Valmieras Ziņas

Valmieras Jauniešu forums šogad uzņēmējdarbības zīmē

Piektdien, 19.janvārī, Vidzemes Augstskolā norisinājās “Valmieras Jauniešu forums”. Šī gada foruma tēma bija uzņēmējdarbība.

Forumā tika aicināts piedalīties ikviens interesents, jo īpaši svarīgs ir jauniešu viedoklis, domājot par Valmieras pilsētas attīstību, uzņēmējdarbības veicināšanu un jaunu uzņēmumu dibināšanu Valmieras pilsētā.

Kā forumā norādīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums, uzņēmējdarbība ir ļoti nozīmīga, jo tā nodrošina pilsētas budžetā lielāko daļu ieņēmumu. “Lai arī idejas liekas trakas un nepieņemamas, ideja vienmēr ir pelnījusi iespēju!” uzsvēra R.Gailums.

Skolēniem tika dota iespēja prezentēt savu produkciju un uzzināt kā pareizi un veiksmīgi pārdot sevis saražoto produkciju mācību uzņēmumos. Uzņēmumi varēja tirgoties visu dienu Vidzemes Augstskolas vestibilā. Pasākuma laikā notika forums, kurā jaunieši tika iepazīstināti ar Valmierā esošo situāciju uzņēmējdarbībā, kuras nozares šobrīd ir top 3 un uz kādu jomu, iespējams, vajadzētu orientēties nākotnē. Foruma dalībnieku varēja iepazīties gan veiksmīgajiem, gan neveiksmīgajiem uzņēmējdarbības piemēriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums SIA „ECODUMAS” sakarā ar veikalu tīkla paplašināšanos jaunajā veikalā Valmierā aicina darbā PĀRDEVĒJUS KONSULTANTUS. Darbs: elektronisko cigarešu tirdzniecība. Prasības: - Labas latviešu valodas zināšanas, - Vēlamas vēl kādas svešvalodas (krievu, angļu) zināšanas, - Vēlama pieredze darbā ar kases aparātiem, - Datorprasmes lietotāja līmenī. Priekšrocība kandidātiem, kuriem ir zināšanas par elektroniskajām cigaretēm. Piedāvā apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai. Darba laiks un režīms: summētais darba laiks maiņās pēc grafika no plkst. 10.00-20.00 (~15 darba dienas mēnesī). Alga: no ~500 euro (pēc nodokļu nomaksas). Darba vieta: tirdzniecības lielveikala „Maxima” telpās, Georga Apiņa ielā 10A, Valmierā. Darbam pieteikties var sūtot CV ar norādi "Pārdevējs Valmierā" uz e-pastu valerijus@ecodumas.lt . Ja ir kādi jautājumi, zvani uz tālruni 2170484. Sīkāka informācija par uzņēmumu: www.ecodumas.lt Sazināsies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz tālāku konkursu. Paldies par atsaucību! Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 10A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-12-01 Darba sākšanas datums: 2018-12-12 Kontaktpersona: Valerijus Ryžovas Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri