Valmieras Ziņas

Valmieras ielu būvdarbiem tehnoloģiskais pārtraukums

Vairākus šogad uzsāktos ielu būvdarbus paredzēts pabeigt 2021.gadā. Ņemot vērā, ka sākušies darbu veikšanai nepiemēroti laikapstākļi, būvdarbiem Dārza ielā, Rubenes un Valkas ielā, Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Tuvākajā laikā ziemas tehnoloģiskais pārtraukums tiks uzsākts arī pārbūvei Mālu ielā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pirms tehnoloģiskā pārtraukuma būvdarbu zonās Dārza, Mālu, Kāpu un daļā Tālavas un Teodora Ūdera ielās tika ieklāta asfaltbetona seguma apakškārta, atverot ielas automašīnu satiksmei. Taču, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem 2021.gada pirmajā pusē, būvdarbi tiks turpināti. Ielām nepieciešams ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt plānotos pārbūves noslēguma darbus – ieklāt ielas horizontālo marķējumu, veikt apzaļumošanu. Teodora Ūdera ielā pavasarī turpināsies arī komunikāciju iebūve un pārējie atlikušie darbi.

Rubenes un Valkas ielas posmos notika apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecība, veidojot Valmieras velotīkla nepārtrauktību. Tā kā darbi tika uzsākti šī gada rudenī, arī tos plānots pabeigt 2021.gada pavasarī. Lai nodrošinātu kvalitatīva bruģa ieklāšanu, tam nepieciešama sausa un irdena zemes virskārta. Jaunās ietves ir izmantojamas to pabeigtajos posmos. Taču daļa no ietvju posmiem Valkas un Rubenes ielā joprojām ir slēgti gājēju un velobraucēju satiksmei.

Ielas, kurās noteikts tehnoloģiskais pārtraukums un kas uz laiku ir atvērtas automašīnu satiksmei, tiks nodrošināti to ziemas uzturēšanas darbi.

Eksporta ielas un ar to saistītā automašīnu stāvlaukuma izbūve ir cieši saistīta ar pārējiem attīstāmajā industriālajā teritorijā veicamajiem darbiem. Teritorijā joprojām turpinās komunikāciju izbūves darbi, kas ir cieši saistīti ar plānotās uzņēmējdarbības vajadzībām, tur tehnoloģiskais pārtraukums nav paredzēts.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pilsētas 2.pirmsskolas izglītības iestāde “Ezītis” steidzami aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (darba vietas adrese: Rubenes iela 38, Valmiera) uz noteiktu laiku pilnai darba likmei (40 stundas nedēļā jeb 1,0 likmes). Ja Tev ir vēlme: veikt izglītojamo attīstības dinamikas izpēti; nodrošināt pedagoģisko procesu grupā; sadarboties ar izglītojamo vecākiem un kolēģiem; plānot savu darbību, sagatavot amata veikšanai nepieciešamo dokumentāciju; iesaistīties iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Tev ir: izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569); valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: atalgojumu 790 euro mēnesī pirms nodokļu nomaksas; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), motivācijas vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2021. gada 7.maijam e-pastā: ezitis@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 29446642 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rubenes iela 38, Valmiera Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-05-07

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Valkas iela 2, Strenči,Strenču novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 590-650 (bruto). Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-06 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri