Valmieras Ziņas

Valmieras ielu būvdarbiem tehnoloģiskais pārtraukums

Lasīšanas laiks: 2 min

Vairākus šogad uzsāktos ielu būvdarbus paredzēts pabeigt 2021.gadā. Ņemot vērā, ka sākušies darbu veikšanai nepiemēroti laikapstākļi, būvdarbiem Dārza ielā, Rubenes un Valkas ielā, Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Tuvākajā laikā ziemas tehnoloģiskais pārtraukums tiks uzsākts arī pārbūvei Mālu ielā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pirms tehnoloģiskā pārtraukuma būvdarbu zonās Dārza, Mālu, Kāpu un daļā Tālavas un Teodora Ūdera ielās tika ieklāta asfaltbetona seguma apakškārta, atverot ielas automašīnu satiksmei. Taču, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem 2021.gada pirmajā pusē, būvdarbi tiks turpināti. Ielām nepieciešams ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt plānotos pārbūves noslēguma darbus – ieklāt ielas horizontālo marķējumu, veikt apzaļumošanu. Teodora Ūdera ielā pavasarī turpināsies arī komunikāciju iebūve un pārējie atlikušie darbi.

Rubenes un Valkas ielas posmos notika apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecība, veidojot Valmieras velotīkla nepārtrauktību. Tā kā darbi tika uzsākti šī gada rudenī, arī tos plānots pabeigt 2021.gada pavasarī. Lai nodrošinātu kvalitatīva bruģa ieklāšanu, tam nepieciešama sausa un irdena zemes virskārta. Jaunās ietves ir izmantojamas to pabeigtajos posmos. Taču daļa no ietvju posmiem Valkas un Rubenes ielā joprojām ir slēgti gājēju un velobraucēju satiksmei.

Ielas, kurās noteikts tehnoloģiskais pārtraukums un kas uz laiku ir atvērtas automašīnu satiksmei, tiks nodrošināti to ziemas uzturēšanas darbi.

Eksporta ielas un ar to saistītā automašīnu stāvlaukuma izbūve ir cieši saistīta ar pārējiem attīstāmajā industriālajā teritorijā veicamajiem darbiem. Teritorijā joprojām turpinās komunikāciju izbūves darbi, kas ir cieši saistīti ar plānotās uzņēmējdarbības vajadzībām, tur tehnoloģiskais pārtraukums nav paredzēts.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Kocēnu apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā sētnieku/-ci (Vaidavas pagastā) uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt fiziski intensīvu darbu; • nodrošināt Vaidavas ciema teritorijas kārtību - uz ielām, gājēju ietvēm, piebraucamām vietām, parku celiņiem, citās sabiedriskās vietās, tīrot sniegu, pļaujot zālienu, savācot atkritumus un lapas; • veikt palīgdarbus gan iekštelpās, gan āra darbos; • veikt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; ja Tev ir: • pamatizglītība un pamatiemaņas vai pamata pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu neatkarīgi no laika apstākļiem; • kompetences: pozitīva, atbildīga attieksme pret darbu; prasmes noteikt prioritātes un plānot ikdienas darbu atbilstoši savai kompetencei, uzticētos darba pienākumus veikt kvalitatīvi; spēja strādāt ātri un rūpīgi; mēs piedāvājam: • pamatalgu 700 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu kocenuapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Kocēnu apvienības pārvaldē, adrese: Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Kocēnu apvienības pārvaldes sētnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 3.maijam. Tālrunis papildu informācijai: 26072148 vai 26473533. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-05-03 Izglītības līmenis: Pamatizglītība

Mūsu partneri