Valmieras Ziņas

Valmieras novada pašvaldība aicina pieteikties skolotāju izglītības programmai “Misija: Pirmsskola” līdz 31. maijam

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras novada pašvaldība līdz 31. maijam aicina pieteikties skolotāju izglītības programmai “Misija: Pirmsskola”, ko jau šovasar uzsāks īstenot nodibinājums “Iespējamā misija”, bet rudenī jaunie skolotāji sāks strādāt Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā – pirmsskolas izglītības grupās “Varavīksne”. Dalība izglītības programmā ir iespēja iegūt augstas kvalitātes izglītību, attīstīt savas līderības prasmes, veidot karjeru izglītības jomā un iegūt darbu ar jēgu, kļūstot par pirmo skolotāju bērniem un iedvesmojot viņus mācīties un iepazīt pasauli, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļā.

Valmieras 2. vidusskolas struktūrvienībā – pirmsskolas izglītības grupās “Varavīksne” – noslēgumam tuvojas pārbūves darbi, kā rezultātā būs radītas papildu vietas vairāk nekā 100 bērnu izglītošanai, tādēļ jaunu pirmsskolas pedagogu piesaiste izglītības iestādei šobrīd ir ļoti aktuāls jautājums. Kā stāsta Andrejs Gluhovs, Valmieras 2. vidusskolas direktors, jaunajiem skolotājiem būs iespēja strādāt modernā un estētiskā vidē, kur, pedagogiem īstenojot progresīvas mācību formas un metodes, audzēkņu attīstību un izaugsmi sekmēs daudzveidīgs nodarbību un interešu pulciņu piedāvājums, piemēram, īpaši pirmsskolas vecuma bērniem paredzētajos dabaszinātņu, valodu un Montesori kabinetos. 

Dalība izglītības programmā, kas noritēs divus gadus un kuras vērtība ir 15 000 eiro, jaunajiem skolotājiem ir bez maksas, turklāt mācību laikā dalībnieki saņems stipendiju 300 eiro apmērā, kas tiks izmaksāta papildus darba algai pirmsskolā, ņemot vērā to, ka mācības notiek vienlaikus ar darbu pirmsskolā. Visas mācību programmas laikā tiek nodrošināts profesionāls atbalsts – izaugsmes kurators un mentors, kuri sniegs ikdienas atbalstu gan mācību laikā izglītības programmā, gan darba vidē pirmsskolā. 

Lai pieteiktos programmai “Misija: Pirmsskola”, līdz 31. maijam jāaizpilda pieteikuma anketa vietnē www.iespejamamisija.lv. 

Par dalībnieku programmā “Misija: Pirmsskola” var kļūt ikviens, kam jau ir iegūts bakalaura grāds vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība (vai šobrīd ir pēdējā kursa students) ar augstiem mācību sasniegumiem, kam piemīt līdera potenciāls, mērķtiecība, teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes un motivācija līdzdalībai programmā.

Kandidātu atbilstība dalībai programmā tiks novērtēta “Iespējamās misijas” atlases procesā, kurā tiek izvērtētas kandidāta kompetences trīs aspektos – orientācija uz cilvēku, orientācija uz izaugsmi un orientācija uz risinājumu. Īpaši būtiskas ir kandidāta refleksijas prasmes jebšu spēja analizēt savu rīcību, saskatīt, kas izdevies un kur turpmāk nepieciešami uzlabojumi, kā arī pārliecība, ka katrs bērns var sasniegt savu potenciālu. Šī pārliecība, motivācija un sākotnējās kompetences ir ļoti būtiskas, ļaus dalībniekam efektīvi attīstīt sevi profesionāli piesātinātajā projekta norises laikā un pierādīt sevi kā lielisku skolotāju un līderi pirmsskolā.

Līderības attīstības programma “Misija: Pirmsskola” ir “Iespējamās misijas” 15 gadu darbības gados attīstīta darba vidē balstīta izglītības programma, kuras mērķis ir attīstīt dalībnieku līderības prasmes, lai viņi kļūtu par profesionāliem pirmsskolas skolotājiem – pārmaiņu vēstnešiem un radītu pozitīvu ietekmi bērnu dzīvē, kā arī apgūtu līderības prasmes ilgtspējīgas ietekmes radīšanai izglītībā. Līderības attīstības programma “Misija: Pirmsskola” ir veidota un tiek nepārtraukti pilnveidota, ņemot vērā starptautiskās organizācijas Teach for All pieredzi, kuras biedrs ir “Iespējamā misija”, un starptautiskus pētījumus.

Plašāka informācija un atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem atrodamas “Iespējamās misijas” tīmekļa vietnē www.iespejamamisija.lv.

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai  viesu uzņemšanas dienestā  ADMINISTRATORU/-I uz nenoteiktu laiku Mēs sagaidām: labas latviešu un angļu valodas zināšanas; teicamas iemaņas darbā ar datoru  augstu atbildības sajūtu, iniciatīvu un entuziasmu;  elastīgu domāšanu, spēju veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti;  vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu;  citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Tavi pienākumi: viesu uzņemšana;  zvanu pieņemšana, darbs rezervēšanas sistēmā;  rēķinu izrakstīšana;  maksājumu pieņemšana;  informācijas sniegšana. Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu; summēto darba laiku, darbu maiņās (arī nakts maiņās); dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā;  iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;  studentiem viesmīlības jomā iespēja apvienot prakses vietu ar darbavietu;  atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā – 5.00 EUR/h (pēc pārbaudes laikā 6.00 EUR/h); darba vieta: viesnīca “Sports Hotel”, Vaidavas ielā 15, Valmierā, Valmieras nov. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu – monta.martinsone@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni: 25464433 Kontaktpersona: Monta Martinsone Informācija par viesnīcu: www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Monta Martinsone

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” viesnīca „Sports Hotel” aicina pievienoties savai komandai uz nenoteiktu laiku BROKASTU VIESMĪLI Galvenās prasības klandidātiem: augstu atbildības izjūta un precizitāte darbā; uzturēt tīru un kārtīgu darba vidi un aprīkojumu; higiēnas un paškontroles normu ievērošana un to kontrolēšana; spēja patstāvīgi plānot savu darba laiku; labas latviešu valodas zināšanas; angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Amata apraksts: plānot un organizēt viesu apkalpošanu brokastīs; organizēt pasūtījumu izpildi; pagatavot un sagatavot brokastu produkciju; nodarboties ar viesu uzņemšanu; pasūtīt produktus un citus materiālus, kontrolēt to izlietošanu un uzgalbāšanu; piedalīties saimniecības struktūrvienības darba organizēšanā; brokastu zāles un virtuves sagatavošana brokastīm. Piedāvājam: pilnas slodzes darbu; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; atalgojums: stundas tarifa likme pārbaudes laikā 4,50 EUR/h, pēc pābaudes laika 5.00 EUR/h (pirms nodokļu nomaksas); summēto darba laiku, darbu maiņās (06.00-14.30); dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; darba vieta: viesnīca "Sports Hotel", Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras novads. Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu –egita.kise@sportshotel.lv Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstule. Informācija par piedāvāto amatu pa tālruni +371 25464433 Kontaktpersona Egita Ķīse, Informācija par viesnīcu www.sportshotel.lv Pieteikumus uz vakanci iesniegt līdz 30.06.2024. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, reģistrācijas Nr. 54103025871, adrese: Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras novads, LV-4201. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Vaidavas iela 15, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-30 Kontaktpersona: Egita Ķīse

Pievienojies mūsu komandai! Trikātas pamatskola ar 2024.gada 1.septembri aicina darbā datorikas skolotāju uz nenoteiktu laiku (10 kontaktstundas nedēļā). Darba vietas adrese: “Gaismaskalns”, Trikāta, Trikātas pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • sniegt individuālu un diferencētu atbalstu izglītojamajiem mācību priekšmetā; • veicināt izglītojamo individuālo sasniegumu attīstību; • sekot līdzi jaunākajām tendencēm pedagoģijas nozares attīstībā; • izstrādāt piedāvājumu mācību priekšmeta, skolas radošai un inovatīvai izaugsmei; un ja Jums ir: • izglītība saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; • kompetences: komunikācijas un sadarbības prasmes; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.445 “Par pedagogu darba samaksu”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt līdz 2024.gada 28.jūnijam e-pastā: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 20364920. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS PAMATIZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Gaismaskalns, Trikāta, Trikātas pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-28 Kontaktpersona: trikatas.pamatskola@valmiera.edu.lv 20364920

Mūsu partneri