Valmieras Ziņas

Valmieras peldbaseins izvirzīts konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” otrajai kārtai

Trešdien, 13.februārī, Valmieras peldbaseinu konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” otrajā kārtā kategorijā “Jaunbūve – sabiedriska ēka” klātienē vērtēja žūrijas komisija, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Desmit dažādās kategorijās šogad konkursam pieteiktas 140 būves un objekti, kas nodoti ekspluatācijā 2018.gadā. Kategorijai “Jaunbūve – sabiedriskā ēka” pieteikto ēku vērtēšanas kritēriji ir ēkas būvniecības kvalitāte, materiālu izvēle un to pielietojums, inovatīvu tehnoloģiju izmantojums, konstruktīvie risinājumi, mikroklimata uzturēšanas risinājumi, ēkas ekspluatācijas izmaksas, arhitektoniskā kvalitāte un iekļaušanās vidē, vides pieejamības risinājumi, kā arī kā papildus kritērijs – lietotāju viedoklis par komfortu un mikroklimatu. Konkursa rezultāti tiks paziņoti tā noslēguma ceremonijā 7.martā.

Konkursa “Latvijas Būvniecības Gada balva 2018” misija ir popularizēt drošas, inovatīvas, augstvērtīgas un estētiski kvalitatīvas ēkas un būves, kas tapušas Latvijas Republikas teritorijā vai ārpus tās, ja par projekta realizāciju atbildīgi ir Latvijas pilsoņi. Konkursu organizē nevalstiska organizācija “Building Design and Construction Council” sadarbībā ar Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociāciju, biedrību “Zaļās mājas”, Latvijas Restauratoru biedrību, Latvijas Amatniecības kameru un būvniecības nozares profesionāļiem. Konkursa patroni ir Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija, Rīgas domes īpašuma departaments un LIVE Riga.

2018.gadā ekspluatācijā pieņemtais Valmieras peldbaseins un Valmieras daudzdzīvokļu īres nami Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8 šogad ir pieteikti arī skatei “Gada labākā būve Latvijā 2018”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri