Valmieras Ziņas

Valmierā sveikti 2019.gada Zelta pāri

7.decembrī svinīgā ceremonijā Valmieras Dzimtsarakstu nodaļā sveikti Zelta pāri – tie Valmieras iedzīvotāji, kuri laulībā pavadījuši 50 skaistus kopdzīves gadus un šogad atzīmē Zelta kāzu jubileju.

Šogad pieteicās 19 Zelta pāri – 15 no tiem tika sveikti svinīgā pasākumā Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā, bet četri pāri pēc pašu izvēles tiks godināti savā dzīvesvietā, jo veselība viņiem neļāva svētku mirklī būt kopā ar pārējiem.

Par 2019.gada Zelta pāri pasludināti: Anatolijs un Alīda Jermacāni, Jānis un Ingrīda Sīmaņi, Juris un Valentīna Lismaņi, Andrejs un Maiga Salnāji, Genadijs un Daina Kupcovi, Guntis un Mārīte Pētermaņi, Alfrēds un Inese Štibes, Guntis un Ērika Bandenoviči, Elmārs un Marija Gaišie, Anatolijs un Asija Ločmeļi, Aleksandrs un Marija Pahomovi, Jānis un Aina Sprinči, Juris un Larisa Palkavnieki, Aivars un Inta Jansoni, Ivans un Anna Marčuki, Dmitrijs un Lilita Blaui, Aleksejs un Velga Vorobjovi, Ārijs un Rūta Riņķi, Andrejs un Zigrīda Jurjāni.

Zelta pārus svinīgās ceremonijas laikā uzrunāja un sveica Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks un Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Ieva Miķīte-Plusniņa. Svinīgo ceremoniju vadīja un ar pāru kopīgajiem atmiņu stāstiem iepazīstināja Valmieras pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece Vija Kuģe.

Ceremonijas laikā valdīja svētku gaisotne un klātesošie uzzināja par Zelta pāru dzīvesgājumu, kas kopīgi mērots jau 50 gadu garumā, iepazīstoties ar tikai viņiem īpašam vietām un notikumiem – pirmā satikšanās, pirmais skūpsts un atzīšanās mīlestībā. “Iepazīšanās stāsti ir ļoti dažādi – ir pāris, kurš satikās dejā un iemīlējās no pirmās kopīgā ritmā pavadītās dziesmas takts. Ir pāris, kuru mīlas stāsts iesākās, kā romantiskā filmā, kad skolēns iemīlēja savu jauno skolotāju, lai gan viņu ceļi šķīrās armijas un darba vietas maiņas dēļ, tomēr pēc gadiem atkal viens otru uzmeklēja un vēl daudzi citi patiesi un vērtīgi stāsti. Katrs no pāra ir personība, katram no viņiem ir dažādas aizraušanās – veido kolāžas, raksta anekdotes un dzeju, lasa grāmatas, risina krustvārdu mīklas, skatās seriālus, tomēr lielākais prieks dalīties radītajā un piedzīvotajā ar mīļoto. Viens otru iepazinuši un izzinājuši, tomēr joprojām meklē jaunus satikšanās punktus – ceļo uz ārzemēm, apceļo Latviju un dzimtās vietas, apmeklē teātri, dodas uz SPA un iet pastaigās. Starp Zelta pāriem valda īsta mīlestība, jo pēc daudzu gadu kopdzīves viens uz otru joprojām raugās ar mīļu skatu, vīrs sievu tur pie labās rokas un viens otram dāvā siltu smaidu,” stāsta Vija Kuģe.

Pāriem tika pasniegtas jaunās Latvijas Republikas laulības apliecības, Valmieras kalendārs 2020.gadam, kā arī veltīti vairāki muzikālie priekšnesumi. Pēc svinīgās ceremonijas pārus gaidīja sirsnīgas sarunas un laimes vēlējumi, šampanieša glāzes saskandināšana par turpmāko kopdzīvi un tikšanos Dimanta kāzās, kūkas baudīšana, kā arī kopīga fotografēšanās, iemūžinot īpašo notikumu.

Svinīgā Zelta pāru godināšanas ceremonija notika jau 13.reizi. Šo gadu laikā sveikti 173 Zelta pāri. Ceremonijas mērķis ir stiprināt ģimenes un laulības lomu sabiedrībā, kā arī godāt vērtības – ģimeni un laulību.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 22.KĀJNIEKU BATALJONS VALMIERĀ piedāvā darbu SPECIĀLISTAM PERSONĀLSASTĀVA NODAĻĀ Darba pienākumi: · Veikt Zemessardzes (ZS) 22.KB personālsastāva personu lietu uzskaiti un lietvedību atbilstoši noteiktajai kārtībai; · Veikt ZS 22.KB profesionālā dienesta karavīru un zemessargu skaitlisko un kvalitatīvo uzskaiti; · Gatavot standarta dokumentāciju par personāla iecelšanu amatos, darba samaksu, kompensāciju noteikšanu, atvaļinājumu piešķiršanu, komandējumiem u.tml.; · Veikt dokumentāciju sagatavošanu zemessargu uzņemšanai Zemessardzē; · Veikt personas lietu kārtošanu; · Gatavot ikdienas, iknedēļas, ikmēneša atskaites un darba uzskaites tabeles; · Kontrolēt lietvedību, reģistrēt sarakstes dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūrai; · Pārzināt un uzturēt kārtībā nodaļas arhīvu; Pamatprasības: Izglītība – vidējā profesionālā lietvedībā un/vai personāla vadībā, kvalifikācijas kursi lietvedības/personāla vadības zinībās; · Teicamas latviešu un vēlamas angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 745 eiro līdz 1093 eiro (atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri savu turpmāko karjeru vēlas saistīt ar profesionālo dienestu NBS, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu ilze.pundure@mil.lv līdz 07.02.2020. Tālrunis informācijai 27806073. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: LIETVEDIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pasta adresi: ilze.pundure@mil.lv

Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Valmieras pilsētas 5.pirmsskolas izglītības iestāde “Vālodzīte” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā uz noteiktu laiku pirmsskolas izglītības skolotāju, viena amata vieta, darba vietas adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera (pilna slodze (40 stundas nedēļā)) Ja Tev ir vēlme: · organizēt, atbalstīt pedagoģisko darbu, novērot bērnus un grupu ikdienas gaitās; · rūpēties par bērniem un grupas vidi; · pilnveidot Iestādes attīstošo vidi, materiālo un metodisko bāzi; · regulāri pilnveidot savu izglītību un profesionālo kvalifikāciju; · pildīt citus darba pienākumus, saskaņā ar amata aprakstu; un ja Tev ir: · izglītība un pedagogu profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr. 569); · pieredze darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem; · valsts valodas prasmes augstākajā līmenī; · vēlamās īpašības - mīlestība pret bērniem, rakstura noteiktība, spēja strādāt komandā un sadarboties; mēs piedāvājam: · atalgojums 750.00 euro pirms nodokļu nomaksas; · sociālās garantijas; · jauku un draudzīgu kolektīvu. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopiju gaidīsim līdz 2020. gada 31.janvārim personīgi (adrese: Smiltenes iela 10, Valmiera) vai e-pastā: valodzite@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai: 29405471 Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Smiltenes iela 10, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-31 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopiju iesniegt personīgi vai valodzite@valmiera.edu.lv, 29405471.

Mūsu partneri