Valmieras Ziņas

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas atbalstītājiem

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas draugiem un atbalstītājiem, kas rūpējas par patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem gan īpašos notikumos, gan ikdienā. 

No 15. līdz 21.oktobrim Latvijā tika atzīmēta Labo darbu nedēļa. Tajā šogad aktīvi iesaistījās izglītības iestādes, viesojoties arī Valmieras dzīvnieku patversmē. Bērni un jaunieši apmeklēja dzīvniekus, draudzējās, runājās, veda pastaigās un dāvināja tiem dažādas dāvanas – barību, segas, spilvenus, dvieļus, rotaļlietas, kakla un pastaigu siksniņas. Atsevišķas dāvanas bija pašu gatavotas, sevišķi piedomājot par patversmē nokļuvušo dzīvnieku labsajūtu.

Labu darbu nedēļā Valmieras dzīvnieku patversmi apmeklēja dažādu klašu bērni no bērnudārza „Kārliena”, bērnudārza “Buratino”, Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas, Jura Neikena Dikļu pamatskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas,  Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas Vaidavā un Valmieras jaunatnes centra „Vinda”. Arī pēc rudens brīvlaika Labo darbu nedēļa Valmieras dzīvnieku patversmē vēl nav beigusies. Bērni no dažādām izglītības iestādēm turpina to apmeklēt.

Sirdssiltu dāvanu patversmes iemītniekiem šoruden sagādāja rūjieniete Ilona, kas uz patversmi atveda kasti ar patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem veltītām, pašas izšūtām lupatu sedziņām. Taču vasaras sākumā īpašas ērtības patversmes suņiem sagādāja SIA „BYKO-LAT”, izgatavojot un nogādājot uz patversmi 10 jaunas suņu būdas.

Ikdienas rūpes un uzmanību patversmes dzīvnieki saņem no patversmes brīvprātīgajiem – Birutas, Judītes, Herberta, Svetlanas, Baibas ar bērniem un ilggadējā atbalsta Aijas. Viņi dzīvniekus apmeklē regulāri, dodas pastaigās, dāvā uzmanību, palīdz uzturēt kārtību. Zemnieki Elvijs un Jānis regulāri patversmei piegādā gaļas produktus. Nereti patversmi apmeklē arī atsevišķas ģimenes un valmierieši, kas dažādu apstākļu dēļ nevar adoptēt kādu no patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem, tomēr vēlas tiem citā veidā paust savu atbalstu.

Lielākā daļa patversmē nokļuvušo dzīvnieku ilgojas jauna, gādīga saimnieka, kas dāvās tiem rūpes un mīlestību. Tādēļ lepojamies ar visiem tiem cilvēkiem, kas, pieņemot lēmumu par jauna mājdzīvnieka ienākšanu mājsaimniecībā, savu nākamo mīluli atrod Valmieras dzīvnieku patversmē.

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas visiem tās atbalstītājiem, arī tiem, kas aktīvi dalās ar patversmē nokļuvušo dzīvnieku informāciju sociālajos tīklos. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.407 patversmei ir jānodrošina dzīvnieka uzturēšana un aprūpe 14 dienas. Taču šis laiks nereti ir par īsu, lai atrastu jaunu saimnieku. Tādēļ saņemtais atbalsts ir nozīmīgs, lai nodrošinātu dzīvnieku aprūpi arī pēc šo noteikto uzturēšanās dienu pārsniegšanas.  Šobrīd patversmes dzīvnieki ir pilnībā nodrošināti ar visu nepieciešamo, gada aukstāko gadalaiku sagaidot.

Ikviens valmierietis un pilsētas viesis tiek gaidīts ciemos. Lai nodrošinātu, ka viesis vienmēr tiek patversmē sagaidīts, apmeklējuma laiku būtu vēlams iepriekš saskaņot pa tālruni 29230307. Informācija par Valmieras dzīvnieku patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā „Pakalpojumi” – „Dzīvnieku labturība” – „Dzīvnieku patversme un adopcija Valmierā”, kā arī portālos www.dzivniekupolicija.lv, www.pukainis.lv un Facebook vietnē „ValmierasPatversme”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Nosaukums: Lietvedis Darba stundas nedēļā : 40 Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Darba apraksts: *Darba pienākumi*: Nodrošināt dokumentu apriti; Izstrādāt un noformēt dokumentus, izmantojot lietišķās rakstības stilu; Depozītu summu uzskaites kārtošana; Citu darbu veikšana zvērināta tiesu izpildītāja funkciju izpildē. *Prasības kandidātiem:* Profesionālā vidējā izglītība vai arodizglītība; Izcilas latviešu valodas zināšanas; Labas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, precizitāte, stresa noturība, spēja plānot veicamos darbus. *Mēs piedāvājam*: Dinamisku un atbildīgu darbu; Profesionālās izaugsmes iespējas; Darbu mājīgā birojā. Pieteikuma vēstuli un CV sūtīt uz sludinājumā norādīto elektronisko pasta adresi līdz 01.07.2019. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kas tiks uzaicināti uz darba interviju. Bruto alga: 430 EUR (pārbaudes laikā), 600 EUR (pēc pārbaudes laika) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Slodzes tips: viena vesela slodze Atrašanās vieta: Valmiera Kontaktinformācija: Uzņēmums: Zvērināts tiesu izpildītājs Māris Vanags Reģistrēts nodokļu maksātāju reģistrā ar kodu: 25108012056 Pieteikšanās veids (e-pasts): maris.vanags@lzti.lv Tālr. 27631776 Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Jurisprudence / Tieslietas Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-01 Kontaktpersona: Māris Vanags

Mūsu partneri