Valmieras Ziņas

“Valmiera Glass”/ViA treneris Keršis: Mēģināsim sastādīt konkurenci visām komandām

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” (“Valmiera Glass”/ViA) komandas mērķis jaunajā Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) sezonā būs sastādīt konkurenci visām komandām, sarunā ar aģentūru LETA atzina “Valmiera Glass”/ViA vienības galvenais treneris Tomass Keršis.

Lietuvas speciālists, kurš iepriekš strādājis Lietuvā gan vīriešu, gan sieviešu komandās, kā arī Igaunijā, Valmieras vienībai pievienojās vasarā, atzīstot, ka iepriekš par “Valmiera Glass”/ViA vienību zinājis tikai būtiskākās lietas.

“Vairākas reizes esmu apmeklējis Valmieru ar Lietuvas jauniešu komandām, tāpēc iepriekš pazinu arī ģenerālmenedžeri Robertu [Zeili]. Nedaudz sekoju visu Baltijas valstu basketbolam,” stāstīja treneris. “Kad sākām pārrunas par manu iespējamo pievienošanos Valmieras komandai, es noskatījos daudzas spēles, lai saprastu vienības konceptu, kādas ir stiprās un vājās puses. Gribēju ierasties sagatavojies un ar maksimāli daudz zināšanām par to, uz kurieni dodos.”

Valmiera Glass”/ViA ģenerālmenedžeris komandas paziņojumos neslēpa, ka šosezon vienības plāns ir atjaunot sastāvu, un šobrīd komandas vecākajam spēlētājam ir tikai 25 gadi.

“Būs daudz jauno spēlētāju, mēģināsim sastādīt konkurenci visām komandām, bet neviens tāpat neticēs mūsu vārdiem, kamēr nevarēsim to parādīt laukumā,” skaidroja treneris. ” Ar kluba vadību esam vienojušies, ka tas būs mūsu ceļš, kuru mēģināsim šosezon iet, un tas noteikti prasīs daudz pacietības un atbalsta. Runājot ar vienu no saviem mentoriem Lietuvā, secinājām, ka darbs ar jaunajiem spēlētājiem, kuri ir mērķtiecīgi un vēlās sevi pierādīt, ir ļoti svarīgs ilgtermiņā. Paredzu, ka šī sezona nebūs viegla.”

Keršis arī nebaidījās teikt, ka ieguldītā darba rezultāti, iespējams, tik drīz nebūs redzami, taču ilgtermiņā tas būs solis uz priekšu gan komandai, gan pašiem spēlētājiem. “Paies laiks, kamēr visi viens pie otra pieradīsim. Tajā pašā laikā ar pacietību mēs daudz iegūsim gan tuvākā, gan tālākā nākotnē. Šobrīd mums ir labs balanss un soli pa solim izveidosim Valmieras komandas tēlu tādu, kādu to vēlamies,” piebilda Lietuvas speciālists.

Savukārt, runājot par to, ko galvenais treneris vēlās redzēt no spēlētājiem laukumā, viņš izcēla, ka svarīgākais būs redzēt, ka basketbolisti gan spēlēs, gan treniņos darbojas ar maksimālu pašatdevi.

“Ejot, piemēram, uz teātri, mēs vēlamies redzēt degsmi un pašatdevi. Tas pats arī uz laukuma,” viņš stāstīja. “Negribam izdarīt spiedienu uz puišiem, bet vēlamies būt cīnītāji, kas var stāties pretī visām komandām. Mūsu mentalitāte būs izmantot visu potenciālu, un tāds būs arī mans darbs – izmantot visu spēlētāju potenciālu. Ja pametīsim zāli ar sajūtu, ka esam izdarījuši visu iespējamo, tad, pat neskatoties uz spēles iznākumu, būsim par to priecīgi. Mūsu identitāte šosezon būs atdot visu uz laukuma.”

Pagājušajā sezonā valmierieši Latvijas – Igaunijas Basketbola līgā (LIBL) ieņēma desmito vietu, bet Latvijas čempionātā ceturtdaļfinālā ar 2-3 nācās atzīt “Latvijas Universitātes” komandas pārākumu. Keršis izvairījās izcelt precīzus mērķus, norādot, ka galvenais ir komandas parādītais laukumā, nevis spēles beigu rezultāts.

