Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas svētkus ieskandina vijolnieka un diriģenta Andrē Rjē brīvdabas koncertfilma

Lasīšanas laiks: < 1 min

Kā jau tas ir ierasts, Valmieras pilsētas svētku ieskandināšanā iesaistās arī Valmieras kinoteātris ”Gaisma”. Šogad kino savu sveicienu bija pacēluši pavisam jaunā līmenī, 20. jūlija vakarā piedāvājot ikvienam interesentam brīvdabas koncertfilmu – leģendārā Holandes vijolnieka un diriģenta Andrē Rjē 2022. gada “Happy Days Are Here Again!” (Laimīgās dienas atkal ir klāt!).

Vēl jo vairāk – pirms koncertfilmas ar video sveicienu Valmieras pilsētu 740. dzimšanas dienā sveica pats Andrē Rjē! Pasākumu vadīja valmierietis, Dailes teātra aktieris Imants Strads. Klātesošajiem bija iespēja tikt arī pie dažādām balvām, kuras bija sarūpējuši pasākuma organizatori un atbalstītāji.

Māksliniekiem ir izpārdoti koncerti visā pasaulē, koncertieraksti skatāmi kinoteātros. Taču pirmo reizi, sagaidot Valmieras 740. dzimšanas dienu iedzīvotāji un pilsētas viesi tika aicināti piedalīties īpašā notikumā – muzikālās filmas, koncerta demonstrēšanā brīvdabā.

Koncertfilmas “Happy Days Are Here Again!” programmā skanēja klasiskas vieglās mūzikas kompozīcijas, operešu melodijas un, protams, jautri valši. Andrē kopā ar Johana Štrausa orķestri un īpašajiem viesiem rūpēsies par izcilu svētku ieskandināšanu.

Svētki Valmierā turpinās visu nedēļas nogali, no 21. līdz 23. jūlijam. Programmu meklē valmierasvin.lv

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri