Valmieras Ziņas

Valmiera pretendē uz konkursa “Eiropas Zaļā lapa 2019” balvu (1)

Valmiera iekļauta 15 pilsētu vidū, kas pretendē uz konkursa “Eiropas Zaļā lapa 2019” balvu, liecina Eiropas Zaļās galvaspilsētas balvas paziņojums sociālajā tīklā “Twitter”.

Tāpat no Baltijas valstīm balvai savus pieteikumus izvirzījusi Pērnava un Tauraģe.

Saistībā ar konkursa iniciatīvas desmit gadu jubileju, balvu ieguvusī pilsēta saņems arī 75 000 eiro jaunas vides programmas finansēšanai.

Pilsētu pieteikumus izskatīs starptautisku ekspertu komisija. Balvas finālisti tiks paziņoti 2018.gada aprīlī, savukārt tās pasniegšana iecerēta jūnijā. Atkarībā no ekspertu komisijas vērtējuma, balvu var saņemt divas no pieteiktajām pilsētām.

Balva tiek pasniegta pilsētām par urbānās vides uzlabošanas principu ieviešanu. Balvai tiek izvirzītas pilsētas, kuru iedzīvotāju skaits ir starp 20 000 un 100 000.

Balvu “Eiropas Zaļā lapa 2018” pagājušajā gadā saņēma Beļģijas pilsēta Lēvena un Zviedrijas pilsēta Vekšē.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Aivars Benuzs - 12.11.2017 Atbildēt

    Lai izdodas, Valmiera ir pelnījusi, bet pilsētas “papiem” un “mammām” būs latiņu augstu turēt, lai nekļūst par vīģes lapu.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS “Seda” aicina darbā “Kravas automobiļa vadītāju" (prof.kods 8332 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieras pagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Darbs patstāvīgs, uz nenoteiktu laiku. Kūdras produkcijas pārvadāšana. Uzturēt tehniskā kartībā kravas automobili, nodrošinot efektīvu un drošu ikdienas darbu. Prasības: Vadītāja apliecība – attiecīgās kravas a/m (Scania 114L) kategorijas, 95.kods. Tehniskās zināšanas par kravas automobiļiem. Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā, pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitātes līmeni. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīgus kolēģus. Darba alga no EUR 55 līdz EUR 63 / par vienu darba maiņu (darba maiņa saskaņā ar MK noteikumiem nr.474). Darba laika veids: normālais darba laiks, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikšanās: savu CV ar norādi "Kravas automobiļa vadītājs" sūtīt uz info@seda.lv līdz 10.01.2020. Jautājumu gadījumā zvanīt darba dienās no 8:00 -17:00 uz tālruni 64722113. Profesija: KRAVAS AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, "Lakstīgalas", Rūpnieki, Valmieras pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz info@seda.lv, tālr. 64722113

Mūsu partneri