“Nemēģinu izplānot visu sezonu pārāk sīki, taču manam kopējam plānam jābūt fleksiblam. Iesim uz priekšu soli pa solim, tāpēc nav tik būtiski, kurā vietā mēs noslēgsim turnīrus,” teica treneris. “Uzskatu, ja tiek sasniegts mērķis, kas, piemēram, bija pusfināls, tad kaut kādā ziņā spēlētājs pēc tam atslābinās, jo šķiet, ka darbs jau ir padarīts. Savukārt, ja mērķis ir pārāk augsts, tad tiek uzlikts nevajadzīgs spiediens.”

Valmiera Glass”/ViA LIBl pirmo maču aizvadīs svētdien, izbraukumā tiekoties ar “Ventspils” vienību.

Aktuālais jautājums

Vai zini, kas ir mākslas telpa “Kurtuve” Valmierā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 4.80 €/h (pēc pārbaudes laika 5,50 €/h) Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 16.06.2023. uz e-pastu – megija.stalberga@voc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-06-16 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras Dizaina un mākslas vidusskola (turpmāk – Iestāde) aicina darbā vidējās izglītības skolotāju angļu valodā (uz nenoteiktu laiku). ja Tev ir vēlme: • īstenot izglītības programmu mācību priekšmetā Angļu valoda atbilstoši Valsts izglītības standartam; • piedalīties Iestādes pedagoģiskajās sēdēs, mācību priekšmeta jomas darbā, metodiskajās sanāksmēs; un ja Tev ir: • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”; • atbilstība Izglītības likuma un Bērnu tiesību aizsardzības likuma noteiktajām prasībām; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: psiholoģiskā noturība un augsta emocionālā inteliģence; precizitāte; prasme strādāt komandā; komunikācijas un sadarbības prasmes; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; spēja reaģēt uz izglītojamo vajadzībām, kā arī motivēt izglītojamos darbam; mēs piedāvājam: • atalgojumu no 1020 EUR mēnesī par vienu pedagoģisko likmi pirms nodokļu nomaksas; • pilnu darba slodzi (30 kontaktstundas/nedēļā, 1320 kontaktstundas/gadā); • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Motivācijas vēstuli un CV lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz vdmv@valmiera.edu.lv, vai personīgi Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolā, adrese: Purva iela 12, Valmiera, Valmieras novads, ar norādi „Angļu valodas skolotājs/-a”, līdz 2023.gada 1.jūlijam. Tālrunis papildu informācijai: 64207362. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: VISPĀRĒJĀS VIDĒJĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2023-07-01

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Krācītes” aicina darbā sētnieku uz nenoteiktu laiku (1,0 likme (40 stunda nedēļā)). Darba vietas adrese: Pārgaujas iela 11A , Valmiera, Valmieras novads. Ja Tev ir vēlme: • veikt teritorijas uzkopšanu (zāles pļaušana, krūmu apgriešana, apstādījumu kopšana, ziemā – sniega tīrīšana); • regulāri veikt kopjamo teritoriju apsekošanu; • informēt darba devēju par konstatētajiem bojājumiem; un ja Tev ir: • pamatizglītība; • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • prasme patstāvīgi organizēt darbu; • prasme uzturēt tīru un sakoptu vidi; • atbildības sajūta un precizitāte pret darbu; mēs piedāvājam: • atalgojumu 620 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • darbu draudzīgā kolektīvā; • stabilu, sakārtotu darba vidi renovētā izglītības iestādē. CV, pieteikuma vēstuli lūdzam nosūtīt uz e-pastu: kracites@valmiera.edu.lv vai iesniegt personīgi Valmieras pirmsskolas izglītības iestādē “Kracītes” (adrese: Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras novads) līdz 2023.gada 16.jūnijam. Tālrunis papildu informācijai: 64232458. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SĒTNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Pārgaujas iela 11A, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-06-16

Mūsu partneri