vai esi apmierināts ar ielu un ceļu stāvokli, kā arī uzturēšanu Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri