Valmieras Ziņas

Valmierā norisināsies pavāru sacensības “Garšu cīņas”

Lasīšanas laiks: 2 min

Valmieras 739. dzimšanas dienas laikā, 22. jūlijā plkst. 18.00–22.00, gardēži aicināti tikties Vecpuišu parkā radošā, jautrā un izklaidējošā notikumā “Garšu cīņas”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada pašvaldības Zīmolvedības un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Zane Bulmeistare.

Pieci augstas klases un starptautisku atzinību guvuši pavāri – Ina Poliščenko, Kaspars Jansons, Kārlis Mugins, Sergejs Jēgers un Dāvis Auškāps – dalīsies pieredzē, izaicinās cits citu un radīs lieliskas maltītes, tostarp garāko sviestmaizi Valmierā. Turklāt meistari visu acu priekšā pagatavos īpašu saldējumu, kuru nogaršot būs iespēja ikvienam.

Klātesošajiem Valtera Krauzes vadībā būs iespēja vairāk uzzināt par dažādu valstu tradicionālajiem ēdieniem, būs degustācijas, vīnziņu padomi, pavāru stāsti, dalīšanās ar jautriem atgadījumiem, protams, ikviens aicināts papildināt savu recepšu krājumu, būs konkursi un vērtīgas balvas.

Projekta radošās komandas pārstāve Inese Vīcupa stāsta: “Festivāla galvenais mērķis ir iepazīstināt apmeklētājus ar Latvijas restorānu kultūru un tiem cilvēkiem, kuri to veido, kā arī popularizēt ēdienu gatavošanas mākslu visā Latvijā. Īpaši vēlamies izcelt vietējos produktus un izejvielas, tādējādi veicinot restorānu un vietējo ražotāju ciešāku sadarbību.”

Programmā:

  • Garākās sviestmaizes pagatavošana;
  • Ēdienu gatavošanas šovs;
  • Pavāru stand-up;
  • Ēdienu gleznas radīšana;
  • Dalīšanās ar receptēm;
  • Iespēja baudīt unikālus ēdienu risinājumus;
  • Laba mūzika un pozitīva atmosfēra Valtera Krauzes vadībā.

Valmieras 739. dzimšanas dienas programmu skati valmierasvin.lv.

Svētku lieldraugs – AS “Valmieras stikla šķiedra”.

 

VSIA “Valmieras drāmas teātris” aicina darbā AUDIO IEKĀRTU OPERATORU Galvenie pienākumi: veikt izrāžu un mēģinājumu apskaņošanu gan stacionārā, gan izbraukumos uzstādīt un noņemt skaņu aparatūru Prasības: vidējā vispārējā vai profesionālā izglītība vēlama pieredze darbā ar skaņu iekārtām precizitāte un augsta atbildības sajūta spēja strādāt komandā prasme plānot spēja pielāgoties elastīgam darba laikam Mēs piedāvājam: pilnas slodzes darbu sociālās garantijas apmācību darba vietā dinamisku, interesantu darbu radošā vidē draudzīgu kolektīvu atalgojums no 1000.- līdz 1150.- eiro mēnesī (bruto) Pieteikumu un CV sūtīt līdz 13.februārim uz e-pastu: vdt@vdt.lv ar norādi “Audio iekārtu operatora vakancei”. Lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai (darba intervijai). Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi. Personas datu apstrādes pārzinis ir VSIA “Valmieras drāmas teātris”. Pēc konkursa noslēgšanās, Jūsu personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti. Profesija: AUDIO IEKĀRTU OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Kultūra / Māksla Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-02-13 Kontaktpersona: CV un motivāc. vēstuli sūtīt uz e-pastu vdt@vdt.lv vai nodādāt personīgi teātrī. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri