Valmieras Ziņas

Valmierā sabiedriskajā transportā jaunietim nozagts maks

Lasīšanas laiks: < 1 min

7. maijā plkst.17.30 Valmierā pilsētas sabiedriskajā transportā 1990.gadā dzimušam valmierietim nozagts maks ar naudu un dokumentiem, radot zaudējumus 9,98 eiro (7 latu) apmērā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja  Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

Kopumā pagājušās divās diennaktīs reģiona teritorijā reģistrēta informācija par 88 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums. Reģistrēta informācija par 22 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu, tostarp četras zādzības no tirdzniecības vietām un četri mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi. Vairākas zādzības notikušas ilgākā laika posmā.

Reģistrēta informācija par 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību un 13 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību.

Reģistrēta informācija par 16 ceļu satiksmes negadījumiem. Konstatēti deviņi gadījumi, kad transporta līdzeklis vadīts alkohola reibumā. Sešos gadījumos reibumā vadīts velosipēds vai mopēds. Par dažādiem konstatētiem pārkāpumiem noformēti 147 administratīvo pārkāpumu protokoli, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu – 40.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri