Valmieras Ziņas

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas atbalstītājiem

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas draugiem un atbalstītājiem, kas rūpējas par patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem gan īpašos notikumos, gan ikdienā. 

No 15. līdz 21.oktobrim Latvijā tika atzīmēta Labo darbu nedēļa. Tajā šogad aktīvi iesaistījās izglītības iestādes, viesojoties arī Valmieras dzīvnieku patversmē. Bērni un jaunieši apmeklēja dzīvniekus, draudzējās, runājās, veda pastaigās un dāvināja tiem dažādas dāvanas – barību, segas, spilvenus, dvieļus, rotaļlietas, kakla un pastaigu siksniņas. Atsevišķas dāvanas bija pašu gatavotas, sevišķi piedomājot par patversmē nokļuvušo dzīvnieku labsajūtu.

Labu darbu nedēļā Valmieras dzīvnieku patversmi apmeklēja dažādu klašu bērni no bērnudārza „Kārliena”, bērnudārza “Buratino”, Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas, Jura Neikena Dikļu pamatskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas,  Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas Vaidavā un Valmieras jaunatnes centra „Vinda”. Arī pēc rudens brīvlaika Labo darbu nedēļa Valmieras dzīvnieku patversmē vēl nav beigusies. Bērni no dažādām izglītības iestādēm turpina to apmeklēt.

Sirdssiltu dāvanu patversmes iemītniekiem šoruden sagādāja rūjieniete Ilona, kas uz patversmi atveda kasti ar patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem veltītām, pašas izšūtām lupatu sedziņām. Taču vasaras sākumā īpašas ērtības patversmes suņiem sagādāja SIA „BYKO-LAT”, izgatavojot un nogādājot uz patversmi 10 jaunas suņu būdas.

Ikdienas rūpes un uzmanību patversmes dzīvnieki saņem no patversmes brīvprātīgajiem – Birutas, Judītes, Herberta, Svetlanas, Baibas ar bērniem un ilggadējā atbalsta Aijas. Viņi dzīvniekus apmeklē regulāri, dodas pastaigās, dāvā uzmanību, palīdz uzturēt kārtību. Zemnieki Elvijs un Jānis regulāri patversmei piegādā gaļas produktus. Nereti patversmi apmeklē arī atsevišķas ģimenes un valmierieši, kas dažādu apstākļu dēļ nevar adoptēt kādu no patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem, tomēr vēlas tiem citā veidā paust savu atbalstu.

Lielākā daļa patversmē nokļuvušo dzīvnieku ilgojas jauna, gādīga saimnieka, kas dāvās tiem rūpes un mīlestību. Tādēļ lepojamies ar visiem tiem cilvēkiem, kas, pieņemot lēmumu par jauna mājdzīvnieka ienākšanu mājsaimniecībā, savu nākamo mīluli atrod Valmieras dzīvnieku patversmē.

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas visiem tās atbalstītājiem, arī tiem, kas aktīvi dalās ar patversmē nokļuvušo dzīvnieku informāciju sociālajos tīklos. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.407 patversmei ir jānodrošina dzīvnieka uzturēšana un aprūpe 14 dienas. Taču šis laiks nereti ir par īsu, lai atrastu jaunu saimnieku. Tādēļ saņemtais atbalsts ir nozīmīgs, lai nodrošinātu dzīvnieku aprūpi arī pēc šo noteikto uzturēšanās dienu pārsniegšanas.  Šobrīd patversmes dzīvnieki ir pilnībā nodrošināti ar visu nepieciešamo, gada aukstāko gadalaiku sagaidot.

Ikviens valmierietis un pilsētas viesis tiek gaidīts ciemos. Lai nodrošinātu, ka viesis vienmēr tiek patversmē sagaidīts, apmeklējuma laiku būtu vēlams iepriekš saskaņot pa tālruni 29230307. Informācija par Valmieras dzīvnieku patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā „Pakalpojumi” – „Dzīvnieku labturība” – „Dzīvnieku patversme un adopcija Valmierā”, kā arī portālos www.dzivniekupolicija.lv, www.pukainis.lv un Facebook vietnē „ValmierasPatversme”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 470-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs VALMIERĀ, Rīgas ielā” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-10 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri