Valmieras Ziņas

Valmieras centrā atraktīvi aizvadītas Otrās Lieldienas

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad Lieldienas visus iepriecināja ar saulainu un salīdzinoši siltu laiku. Saule un pandēmijas ierobežojumu atcelšana visus mudināja doties ārā, baudīt pavasara spirgto gaisu un dažādas aktivitātes. Svētdien garas mašīnu rindas varēja vērot Kocēnu alejās, bet otrajās Lieldienās visi ceļi veda uz… Nē, ne jau uz Romu, bet gan uz Valmieru! Citās pilsētas daļās bija miers un klusums, toties pilsētas centrā dzīvība mutuļoja. Likās, ka te bija sapulcējušās visas ģimenes ar lielākiem un pavisam maziem bērniem, kuri ripināja olas, šūpojās, dziedāja un dejoja, fotografējās, laida gaisā ziepju burbuļus, mielojās ar cukurvati… Pastaiga “Zaķim pa pēdām” bija koncentrējusies nelielā aplī, kas sākās no Valmieras Kultūras centra, virzījās pa Ziloņu ielu un noslēdzās zaļajā zonā pie Hanzas namiņiem. 

Īpašu prieku gan mazuļiem, gan pieaugušajiem sagādāja radošās apvienības “Pasaku nams” košie un pūkainie zvēriņi, kas valmieriešus un pilsētas viesus iepriecināja ne pirmo reizi. Vai kāds saskaitīja, cik tēlu rosījās šajās Lieldienās? Ļoti apķērīgs bija brūnais ķepainis! Fotografējoties ar Lāci, lielajās ķetnās mazie bērni gandrīz pazuda. Atrakcijās ar olām darbojās pats Lieldienu Zaķis un arī Krauklis, netālu lidinājās Bitīte, burbuļu brīnumus demonstrēja Taurenītis, jaunizveidotajā promenādē pie Dzirnavu ezeriņa bungas rībināja Puķīte, bet gabaliņu tālāk darbojās Vardulēns. Gandrīz kā izkāpis no Kārļa Skalbes pasakas bija baltais minka, tikai šim Kaķim gaita bija gracioza un sievišķīga. Neatkarīgi no viņiem pastaigājās Kafijas glāze. “Garšīga kafija par visiem 100!” –  tā vēstīja uzraksts, taču šajā reizē netika piedāvāta kafija, bet gan saldumi. Visi grozi tukšojās, un ik pa laikam kāds  devās papildināt krājumus. 

Šogad neviens zaķis, neviena ola nebija noripojusi uz Pārgauju, lai izrotātu zaļo zonu pie autoostas,  toties gan Pārgaujā, gan citās vietās varēja pamanīt motorizēto Zaķi, kas pārvietojās uz skūtera, mājot sveicienus garāmgājējiem. 

Aiz “Valletas” bērniem bija aktivitātes ar pavisam īstiem garaušiem un zirgiem. Nelielā sētiņā skraidīja Ingunas Valdmanes atvestie truši. Tos, kas žēlojās, ka jāgaida un jāstāv rindā, Inguna aicināja doties uz viņas saimniecību “Mežiņi”, kur trušu saime (un ne tikai) ir ievērojami lielāka. Poniji un zirdziņš goda apļus ar mazajiem jātniekiem veica Valmiermuižas jātnieku skolas audzēkņu vadībā. Arī šeit veidojās rindas, jo bērniem interese bija liela.

Visu pasākuma laiku par muzikālo noskaņu gādāja vokālā studija “Notiņas” un “Smaidiņi”, bija solo dziedājumi, dueti, kvarteti… Piemērotas gadalaikam un Lieldienu noskaņai skanēja atbilstošas dziesmas: “Aprīļa pilieni”, “Lācis”, “Ballējam, neguļam!” un citas. 

Aktuālais jautājums

Vai jums traucē mācību transporta līdzekļu pārvietošanās Valmieras ielās?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Uzņēmums NCC BALTIC Aicina darbā Lietvedības speciālistu/-i Mēs piedāvājam • Dinamisku darbu augošā būvniecības uzņēmumā; • Konkurētspējīgu atalgojumu no EUR 1100-1200 (bruto) un bonusu par saniegtiem rezultātiem; • Iespēja mācīties un attīstīties. Ja Tev ir • Augstākā/nepabeigta augstākā izglītība ekonomikā, uzņēmējdarbībā vai līdzīgā jomā; • Darba pieredze sekretāra (-es), administratora vai līdzīgā amatā; • Labas iemaņas darbā ar MS Office programmām; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu; • Vēlme un prasme darboties komandā; • Pieredze darbā būvniecības uzņēmumā tiks uzskatīta par priekšrocību. Darba pienākumu apraksts • Nodrošināt ienākošās un izejošās korespondences sagatavošanu, administrēšanu un uzturēšanu; • Ievadīt un apstrādāt rēķinus, uzraudzīt rēķinu sistēmu; • Sniegt atbalstu atbildīgajam būvdarbu vadītājam būvniecības projektu dokumentācijas sagatavošanā, kārtošanā un pārraudzībā; • Veikt būvuzņēmēju noteiktās dokumentācijas vešanas pareizības kontroli; • Veikt visu nepieciešamo, ar būvuzņēmēju saistīto aktu un dokumentu noformēšanu. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: normunds@nccbaltic.lv ar norādi – CV Valmiera. Kontakttālrunis uzziņām: 29111010 (Normunds Šulcs) Darba vietas adrese: LATVIJA, Mūrmuižas iela 20, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Aktuāla līdz: 2022-10-31

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā Attīstības pārvaldes Teritorijas un pilsētplānošanas nodaļas zemes ierīkotāju uz nenoteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: - nodrošināt ar zemes ierīcību saistīto jautājumu risināšanu Pašvaldības Brenguļu, Kauguru, Trikātas, Plāņu pagastu un Strenču pilsētas administratīvajās teritorijās; - organizēt nekustamā īpašuma formēšanas procesus (sadalīšana, apvienošana, pirmreizēja uzmērīšana, apbūves tiesību zemes plāna pasūtīšana mērniekiem, robežu apsekošana) virzību; - veikt ar adresāciju (zemes vienību, ēku un būvju) un nosaukumu piešķiršanu, maiņu un likvidēšanu saistītos darbus; un ja Tev ir: - otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība zemes ierīcības jomā vai inženierzinātnēs; - teicamas latviešu valodas zināšanas un labas angļu valodas prasmes; - kompetences: teicama analītiskā domāšana un organizatoriskās spējas; prasme plānot un organizēt savu darbu; - labas iemaņas darbā ar datoru un biroja tehniku; - vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība; mēs piedāvājam: - darba un ideju īstenošanas iespējas uz attīstību vērstā Pašvaldībā; - stabilu atalgojumu (atbilstoši 9.mēnešalgu grupai no 890 EUR līdz 1035 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); - darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; - profesionālās pilnveidošanās un izaugsmes iespējas; - drošu un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese Lāčplēša ielā 2, Valmierā, Valmieras novadā ar norādi „Pieteikums zemes ierīkotāja/-s amatam”, līdz 2022.gada 16.oktobrim. Tālrunis papildu informācijai: 64207148. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: ZEMES IERĪCĪBAS INŽENIERIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-10-16

Mūsu partneri