Valmiera Glass VIA centīsies atņemt punktus Jūrmalai

Sestdien, 26. maijā, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” futbolisti izbraukumā aizvadīs “SynotTip” futbola Virslīgas 10. kārtas spēli, kurā sacentīsies ar iepriekšējo divu sezonu čempioniem “Spartaks” Jūrmala. Spēles sākums Jūrmalas pilsētas stadionā “Sloka” plkst. 16:00 un tā tiešraidē būs pieejama Best4Sport TV Extra lietotnē Shortcut.

Komandas šajā sezonā aizvadījušas vienu savstarpējo spēli, kad Valmierā 3. kārtas spēlē ar 2:4 (1:4) pārāki izrādījās Jūrmalas futbolisti. Lai arī valmierieši šo spēli iesāka veiksmīgāk, 4. minūtē ar precīzu tālsitienu izceļoties Artūram Pallo, viesi spēja pirmajā puslaikā četras reizes pārspēt Elvi Arnavu, nodrošinot uzvaru jau spēles pirmajā pusē. Otrā puslaika noslēgumā vienus vārtus atguva Kristers Lūsiņš, taču ar bija par maz, lai atņemtu punktus iepriekšējo divu sezonu čempioniem. Viesu sastāvā ar trīs vārtiem jeb “hat-trick” pirmajā puslaikā izcēlās Aleksejs Višņakovs, kurš šobrīd ar septiņiem vārtu guvumiem ir “SynotTip” Virslīgas labākais vārtu guvējs.

Pēdējo spēli valmierieši aizvadīja 20. maijā, kad, neizmantojot teicamas vārtu gūšanas iespējas, ar 0:2 (0:1) piekāpās FK “Liepāja”/”Mogo” futbolistiem. Savukārt gaidāmie pretinieki savā pēdējā spēlē viesos ar 3:1 (1:1) pārspēja FK “Metta”/Latvijas Universitāte futbolistus.

Kamēr jūrmalnieku sastāvā par labāko vārtu guvēju kļuvis iepriekš minētais Aleksejs Višņakovs, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sastāvā labākie vārtu guvēji ar diviem vārtu guvumiem vēl aizvien turpina būt Kristers Lūsiņš un Mārcis Ērglis.