Valmieras Ziņas

Valmieras ielu būvdarbiem tehnoloģiskais pārtraukums

Lasīšanas laiks: 2 min

Vairākus šogad uzsāktos ielu būvdarbus paredzēts pabeigt 2021.gadā. Ņemot vērā, ka sākušies darbu veikšanai nepiemēroti laikapstākļi, būvdarbiem Dārza ielā, Rubenes un Valkas ielā, Teodora Ūdera, Tālavas un Kāpu ielā noteikts ziemas tehnoloģiskais pārtraukums. Tuvākajā laikā ziemas tehnoloģiskais pārtraukums tiks uzsākts arī pārbūvei Mālu ielā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Pirms tehnoloģiskā pārtraukuma būvdarbu zonās Dārza, Mālu, Kāpu un daļā Tālavas un Teodora Ūdera ielās tika ieklāta asfaltbetona seguma apakškārta, atverot ielas automašīnu satiksmei. Taču, iestājoties piemērotiem laikapstākļiem 2021.gada pirmajā pusē, būvdarbi tiks turpināti. Ielām nepieciešams ieklāt asfaltbetona virskārtu, kā arī veikt plānotos pārbūves noslēguma darbus – ieklāt ielas horizontālo marķējumu, veikt apzaļumošanu. Teodora Ūdera ielā pavasarī turpināsies arī komunikāciju iebūve un pārējie atlikušie darbi.

Rubenes un Valkas ielas posmos notika apvienotā gājēju un velosipēdu ceļa būvniecība, veidojot Valmieras velotīkla nepārtrauktību. Tā kā darbi tika uzsākti šī gada rudenī, arī tos plānots pabeigt 2021.gada pavasarī. Lai nodrošinātu kvalitatīva bruģa ieklāšanu, tam nepieciešama sausa un irdena zemes virskārta. Jaunās ietves ir izmantojamas to pabeigtajos posmos. Taču daļa no ietvju posmiem Valkas un Rubenes ielā joprojām ir slēgti gājēju un velobraucēju satiksmei.

Ielas, kurās noteikts tehnoloģiskais pārtraukums un kas uz laiku ir atvērtas automašīnu satiksmei, tiks nodrošināti to ziemas uzturēšanas darbi.

Eksporta ielas un ar to saistītā automašīnu stāvlaukuma izbūve ir cieši saistīta ar pārējiem attīstāmajā industriālajā teritorijā veicamajiem darbiem. Teritorijā joprojām turpinās komunikāciju izbūves darbi, kas ir cieši saistīti ar plānotās uzņēmējdarbības vajadzībām, tur tehnoloģiskais pārtraukums nav paredzēts.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri