Valmieras Ziņas

Valmierā aizdegusies automašīna un garāža

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 20. marta plkst. 6.30 līdz 23.marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu un astoņus uz glābšanas darbiem, bet vēl pieci bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Sestdien plkst. 22.58 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur dega vienstāva pirts 35m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties notikuma vietā, pirts dega ar atklātu liesmu un jumts bija iebrucis. Plkst. 00.40 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 21.16 tika saņemts izsaukums uz Rūjas ielu Valmierā, kur dega vieglā automašīna 3m2 platībā, garāža 15m2 platībā un dzīvžogs 20m2 platībā. Plkst. 22.42 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 23.10 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Madonas novada Mētrienas pagastu, kur dega vienstāva saimniecības ēka 140m2 platībā. Plkst. 3.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Priekuļu novada Mārsnēnu pagastā, kur pirtī dega bēniņu pārsegums 5m2 platībā, Torņa ielā Alūksnē, kur daudzdzīvokļu mājā, kādā dzīvoklī dega sadzīves mantas 0,5m2 platībā, Rūpniecības ielā Alūksnē, kur neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 9m2 platībā, kā arī Raunas novada Raunas pagastā, kur dega vienstāva pirts griestu pārsegums 8m2 platībā.

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē dzēsti seši kūlas ugunsgrēki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz :

  • Madonas novada Sarkaņu pagastu, kur kūla piektdien dega 1hektāra lielā platībā;
  • Viestura ielu Gulbenē, kur kūla svētdien dega 1750m2 platībā;
  • Gulbenes novada Lizuma pagastu, kur kūla dega 400m2 platībā (likvidēts pirms VUGD ierašanās);
  • Madonas novada Ļaudonas pagastu, kur svētdien kūla dega 1,5 hektāru lielā platībā;
  • Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā, kur svētdien kūla un siena ruļļi dega 4 hektāru lielā platībā;
  • Alūksnes novada Ziemera pagastu, kur svētdien kūla dega 1hektāru lielā platībā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un apdraud cilvēku dzīvību, veselību un īpašumu, kā arī tā rada būtisku kaitējumu dabai. Gadījumā, ja iedzīvotājs pamana, ka deg kūla, tad nekavējoties ir jāzvana ugunsdzēsējiem glābējiem uz tālruni 112.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama četrās mājās Vidzemē, kur māju dūmvados dega sodrēji. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Amatas novada Drabešu pagastu, Madonas novada Mārcienas pagastu, Madonas novada Sarkaņu pagastu, kā arī uz Cesvaines novada Cesvaines pagastu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”, reģ. Nr. 40003115846 - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valkas ielā 2, Strenčos. Preču piegāde Strenču pilsētā un pilsētas apkārtnē. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top! veikals STRENČOS. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 2, Strenči, Strenču nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-19

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri