Valmieras Ziņas

Valmierā atsākti ielu horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Pirmdien, 10.maijā, Valmierā ir atsākti ielu horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbi. Dažādām marķējuma ieklāšanas tehnoloģijām ir dažāds garantijas laiks, kas var būt viena sezona vai divi gadi. Tādēļ šāda marķējuma atjaunošana periodiski ir nepieciešama uz visā pilsētas asfaltētajām ielām, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Kā pirmais tika atjaunots ielas horizontālais marķējums pagājušajā gadā izveidotajai velojoslai Cēsu ielā. Atbilstoši darba uzdevumam līgumā paredzētos ielu horizontālā marķējuma atjaunošanas darbus pakāpeniski paredzēts pabeigt līdz jūlija sākumam, kā arī pēc nepieciešamības turpināt visu sezonu. 

Ņemot vērā asfaltbetona seguma nolietojumu, ieklājamā horizontālā marķējuma veidu, marķējamajam ielas posmam perspektīvā plānotos pārbūves darbus, kā arī darbu izmaksas, tiek izmantotas trīs veidu tehnoloģijas marķējuma ieklāšanai: ieklāšana ar krāsu, ar termoplastu mehanizēti un auksto plastiku.

Ielu horizontālo marķējumu šovasar paredzēts ieklāt kopā 1180 m2 platībā. Atbilstoši cenu aptaujas rezultātiem darbus veic SIA “Saava–LV” par 24 020,44 EUR ar PVN.

Mūsu partneri