Valmieras Ziņas

Valmieras pilsētas pašvaldība nākamgad plāno budžeta ieņēmumus par 4,4% lielākus

Valmieras pilsētas pašvaldība nākamgad plāno budžeta ieņēmumu palielinājumu 4,4% apmērā, aģentūrai BNS pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma nodaļas vadītāja Dace Jase.

Viņa pastāstīja, ka šobrīd pašvaldība vērtē, kā pašvaldības budžetu ietekmēs valstī noteiktās minimālās algas palielināšana. “Plānots, ka 2015.gadā Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta ieņēmumi būs nedaudz lielāki nekā pērn, aptuveni par 4,4 %. Tomēr lielākā budžeta pieauguma daļa būs jānovirza, lai nodrošinātu minimālās algas pieaugumu,” pauda Jase.

Pēc viņas teiktā, galvenās prioritātes 2015.gadā būs pilsētas attīstības nodrošināšana un infrastruktūras sakārtošana, piemēram, Andreja Upīša ielas rekonstrukcijas projekta pabeigšana, kā arī citu uzņemējdarbības un pilsētvides attīstīšanas projektu realizēšana .

Valmieras pilsētas pašvaldība 2015.gada budžetu plāno pieņemt janvāra beigās.

Pērn Valmieras pašvaldības budžeta ieņēmumi kopā ar līdzekļu atlikumu gada sākumā bija 28,311 miljoni eiro, kas bija par 2,6% vairāk nekā sākotnēji apstiprinātajā 2013. gada plānā. Savukārt Valmieras budžeta izdevumi, ieskaitot finansēšanas daļu, bija 28,239 miljonu eiro apmērā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri