Valmieras Ziņas

Valmierā nozagts velosipēds

Laika posmā no 15.jūlija līdz 19.jūlijam Valmierā, Valkas ielā no velosipēdu novietnes nozagts vīriešu tipa velosipēds. Nodarīti materiālie zaudējumi 200 eiro, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

20.jūlijā Limbažos, Cēsu ielā nenoskaidrots vadītājs, vadot nenoskaidrotu transportlīdzekli, uzbrauca gājējai, kura šķērsoja brauktuvi pa gājēju pāreju. Cietusī gājēja vērsusies pēc medicīniskās palīdzības. Policija skaidro notikušā apstākļus.

20.jūlijā pulksten 15:50 Limbažu novadā, Skultes pagastā uz autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) notika divu automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu “Lexus” un veicot apgriešanās manevru, nepamanīja braucošo automašīnu “Volvo”, kā rezultātā notika abu automašīnu sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav, bojātas automašīnas. Policijā uzsākts administratīvais process.

20.jūlijā Madonas novadā, Mārcienas pagastā uz autoceļa Ļaudona – Mārciena – Sauleskalns – Bērzaune vīrietis, vadot automašīnu “Volvo” un izvairoties no sadursmes ar meža dzīvnieku, iebrauca pretējā joslā, kur izraisīja sadursmi ar pretim braucošo automašīnu “Mercedes Benz”. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta viena persona, kura no stacionēšanas atteicās. Policijā uzsākts administratīvais process.

20.jūlijā Ērgļu novadā, Jumurdas pagastā vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, netika galā ar transportlīdzekļa vadību un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta divas personas, bet abas personas no stacionēšanas atteicās. Policijā uzsākts administratīvais process.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA Lat Met pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Sakarā ar pasūtījumu apjoma pieaugumu Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās Pieteikties uz brīvajām metinātāja vietām iespējams sazinoties pa tālruni 2942 99 56 vai sūtot CV un motivacijas vestuli uz info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-23 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli un CV sūtīt uz e-pastu: info@latmet.com

Mūsu partneri