Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība piešķirs atvieglojumus profesionālās ievirzes un interešu izglītības nodarbībām un dienesta viesnīcas izmantošanai

Lasīšanas laiks: < 1 min

Ņemot vērā, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācijā un noteikti papildu ierobežojumi, kas ietekmē arī interešu izglītības nodarbību un profesionālās ievirzes nodarbību norisi, Valmieras novada pašvaldības dome 28. oktobra sēdē nolēma piešķirt atvieglojumus vecāku līdzmaksājumiem iepriekšminētajām nodarbībām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Pašvaldība uz attālināto izglītības ieguves laiku samazinājusi vecāku līdzmaksājumu par 50% tām profesionālās ievirzes izglītības un interešu izglītības nodarbībām, kuras attiecīgā Valmieras novada pašvaldības dibinātā izglītības iestāde nodrošina attālināti. Savukārt par pārējām nodarbībām, kuras nav iespējams nodrošināt ne klātienē, ne attālināti valstī noteikto ierobežojumu dēļ, līdzfinansējuma maksa tiek atcelta.

Tāpat domes sēdē nolemts, ka no 2021. gada 21. oktobra Valmieras novada pašvaldības izglītības iestāžu skolēniem netiek piemērota īres maksa par dienesta viesnīcas izmantošanu, ja attālināto mācību laikā skolēns tajā neuzturas.

Valmieras novadā darbojas 10 Valmieras novada pašvaldības dibinātas profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestādes – Valmieras Sporta skola, Rūjienas Sporta skola, Kocēnu Sporta skola, Valmieras Mūzikas skola, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola, Strenču Mūzikas skola, Rūjienas Mūzikas skola, Rūjienas Mākslas skola, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skola un Valmieras Jaunatnes centrs “Vinda”.

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri