Valmieras Ziņas

Valmieras Kultūras centrā notiks koncertšovs “Tie 90.tie” ar “100Debija”, “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu

Lasīšanas laiks: < 1 min

14. oktobrī plkst. 19.00 Valmieras Kultūras centrā norisināsies koncertšovs “Tie 90.tie” ar “100Debija”, grupu “Tranzīts” un DJ Agri Semēvicu.

“100Debija” pamatoti tiek uzskatīta 90. gadu populārāko deju mūzikas grupu Latvijā, kad septiņu gadu laikā sniegto koncertu skaits pārsniedza 400 uzstāšanās reizes, kopumā izdodot četrus mūzikas albumus, kā arī grupas labāko dziesmu izlasi. “Man dimantu nav”, “Sen jau viss”, “Uz sapņiem”, “Noslēpums”, “Sajūsmu okeāns”, “Kā brīnums” un daudzas citas “100Debijas” labākās dziesmas atkal izskanēs koncertā, kas tēlaini iecerēts kā laika mašīna uz ceturtdaļgadsimtu seniem muzikāliem notikumiem.

90. gadu noskaņās un nostalģijā par jaunības dienu diskotēkām aizvedīs leģendārā deju mūzikas grupa “Tranzīts”. Lai arī grupas pirmsākumi meklējami festivālā “Sinepes un Medus 1994”, līdz pat šai dienai neviena īstena ballīte nav iedomāja bez tādiem grupas hitiem kā “Strauts”, “Es nevaru būt balts”, “Zelta būrītis”, “7 dienas” un citām, ko grupas koncertos papildina īpašas horeogrāfijas.

Vakara noslēgumā aicinām uz autentisku 90. gadu diskotēku ar DJ Agra Semēvica izvēlētiem tā laika lielākajiem hitiem. Tā būs laika mašīna uz 90.tajiem!

Ieejas maksa: 15 EUR. Ar Valmieras kultūras karti 1 EUR atlaide. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzē”: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/120137 .

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGRO LATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums, aicina darbā “Presēšanas iekārtas operatoru” (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Valmieras novads, LV-4219,t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu pie Mini bale presēšanas iekārtas; Sekot līdzi, lai ražošanas procesā izmantotā kūdra un iepakošanas materiāli tiktu izmantoti efektīvi, un izvairīties no ražošanas pārtraukumiem; Uzraudzīt, lai Mini bale iepakojuma kvalitāte atbilstu prasībām; Uzturēt tehniskā kartībā presēšanas iekārtu. Prasības: Tehniskās zināšanas par tehnoloģiskām iekārtām, mehānismiem; Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā; Valodas zināšanas – obligāti latviešu Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem; Prasme strādāt komandā; Pozitīva komunikācija; Vēlme mācīties, apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā; Labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus; Apmācību jaunajā amatā; Darba algu ar stundas tarifa likmi no 7.50 EUR pārbaudes laikā, saskaņā ar darba laika uzskaites grafiku; Darba laiku 8.oo – 17.oo (pēc nepieciešamības, pagarināts vai maiņu darba laiks). CV sūtīt uz janis.jermilins@legrogroup.com, ar norādi “Presēšanas iekārtas operators”.  Profesija: PRESĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-04-30 Kontaktpersona: CV sūtīt uz: "Presēšanas iekārtas operators"

Mūsu partneri