Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldība līdzfinansēs 14 projektu īstenošanu

Izvērtējot projektu konkursos iesniegtos pieteikumus, Valmieras pilsētas pašvaldība nolēmusi finansiāli atbalstīt 14 projektu īstenošanu, iecerēm novirzot līdzfinansējumu kopumā 7542 eiro (5300 latu) apmērā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

No 10.februāra līdz 28.februārim Valmieras pilsētas pašvaldība bija izsludinājusi projektu iesniegšanu pašvaldības sporta, kultūras un bērnu un jauniešu nometņu projektu konkursos, kuros kopumā tika saņemti 16 projektu pieteikumi, tostarp seši sporta projekti, seši bērnu un jauniešu nometņu projekti un četri jauniešu nometņu projekti. 14 no iesniegtajiem projektiem saņēmuši pašvaldības līdzfinansējumu.

Atbalstīto sporta projektu vidū ir projekti “Invalīdi sporto Valmierā”, “Gaujas krastā, viesu pulkā”, “A.Pizika kauss velokrosā” un “Spēks, sports un daile 2014”, savukārt atbalstīto kultūras projektu vidū ir “Kārlienas pagalma svētki”, “Koncerts “Lielākās ilgas””, “Stāsti rodas Valmierā”, “Mēs savai pilsētai”, “Koncerts “Es bij’ meita” un “Es vēlos mājās pārnākt”.

Pašvaldība finansiāli nolēmusi atbalstīt arī bērnu un jauniešu nometņu projektus “Jāsāk un viss!”, “Odiņi 14”, “Simtjūdžu meža akadēmija” un “Vidzemes florbola akadēmija”, pastāstīja J.Deičmane.

Kā projektu konkursu rezultātus komentēja Valmieras Kultūras centra direktors Toms Upners, salīdzinot ar rezultātiem pērn, iesniegto projektu skaits ir lielāks un projekti kļuvuši radošāki, interesantāki un kvalitatīvāki.

No kopējās Valmieras pilsētas pašvaldības 2014.gada budžetā projektu konkursam paredzētās summas – 7542 eiro (5300 latiem), – 1423 eiro (1000 lati) tiks novirzīti sporta projektiem, 2846 eiro (2000 lati) – kultūras projektiem, bet bērnu un jauniešu nometņu projektiem – 3273 eiro (2300 lati) – bērnu un jauniešu nometņu projektiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri