Valmieras Ziņas

Valmieras novads Vidzemes tūrisma informācijas tirgū

Lasīšanas laiks: 2 min

Sestdien, 5. februārī, Cēsīs, Pils laukumā 1-3, norisināsies Vidzemes tūrisma informācijas tirgus, kurā piedalīsies tūrisma informācijas centri un radošo industriju uzņēmēji. Tirgus teritorijā būs iespēja viesoties arī pie Valmieras novada Tūrisma pārvaldes informācijas telts, kas ne tikai iedvesmos novada apceļošanai, bet arī priecēs ar vietējo uzņēmēju piedāvājumu!

Valmieras novada Tūrisma pārvaldes teltī varēs gan uzzināt par novada apceļošanu un populārākajiem tūrisma objektiem, gan nogaršot un iegādāties vīna darītavas MATILDE brūvējumus. Tiem, kuriem būs nosalušas kājas un rokas, būs iespēja iegādāties saimnieka Edmunda paša gatavoto karsto dzērienu. Teltī būsim parūpējušies par iespēju pakavēties siltās tuvojošās vasaras sajūtās, bet blakus apmeklētājus priecēs vienīgais Mini Zoo Valmieras novadā – MEŽIŅI, kuri uz Cēsīm būs atbraukuši ar saviem četrkājainajiem draugiem – angoras trušiem! Kamēr mazākie tirgus apmeklētāji mīļos pūkainos trušus, lielākie varēs iepazīties ar saimnieces Ingunas darinātājiem adījumiem un citiem rokdarbiem, kurus būs iespējams arī iegādāties. Saimniece būs parūpējusies arī par nelielu aktivitāti, kurā savas prasmes izmēģināt varēs ikviens apmeklētājs!

Vidzemes tūrisma informācijas tirgus notiek Meteņu laikā – viduspunktā starp Ziemassvētkiem un Lieldienām, kad, domājot par jauno aktīvo tūrisma sezonu, Vidzemes tūrisma asociācija pulcē Vidzemes tūrisma profesionāļus un radošo industriju uzņēmējus, lai piedāvātu pārbaudītas vērtības un jaunas idejas Vidzemes apceļošanai.

Tirgus teritorijā ieeja, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus un uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Uz tikšanos Valmieras novada Tūrisma pārvaldes informācijas teltī Cēsīs!

Aktuālais jautājums

Kā vērtē aizvadīto 2022. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu REMONTSTRĀDNIEKAM - TEHNIĶIM ar atrašanās vietu VALMIERĀ. Galvenie darba pienākumi: • Veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: - inženierkomunikāciju apsaimniekošana; - ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; - telpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; - teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimmeri; - citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības pretendentiem: • Pieredze saimniecisko darbu veikšanā; • Zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; • Spēja strādāt patstāvīgi un komandā; • “B” kategorijas autovadītāja apliecība; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Veselības apdrošināšanu; • Papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • Svētku dāvanas; • Atmaksātus papildatvaļinājumus; • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā ar profesionālām pilnveides iespējām; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • Summētais darba laiks; • Darba alga pārbaudes laikā 6.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 7.00 EUR/h. Sūti CV vai pieteikumu ar norādi REMONTSRĀDNIEKS – TEHNIĶIS Valmierā uz e-pastu cv@madara89.lv vai zvani, sūti ziņu WhatsApp +371 26 659 016. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-10 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv vai pieteikties sūtot ziņu uz WhatsApp:+371 26659016

Mūsu partneri