Valmieras Ziņas

Valmieras dzimšanas dienā spēlē GAUJAS KRASTU BINGO!

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras dzimšanas dienas laikā, 23. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 17.00, ar kājām vai velosipēdu dodies GAUJAS KRASTU BINGO aktivitātē. Orientējies pēc BINGO lapas uzdevumu lauciņiem un attēliem, iepazīsti Valmieru, jestri pavadi laiku līdz kārotajam pilsētas svētku koncertam un, iespējams, tiec pie kādas pārsteiguma balvas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada Tūrisma pārvaldes pasākumu organizatore Madara Stukmane.

GAUJAS KRASTU BINGO aktivitāte sāksies un noslēgsies Valmieras Tūrisma informācijas centrā (TIC) Rīgas ielā 10, kur varēsi saņemt un nodot aizpildīto BINGO spēles lapu. Spēle ir pavisam vienkārša – dodies uz konkrēto BINGO spēles laukumu, izpildi IERAUGI vai IZDARI uzdevumu un saņem norādīto punktu skaitu. Ierodoties IERAUGI vietā, uzņem fotogrāfiju ar konkrēto vietu un pēc tam, vadoties pēc nākamajiem spēles lauciņiem, dodies tālāk. Toties IZDARI uzdevumu vietās Tevi kāds sagaidīs (izņemot svētku foto rāmja uzdevumu) un paskaidros darāmo izveicības un atjautības uzdevumu. Pēc IZDARI aktivitātes izpildes pārstāvis pierakstīs iegūto punktu skaitu Tavā uzdevumu lapā. Visās aktivitātēs centies sakrāt pēc iespējas lielāku punktu skaitu, lai pretendētu uz pārsteiguma balvām!

Aizpildītās uzdevumu lapas nogādā Valmieras TIC līdz 23. jūlija plkst. 17.00. Iesniedzot aizpildīto spēles lapu, spēles laikā uzņemtās fotogrāfijas būs jāuzrāda Tūrisma informācijas centrā saņemto punktu pārbaudei un IERAUGI uzdevumu punktu aizpildei baltajos rombiņos. Tie aktivitātes dalībnieki, kuri būs savākuši visvairāk punktu, varēs pretendēt uz vienu no desmit pārsteiguma balvām, ko sarūpējusi Valmieras novada pašvaldība. Ar pārsteiguma balvu īpašniekiem sazināsimies individuāli. Uzdevuma lapas būs iespējams saņemt Valmieras TIC pilsētas svētku nedēļā, toties balvas būs iespējams saņemt pēc svētkiem – no trešdienas līdz piektdienai plkst. 9.00–18.00 un sestdienās plkst. 10.00–16.00.

Informējam, ka dalībnieki, iesniedzot savu aizpildīto BINGO spēles lapu, piekrīt, ka  iesniegtie personas dati tiks izmantoti iesniedzēja identificēšanai, komunikācijas nodrošināšanai ar aktivitāti saistītos jautājumos un lai paziņotu aktivitātes rezultātus Visit Valmiera plašsaziņu kanālos. Personas datu glabāšanas termiņš ir līdz 2022. gada 31. augustam.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts, fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.

 Valmieras 739. dzimšanas dienas svētku programmu meklē šeit.

 

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz nenoteiktu laiku (1 slodze - 40 stundas nedēļā) APKOPĒJU DIENESTA VIESNĪCĀ (darba vietas adrese: Jāņa Enkmaņa ielā 14, Valmiera, Valmieras novads). Ja Tev ir vēlme: • uzkopt ar rokām Iestādes telpas; • uzkopt ar grīdas mazgāšanas mašīnu Iestādes koplietošanas telpas; • mazgāt grīdas, mazgāt logus un to rāmjus, palodzes, spoguļus, radiatoru virsmas, slaucīt putekļus; • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu saskaņā ar higiēnas prasībām un telpu uzkopšanas plānu; • papildināt personīgās higiēnas līdzekļu daudzumu koplietošanas tualetēs; • kopt Iestādes telpaugus; • veikt telpu sagatavošanu un uzkopšanu īrnieku /viesu uzņemšanai Iestādē; un ja Tev ir: • vispārējā vidējā vai pamatizglītība; • valsts valodas prasme; • pozitīva, atbildīga un rūpīga attieksme pret darbu; • psiholoģiskā noturība, sadarbības prasmes un augsta saskarsmes kultūra. mēs piedāvājam: • atalgojumu 500 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu radošā un pozitīvi noskaņotā kolektīvā; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV) un pieteikuma vēstuli gaidīsim līdz 2022.gada 17. augustam personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā (adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads) vai e-pastā: personals@valmierasnovads.lv. Tālrunis informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Enkmaņa iela 14, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-08-17

Mūsu partneri