Valmieras Ziņas

Valmierā lietavu dēļ grūti izbraucamas vairākas ielas un applūduši gruntsgabali (1)

Valmierā lietavu dēļ grūti izbraucamas vairākas ielas un applūduši gruntsgabali, aģentūru LETA informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Viņa stāstīja, ka ilgstošās lietavas ir negatīvi ietekmējušas arī Valmieras grantēto ielu seguma kvalitāti.

“Šodien lietus intensitāte Valmierā mazinājās, uzlabojot arī pilsētas grantēto ielu situāciju. Taču ilgstošais lietus, protams, atklāja pilsētas ielu infrastruktūras ūdens noteces vājās vietas. Secinājām, ka pilsētas grantēto ielu grāvju sistēma funkcionē,” komentēja Valmieras pilsētas pašvaldības ceļu būvinženiere Inese Kokenberga.

Viņa norādīja, ka ielas ar labiem garenprofiliem arī lietavu laikā ir saglabājušas labu ūdens noteci. Taču atsevišķās vietās, kur ūdens notece ir sliktāka, lietavu negatīvā ietekme bija spēcīgāka. Visgrūtāk caurbraucamas situācijas veidojās uz Mujānu un Sporta ielām, kā arī gruntsgabalu applūšana notika Straumes un Akmeņu ielās, teica Kokenberga.

Jau ziņots, ka atbilstoši Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvajai informācijai, lielā daļā upju, it īpaši Vidzemē, turpina paaugstināties ūdens līmenis, vietām tas jau kāpis par vairāk nekā diviem metriem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Aira - 06.11.2019 Atbildēt

    arī mums no ielas tecēja ūdens pagalmā,

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri