Valmieras Ziņas

Valmieras centrā atraktīvi aizvadītas Otrās Lieldienas

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad Lieldienas visus iepriecināja ar saulainu un salīdzinoši siltu laiku. Saule un pandēmijas ierobežojumu atcelšana visus mudināja doties ārā, baudīt pavasara spirgto gaisu un dažādas aktivitātes. Svētdien garas mašīnu rindas varēja vērot Kocēnu alejās, bet otrajās Lieldienās visi ceļi veda uz… Nē, ne jau uz Romu, bet gan uz Valmieru! Citās pilsētas daļās bija miers un klusums, toties pilsētas centrā dzīvība mutuļoja. Likās, ka te bija sapulcējušās visas ģimenes ar lielākiem un pavisam maziem bērniem, kuri ripināja olas, šūpojās, dziedāja un dejoja, fotografējās, laida gaisā ziepju burbuļus, mielojās ar cukurvati… Pastaiga “Zaķim pa pēdām” bija koncentrējusies nelielā aplī, kas sākās no Valmieras Kultūras centra, virzījās pa Ziloņu ielu un noslēdzās zaļajā zonā pie Hanzas namiņiem. 

Īpašu prieku gan mazuļiem, gan pieaugušajiem sagādāja radošās apvienības “Pasaku nams” košie un pūkainie zvēriņi, kas valmieriešus un pilsētas viesus iepriecināja ne pirmo reizi. Vai kāds saskaitīja, cik tēlu rosījās šajās Lieldienās? Ļoti apķērīgs bija brūnais ķepainis! Fotografējoties ar Lāci, lielajās ķetnās mazie bērni gandrīz pazuda. Atrakcijās ar olām darbojās pats Lieldienu Zaķis un arī Krauklis, netālu lidinājās Bitīte, burbuļu brīnumus demonstrēja Taurenītis, jaunizveidotajā promenādē pie Dzirnavu ezeriņa bungas rībināja Puķīte, bet gabaliņu tālāk darbojās Vardulēns. Gandrīz kā izkāpis no Kārļa Skalbes pasakas bija baltais minka, tikai šim Kaķim gaita bija gracioza un sievišķīga. Neatkarīgi no viņiem pastaigājās Kafijas glāze. “Garšīga kafija par visiem 100!” –  tā vēstīja uzraksts, taču šajā reizē netika piedāvāta kafija, bet gan saldumi. Visi grozi tukšojās, un ik pa laikam kāds  devās papildināt krājumus. 

Šogad neviens zaķis, neviena ola nebija noripojusi uz Pārgauju, lai izrotātu zaļo zonu pie autoostas,  toties gan Pārgaujā, gan citās vietās varēja pamanīt motorizēto Zaķi, kas pārvietojās uz skūtera, mājot sveicienus garāmgājējiem. 

Aiz “Valletas” bērniem bija aktivitātes ar pavisam īstiem garaušiem un zirgiem. Nelielā sētiņā skraidīja Ingunas Valdmanes atvestie truši. Tos, kas žēlojās, ka jāgaida un jāstāv rindā, Inguna aicināja doties uz viņas saimniecību “Mežiņi”, kur trušu saime (un ne tikai) ir ievērojami lielāka. Poniji un zirdziņš goda apļus ar mazajiem jātniekiem veica Valmiermuižas jātnieku skolas audzēkņu vadībā. Arī šeit veidojās rindas, jo bērniem interese bija liela.

Visu pasākuma laiku par muzikālo noskaņu gādāja vokālā studija “Notiņas” un “Smaidiņi”, bija solo dziedājumi, dueti, kvarteti… Piemērotas gadalaikam un Lieldienu noskaņai skanēja atbilstošas dziesmas: “Aprīļa pilieni”, “Lācis”, “Ballējam, neguļam!” un citas. 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri