Valmieras Ziņas

Valmieras 2.vidusskolas skolotāji pieredzes apmaiņas braucienā Liepājā

Valmieras 2.vidusskolas (V2V) skolotāji aprīļa sākumā devās pieredzes apmaiņas braucienā uz Liepāju, apmeklējot Liepājas A.Puškina 2.vidusskolu, kur iepazina savstarpējo pieredzi multilingvālājā izglītībā, metodikā un dalījās pieredzē par multilingvālās izglītības norisi abās skolās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja V2V direktora vietnieks izglītības jomā Vjačeslavs Piskunovs.

Pēc viņa teiktā, viesmīlīgi tika izrādīta skola, bet, protams, svarīgākais bijis stundu apmeklējums. Skolotājiem tika dota iespēja apmeklēt dabaszinības, krievu valodas un literatūras, sporta, latviešu valodas, vēstures, angļu valodas, sociālo zinību un robotehnikas stundas.

“Galvenā atziņa un iedvesmas avots – visa pamatā ir radošs darbs, inovāciju pielietojums, kolēģu profesionālisms, kas ir visu panākuma ķīla,”

norādīja V.Piskunovs.

Pēc V.Piskunova teiktā, abu skolu pedagogi secinājuši, ka, kopā sadarbojoties, var ietekmēt izglītības procesu, mācību vielas apguvi, pārdomāt un ieviest inovācijas, pilnveidot komunikācijas prasmes un veidot kopīgus izglītojošos multilingvālus projektus gan skolēniem, gan skolotājiem.

Paredzēts, ka nākamajā mācību gadā Liepājas A.Puškina 2.vidusskola ciemosies Valmierā.

 

 

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri