Valmieras Ziņas

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas atbalstītājiem

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas draugiem un atbalstītājiem, kas rūpējas par patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem gan īpašos notikumos, gan ikdienā. 

No 15. līdz 21.oktobrim Latvijā tika atzīmēta Labo darbu nedēļa. Tajā šogad aktīvi iesaistījās izglītības iestādes, viesojoties arī Valmieras dzīvnieku patversmē. Bērni un jaunieši apmeklēja dzīvniekus, draudzējās, runājās, veda pastaigās un dāvināja tiem dažādas dāvanas – barību, segas, spilvenus, dvieļus, rotaļlietas, kakla un pastaigu siksniņas. Atsevišķas dāvanas bija pašu gatavotas, sevišķi piedomājot par patversmē nokļuvušo dzīvnieku labsajūtu.

Labu darbu nedēļā Valmieras dzīvnieku patversmi apmeklēja dažādu klašu bērni no bērnudārza „Kārliena”, bērnudārza “Buratino”, Jāņa Endzelīna Kauguru pamatskolas, Jura Neikena Dikļu pamatskolas, Valmieras 5.vidusskolas, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas,  Valmieras Pārgaujas sākumskolas, Valmieras sākumskolas, Valmieras Valsts ģimnāzijas, Valmieras Viestura vidusskolas, Ziemeļvidzemes internātpamatskolas Vaidavā un Valmieras jaunatnes centra „Vinda”. Arī pēc rudens brīvlaika Labo darbu nedēļa Valmieras dzīvnieku patversmē vēl nav beigusies. Bērni no dažādām izglītības iestādēm turpina to apmeklēt.

Sirdssiltu dāvanu patversmes iemītniekiem šoruden sagādāja rūjieniete Ilona, kas uz patversmi atveda kasti ar patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem veltītām, pašas izšūtām lupatu sedziņām. Taču vasaras sākumā īpašas ērtības patversmes suņiem sagādāja SIA „BYKO-LAT”, izgatavojot un nogādājot uz patversmi 10 jaunas suņu būdas.

Ikdienas rūpes un uzmanību patversmes dzīvnieki saņem no patversmes brīvprātīgajiem – Birutas, Judītes, Herberta, Svetlanas, Baibas ar bērniem un ilggadējā atbalsta Aijas. Viņi dzīvniekus apmeklē regulāri, dodas pastaigās, dāvā uzmanību, palīdz uzturēt kārtību. Zemnieki Elvijs un Jānis regulāri patversmei piegādā gaļas produktus. Nereti patversmi apmeklē arī atsevišķas ģimenes un valmierieši, kas dažādu apstākļu dēļ nevar adoptēt kādu no patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem, tomēr vēlas tiem citā veidā paust savu atbalstu.

Lielākā daļa patversmē nokļuvušo dzīvnieku ilgojas jauna, gādīga saimnieka, kas dāvās tiem rūpes un mīlestību. Tādēļ lepojamies ar visiem tiem cilvēkiem, kas, pieņemot lēmumu par jauna mājdzīvnieka ienākšanu mājsaimniecībā, savu nākamo mīluli atrod Valmieras dzīvnieku patversmē.

Valmieras dzīvnieku patversme pateicas visiem tās atbalstītājiem, arī tiem, kas aktīvi dalās ar patversmē nokļuvušo dzīvnieku informāciju sociālajos tīklos. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.407 patversmei ir jānodrošina dzīvnieka uzturēšana un aprūpe 14 dienas. Taču šis laiks nereti ir par īsu, lai atrastu jaunu saimnieku. Tādēļ saņemtais atbalsts ir nozīmīgs, lai nodrošinātu dzīvnieku aprūpi arī pēc šo noteikto uzturēšanās dienu pārsniegšanas.  Šobrīd patversmes dzīvnieki ir pilnībā nodrošināti ar visu nepieciešamo, gada aukstāko gadalaiku sagaidot.

Ikviens valmierietis un pilsētas viesis tiek gaidīts ciemos. Lai nodrošinātu, ka viesis vienmēr tiek patversmē sagaidīts, apmeklējuma laiku būtu vēlams iepriekš saskaņot pa tālruni 29230307. Informācija par Valmieras dzīvnieku patversmē nokļuvušajiem dzīvniekiem pieejama Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā „Pakalpojumi” – „Dzīvnieku labturība” – „Dzīvnieku patversme un adopcija Valmierā”, kā arī portālos www.dzivniekupolicija.lv, www.pukainis.lv un Facebook vietnē „ValmierasPatversme”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDES INSPEKTORS/-E VETERINĀRĀS UZRAUDZĪBAS JOMĀ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku, darba vieta: Raiņa iela 21, Valmiera) JA TEV IR: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; augstākā izglītība veterinārmedicīnā; vēlama pieredze profesionālajā jomā/nozarē; datorlietotāja prasmes (MS Office) līmenī, kas ir atbilstošas kvalitatīvai darba pienākumu veikšanai; ļoti labas latviešu valodas zināšanas; krievu valodas zināšanas un angļu valodas pamatzināšanas, kas ļauj izmantot dokumentus un literatūru amata darbības jomā; B kategorijas autovadītāja apliecība; vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; prasme plānot savu laiku un noteikt prioritātes; vēlme izrādīt iniciatīvu un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES INTERESANTĀ, ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ UN: veikt kontroles un uzraudzības funkcijas veterinārās uzraudzības objektos; kontrolēt veterinārajā nozarē iesaistīto fizisko un juridisko personu darbību saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto; sniegt atzinumus, apliecinājumus un citus dokumentus par normatīvo aktu ievērošanu amata kompetences robežās. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: neatsveramu profesionālu pieredzi; mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; darbu atsaucīgu kolēģu kolektīvā; atalgojumu atbilstoši 9.mēnešalgu grupai, no 805 EUR līdz 830 EUR pirms nodokļu nomaksas; apmaksātu papildatvaļinājumu;  normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 4 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārais inspektors. Pieteikumus gaidīsim līdz 2020.gada 4.augustam. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi; 2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests (Peldu iela 30, Rīga, LV-1050). Profesija: INSPEKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-04 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto ierēdņa amatu INSPEKTORS/-E PĀRTIKAS UZRAUDZĪBAS JOMĀ ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku, darba vieta: Raiņa iela 21, Valmiera) JA TEV IR: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; augstākā izglītība veterinārmedicīnā; vēlama pieredze profesionālajā jomā/nozarē; datorlietotāja prasmes (MS Office) līmenī, kas ir atbilstošas kvalitatīvai darba pienākumu veikšanai; ļoti labas latviešu valodas zināšanas; krievu valodas zināšanas un vēlamas angļu valodas pamatzināšanas, kas ļauj izmantot dokumentus un literatūru amata darbības jomā; B kategorijas autovadītāja apliecība; vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; prasme plānot savu laiku un noteikt prioritātes; vēlme izrādīt iniciatīvu un orientācija uz rezultātu sasniegšanu. UN VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES INTERESANTĀ, ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ: kontrolēt pārtikas nozarē iesaistīto fizisko un juridisko personu darbību saskaņā ar normatīvajos aktos noteikto; sastādīt administratīvos aktus, dokumentus administratīvo pārkāpumu lietās atbilstoši normatīvo aktu prasībām; organizēt un veikt paraugu ņemšanu laboratoriskiem izmeklējumiem. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: neatsveramu profesionālu pieredzi; mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; darbu atsaucīgu kolēģu kolektīvā; atalgojumu atbilstoši 9.mēnešalgu grupai, no 805 EUR līdz 830 EUR pirms nodokļu nomaksas; apmaksātu papildatvaļinājumu; normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; nelaimes gadījumu apdrošināšanu no pirmās darba dienas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 4 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli un CV lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes pārtikas inspektors. Pieteikumus gaidīsim līdz 2020.gada 4.augustam. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi; 2) minētās personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests (Peldu iela 30, Rīga, LV-1050). Profesija: INSPEKTORS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-08-04 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri