Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldības domes deputātu vizīte Strenču slimnīcā

Lasīšanas laiks: 2 min

Šodien, 30. septembrī, Valmieras novada pašvaldības domes deputāti izbraukuma sēdes laikā Strenčos apmeklēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”, kas ir viena no lielākajiem nodokļu maksātājiem Valmieras novadā.

Vizītes laikā slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa un stacionāra vadības ārste Inga Bauska iepazīstināja deputātus ar slimnīcā pieejamo ambulatoro un stacionāra pakalpojumu klāstu, vienlaikus iezīmējot arī slimnīcā izmantotās mūsdienīgās ārstniecības metodes, akcentējot, cik ļoti tieši pašlaik sabiedrībai nepieciešams psihoemocionāls atbalsts, kuru jebkurš var saņemt pie slimnīcas speciālistiem.

Domes deputāti iepazinās ar slimnīcas infrastruktūru, skaistā un sakoptā parka pieejamību ne tikai pacientiem, bet jebkuram iedzīvotājiem, ar iespēju izmantot slimnīcas teritorijā atvērto universālo sporta laukumu un āra trenažierus. Sarunas laikā slimnīcas vadītāja iezīmēja slimnīcas kā specializētas ārstniecības iestādes nozīmi, vienlaikus izceļot nākotnes izaicinājumus un turpmākās sadarbības iespējas ar pašvaldību.

Maija Ancveriņa: “Pašvaldība ir viens no sadarbības partneriem mūsu darbā ar sabiedrību, ar tās izglītošanu par psihiskās veselības jautājumiem. Mums ir svarīgi veidot produktīvu un uz attīstību vērstu sadarbību ar pašvaldību, tādējādi uzlabojot novada iedzīvotāju dzīves kvalitāti ne tikai veselības aprūpes jomā. Mēs ar savu darbu parādām, ka esam tā vieta, kur atgūt savu psihisko veselību un garīgo līdzsvaru. Liels prieks, ka deputāti novērtē tās nozīmi sabiedrībā.”

“Domājot par nākotni – liels izaicinājums tagad un tuvākajos gados ir jauno, kvalificēto speciālistu piesaiste darbam reģionā, tādēļ nepieciešama kopīga stratēģija un mērķtiecīgi priekšdarbi novada mērogā situācijas risināšanai, runājot tieši par dzīvojamo fondu speciālistiem. Slimnīca ir nozīmīgs vietējās ekonomikas dzinējspēks, tāpēc svarīgas ir arī investīcijas,” slimnīcas vadītāja turpina, ”veselības aprūpes nozare nepārtraukti attīstās un arī mums, kā mūsdienīgam pakalpojuma sniedzējam, ir jāseko pasaules tendencēm, tāpēc ir nepieciešams arī pašvaldības atbalsts ārējā finansējuma piesaistei un iespēju izpētei.”

Noslēdzot vizīti, deputāti atzinīgi novērtēja slimnīcas sakārtoto infrastruktūru, sniegtos pakalpojumus un to pieejamību, kā arī elastību pieejā pakalpojuma nodrošināšanā ikvienam pacientam.

Noslēgumā, kā pirmo svarīgāko kopējo aktivitāti, puses noteica savstarpējas informācijas apmaiņu un tās izplatīšanu Valmieras novada un Vidzemes reģiona iedzīvotājiem par piedāvātajām veselības aprūpes iespējām Strenču psihoneiroloģiskajā slimnīcā.

Palīgstrādniece/ Palīgstrādnieks kokapstrādē BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts • Palīgdarbs pie kokmateriālu iekārtām, kokmateriāla apstrādi: materiāla uzlikšana uz iekārtas padošanas līnijas, materiāla šķirošana pēc kvalitātes prasībām, materiāla marķēšana, materiāla pakošana. • Darba procesi ir automatizēti ar liftu pacelšanas iekārtām, kas nodrošina ērtu un vieglu materiāla padošanas un pakošanas procesu. • Darba specifiku raksturo vienveidīgas, vieglas, bet intensīvas roku kustības. Prasības kandidātiem: • Pareiza un precīza ražošanas uzdevumu izpilde; • Darbs komandā; • Izteikta lojalitātes, kārtības un pienākuma sajūta. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Uzņēmums piedāvā: • Darba veikšanai nepieciešamo apmācību. • Atalgojums no 1143 EUR bruto. Atalgojumu nosaka ieguldītā darba intensitāte noteiktā apjoma sasniegšanai un lojalitāte pret uzņēmumu. • Veselības apdrošināšanu. • Izaugsmes iespējas attiecīgi ieguldītajam darbam un sasniegtajam rezultātam, kā arī lojalitātei un attieksmei pret darba uzdevumiem. Informācija par darba sludinājumu Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245 Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks Darba laiks: 8:00-17:00, iespējams periodisks maiņu darbs 10 vakances Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: PALĪGSTRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 10 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Autokāra vadītājs /-a BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Darbs ar autoiekrāvēju uzņēmuma teritorijā. - Materiāla iekraušana un izkraušana no kravas mašīnām un jūras konteineriem, materiāla iekraušana un izkraušana kaltī. - Sekmīga materiāla pārvietošana, nogādāšana uz ražošanas un glabāšanas vietām. - Nodrošināt drošu materiāla pārvietošanu un novietošanu, neapdraudot cilvēkus un materiālās vērtības. - Sekot līdz un uzturēt autoiekrāvēju labā tehniskā stāvoklī un par tehniskajām neatbilstībām nekavējoties ziņot mehāniķim. Prasības kandidātiem: Uzņēmums piedāvā apmācības iespējas; Darba izpildes disciplīna; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t.: 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: AUTOKRĀVĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Kokapstrādes operatori /-es BEST WOOD EUROPE, SIA Darba apraksts: - Noteikt izmantojamo iekārtu parametrus un atbilstoši noregulēt. - Pārzināt iekārtā notiekošos procesus, mainīt tos un sekot procesu pareizai norisei. - Vadīt iekārtas un rūpēties par to apkopi. - Uzstādīt, nomainīt un regulēt nažus, zāģus, urbjus vai griezējgalviņas. - Sekot līdz, lai materiāla apstrāde notiek bez sarežģījumiem un saskaņā ar darba uzdevumiem. - Koordinēt palīgstrādnieka darbu pie kokapstrādes iekārtām. - Nodrošināt materiāla atbilstību ražošanas pasūtījuma prasībām pēc pārstrādes procesa. Prasības kandidātiem: Pieredze kokapstrādē un zināšanas par tehnoloģisko apstrādes procesu; Precizitāte un augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt komandā. Nepieciešams sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļi, Beverīnas novads, LV-4245. Darba laiks: 8:00-17:00. Alga: no 500 - 1200 EUR (BRUTO), atbilstoši paveiktā darba daudzumam un kvalitātei. Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: KOKAPSTRĀDES IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Zālītes, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-02-14 Kontaktpersona: Kontaktinformācija: e-pasts bwe@bwe.lv, mob.t. 29529902. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri