Valmieras Ziņas

Valmieras novada iedzīvotājiem iespēja tiešsaistē noklausīties lekciju ciklu par emocionālo inteliģenci

Lasīšanas laiks: 2 min

Trīs darba dienu vakarus – 26. novembrī, 1. un 3. decembrī – no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.40 tiešsaistē norisināsies lekciju cikls “Emocionālā inteliģence”, kurā piedalīties aicināts ikviens Valmieras novada iedzīvotājs, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Elīna Upīte.

Lekcijas vadīs Dr.psych. Aija Dudkina, akadēmiskais un praktiskais psihologs, psiholoģijas doktore. A.Dudkina ir supervīzore praktiskajiem psihologiem, kā arī mācībspēks augstskolās, kurās vada lekcijas psiholoģijā bakalaura un maģistrantūras programmās. Aija vada seminārus ne tikai psihologiem, bet arī dažādu specialitāšu pārstāvjiem organizācijās, kurās izstrādā un piemēro individuālās apmācību programmas, darbojas Baltijas Praktisko Psihologu Asociācijas valdē, ir valdes priekšsēdētāja vietniece.

Nodarbību mērķis ir uzlabot iedzīvotāju prasmes un iesaistīšanos savas un līdzcilvēku psihoemocionālās labklājības veicināšanā. Piedaloties lekcijās, dalībniekiem būs iespēja uzzināt, kas ir emocionālā inteliģence, kāda ir emocionālā intelekta nozīme personiskajā dzīvē un darbības jomās, kā mazināt emocionālo spriedzi, kas ir līdzjūtīgais prāts, pašregulācijas piemēri relaksācijai, pozitīvisma veicināšanai, noturībai pret stresu un negācijām, psihiskās veselības nozīme un iespējas savas psihiskās veselības veicināšanai. Lekcijās teorētiskās zināšanas mīsies ar praktiskiem piemēriem no lektores ilggadējās profesionālās darbības pieredzes.

Dalībai lekcijās nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu šeit vai zvanot projekta vadītājai Svetlanai Tomsonei pa tālr. 25605539.

Saite uz nodarbībām ZOOM platformā:

Nodarbības notiek Valmieras novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/090 “Veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamība Valmieras novada Kocēnu apvienības iedzīvotājiem” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot veselības veicināšanas pakalpojumu pieejamību Kocēnu apvienībā. Projekta izmaksas: 131 329,00 EUR (111 629,65 EUR ESF finansējums un 19 699,35 EUR valsts budžeta finansējums).

Aktuālais jautājums

Kā vērtējat ielu un ceļu uzturēšanas kvalitāti Valmieras pilsētā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri