Valmieras Ziņas

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā aizritējis ikgadējais Ziemassvētku labdarības koncerts un tirdziņš

Lasīšanas laiks: 2 min

Ceturtdien, 8.decembrī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijā (VPVĢ) notika gadskārtējais Ziemassvētku labdarības tirdziņš un koncerts “Mēs satiksimies vēl…”. Šis ir pasākums, kas gadu no gada pulcē skolēnus, skolotājus, vecākus un absolventus.

Pirms koncerta visos trīs skolas stāvos bija izvietojušies pārdot gribētāji, piedāvājot gan saldas un sāļas ēdamlietas, gan kādu dāvaniņu Ziemassvētkiem. Kā ierasts, smaržoja pēc norvēģu vafelēm un siera, karstmaizītēm, varēja iegādāties piparkūkas, kēksus un pat popkornu, bet, kad saldumu jau bija par daudz, apmeklētāji varēja uzkost arī kādu sāļu maizīti ar desu, speķi un ķilavām. Dāvanām tika piedāvāti Ziemassvētku dekori, sveces, ziepes un citas lietas. Tāpat pircēji varēja novērtēt ne tikai piedāvātās preces kvalitāti, bet arī tirdzniecības letes un cenu noformējumu, kā arī jauno tirgotāju komunikācijas prasmes.

Kamēr tika gaidīts koncerta sākums, interesenti varēja nopirkt un iepazīties ar skolas avīzi “Pēda”, kas šogad atdzimusi 12.klases skolnieces Līvas Lizetes Glāzeres redakcijā.

Un tad jau sekoja pats koncerts, kuru ar pazīstamo skaņdarbu “Hallelujah” atklāja skolotāji Anna un Mārcis Kārkliņi. Solo, dueti, kvarteti, kori un deju kolektīvi – tika pārstāvēti gan visi skolas mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, gan atklājās individuāli talanti. Bija patīkami redzēt un dzirdēt saksofonu ansambli “Valmieras meitenes”, kurā spēlē gan pašreizējās ģimnāzijas skolnieces, gan VPVĢ absolventes Agnese un Anete Geduševas. Pārdomās par ikdienas darbiem un eņģeļiem skatītājus aizveda skolotāja Agita Ziņģīte un viņas teātra jaunieši.

Šajā vakarā labdarības akcijai “Eņģeļi pār Latviju” tika saziedoti 550 eiro, bet ziedojumi turpināsies arī vēl nākošajā nedēļā.

Mēs satiksimies vēl, mēs satiksimies

Uz aizsnigušas takas ziemas nokrēslā…

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Metālapstrādes uzņēmums SIA BALTMA aicina darbā CNC iekārtu operatoru—iestatītāju. Ja Tev ir vidējā profesionālā, augstākā vai nepabeigta augstākā inženiertehniskā izglītība metālapstrādes nozarē, interesē CNC virpošanas un frēzēšanas procesi – pievienojies mūsu komandai! Ko mēs sagaidām? Pozitīvu attieksmi pret darbu, atbildību un precizitāti, spēju strādāt komandā, patstāvīgi pieņemt lēmumus un organizēt savu darbu. Kādi būs Tavi pienākumi? Iestatīt un uzraudzīt CNC virpošanas un frēzēšanas iekārtas, nodrošināt ražošanas procesu un pārraudzīt produkcijas kvalitāti. Par priekšrocību uzskatīsim izglītību metālapstrādes jomā un pieredzi darbā ar CNC iekārtām. Ko mēs piedāvājam? Darbu strauji augošā uzņēmumā, stabilu un progresīvu atalgojumu no 1500 eiro mēnesī BRUTO (pēc pārbaudes laika), darbu maiņās (6:00 – 14:30 rīta maiņa un 13:30 – 22:00 vakara maiņa), sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu, nelaimes gadījumu apdrošināšanu, apmaksātas sporta un atpūtas aktivitātes (trenažieru zāle un peldbaseins), labus darba apstākļus dinamiskā kolektīvā, darbu ar jaunākajām CNC iekārtām, regulāras apmācības, iespēju profesionāli pilnveidoties un īstenot inovatīvas idejas, pieredzes apmaiņu ārvalstu komandējumos. Pieteikšanās: Motivācijas vēstuli un CV sūti uz e-pastu: info@baltma.lv, vai atnes personīgi uz SIA BALTMA Kauguru iela 19, Valmiera ar norādi “CNC operatora vakance”. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBAGALDU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: info@baltma.lv vai zvanīt pa tālruni 64207220 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

CNC operatori /iestatītāji CNC virpošanas un frēzēšanas uzņēmums “Baltma” aicina Jūs pievienoties komandā! Pievienojies strauji augošam uzņēmumam Valmierā. Piedāvājam: darba laiku darba dienās: no 6:00 līdz 14:30 un no 13:30 līdz 22:00; atalgojumu sākot no 1500 līdz 2000 EUR (bruto)/mēnesī; darbam nepieciešamo apmācību un aprīkojumu; veselības un nelaimes gadījuma apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika; piedāvā peldbaseina un sporta zāle apmeklējumus; atsaucīgu un profesionālu komandu.  No Jums sagaidām: iepriekšējo darba pieredzi metālapstrādē vai kokapstrādē; pieredzi ar CNC garenvirpošanas iekārtām, vai arī ar citām CNC iekārtām; pieredzi ar garenvirpošanas procesiem vai citiem CNC virpošanas vai frēzēšanas procesiem; spēju efektīvi organizēt darba ikdienu. Jums uzticēsim: sagatavot un iestatīt CNC darbagaldus ražošanai, nodrošināt produkcijas kvalitāti; uzraudzīt ražošanas procesus, instrumentu nomaiņu, materiālu papildināšanu; nodrošināt produkcijas kvalitatīvu ražošanu. Gaidīsim Jūsu CV uz cv@biuro.lv, vai zvanot pa tālruni +371 27030750. Profesija: DATORIZĒTĀS CIPARU VADĪBAS (CNC) METĀLAPSTRĀDES DARBGALDU IESTATĪTĀJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Kauguru iela 19, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Uzņēmuma līgums Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2024-07-24 Darba sākšanas datums: 2024-04-24 Kontaktpersona: BIURO SIA

Mūsu partneri