Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks turpina pildīt amata pienākumus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks turpina pildīt amata pienākumus, nekādi ierobežojumi, tajā skaitā ierobežojumi amata pienākumu pildīšanai, nav noteikti. Atsaucoties uz 12. septembrī izskanējušo informāciju un veiktajām procesuālajām darbībām, Valmieras novada pašvaldība  paskaidro, ka tā pilnībā respektē tiesībsargājošo iestāžu darbu un pilnībā ar tām sadarbojas. Iesaistītās amatpersonas un pašvaldība noraida izskanējušos pieņēmumus par prettiesisku darbību veikšanu saistībā ar Eiropas Savienības fondu finansējumu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Kristīne Melece.

Valmieras novada pašvaldības amatpersonas vienmēr ar lielu atbildību izturas pret Eiropas Savienības fondu piesaisti un projektu īstenošanu, tostarp ievēro noteiktos to ieviešanas noteikumus un visos projektu ieviešanas etapos ņem vērā atbildīgo valsts iestāžu – Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA), Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM), Finanšu ministrijas un citu, norādījumus.

Valmieras novada pašvaldība ir sekmīga un profesionāla Eiropas fondu līdzfinansējuma piesaistē un projektu īstenošanā, investējot iedzīvotājiem, uzņēmējdarbības veicināšanai, reģiona un valsts attīstībai nozīmīgā publiskajā infrastruktūrā, energoefektivitātātes paaugstināšanā un pašvaldības pakalpojumu attīstīšanā un kvalitātes celšanā. Pašvaldība ikdienā rūpējas par iedzīvotājiem, un Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma piesaiste ir veids, kā ātrāk un efektīvāk attīstīt infrastruktūru un iedzīvotājiem svarīgus publiskos objektus.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri