Valmieras Ziņas

Valmierā izsludināta publiskā apspriešana koku ciršanai Marijas un Ūdens ielā

Valmieras pilsētas pašvaldības Koku novērtēšanas komisija līdz 2018.gada 10. decembrim ir izsludinājusi publisko apspriešanu 8 koku ciršanai Marijas ielas ekspluatācijas aizsargjoslā posmā no Stacijas ielas līdz Vadu ielai, kā arī 8 koku ciršanai Ūdens ielas ekspluatācijas aizsargjoslā posmā no Smiltenes ielas līdz Pleskavas ielai izstrādē esošo ielu posmu pārbūves projektam, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Publiskajai apspriešanai noslēdzoties un pašvaldībai pieņemot lēmumu par koku ciršanu, tie tiks zāģēti, uzsākot projekta realizēšanu. Visi jaunie ielu pārbūvju projekti, ja iespējams, paredz arī jaunu koku stādījumus.

Publiskajai apspriešanai ir pieteikta arī desmit bērzu alejas ciršana Grants ielas posmā uz Valmieras Valsts ģimnāziju koku bīstamības dēļ. Aleja tiks atjaunota pēc ielas pārbūves projekta realizēšanas

Valmieras pilsētas pašvaldības Koku novērtēšanas komisijas lēmumi par publiskās apspriešanas rīkošanu un būvprojektu koku ciršanas plāni pieejami Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Sabiedrības līdzdalība” – “Publiskās apspriešanas”, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldības Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas pārvaldē Lāčplēša ielā 2, 109.kabinetā. Priekšlikumi un ierosinājumi par koku ciršanas ieceri iesniedzami rakstveidā Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Lāčplēša ielā 2.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri