Valmieras Ziņas

Valmierā 1.-3.klašu skolēniem iespējams apgūt robotikas nodarbības (1)

No novembra vidus Valmieras pilsētas pašvaldība vispārizglītojošo izglītības iestāžu 1.-3.klašu skolēniem piedāvā iespēju bez maksas vienu reizi nedēļā apmeklēt robotikas nodarbības. Nodarbību mērķis ir stiprināt STEAM prasmes un attīstīt eksaktās zinātnes, nodarbībās integrējot arī citos mācību priekšmetos iegūtās zināšanas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Izradītā interese no skolēnu puses ir ļoti liela. Uz nodarbībām ir pieteikušies vairāk nekā 350 1.–3. klašu skolēni. Tajā skaitā aptuveni 140 2.-3.klašu skolēni apgūst robotikas nodarbības bez priekšzināšanām un ar priekšzināšanām Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros. Projekts ilgs līdz 2021.gada 31.maijam.

Savukārt aptuveni 200 1.-3.klases skolēniem robotikas nodarbības ar un bez priekšzināšanām tiek finansētas no Valmieras pilsētas pašvaldības budžeta līdzekļiem. Plānotās nodarbības ilgs līdz 2020.gada 31.maijam.

Tie skolēni, kuri vēl nav paguvuši pieteikties robotikas nodarbībām, tiek aicināti interesēties savā izglītības iestādē.

Robotikas nodarbības Valmieras izglītības iestādēs iepirkuma rezultātā nodrošina uzņēmums SIA “Bērnu centrs”, kas kā bērnu centrs “Kā mājās” piedāvā LEGO robotikas nodarbības bērniem ne tikai Valmierā, bet arī Cēsīs un Siguldā. Mācību programmas pamatā ir darbs ar LEGO Education WeDo 2.0 komplektiem. Jāpiemin, ka nodarbībās tiek izmantoti arī citi mācību līdzekļi, piemēram, Blue-Bot roboti un dronu modeļi, ar kuriem atbilstoši vecumam tiek apgūtas konstruēšanas prasmes, veicināta izpratne par mehānismu darbību, to ietekmējošiem faktoriem, pilnveidotas programmēšanas prasmes, veicināta izpratne par vienkāršu algoritmu veidošanu un pielietošanu, tiek veicināta loģiskā domāšana, attīstīts radošums, uzlabotas sadarbības, komunikācijas un prezentēšanas prasmes, kā arī trenēta sīkā motorika.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Dzintars - 27.11.2019 Atbildēt

    Diemzel,nemaceju uz reiz elektroniski pieteikties un mans berns netika uz to pulcinu.Teica kad visas vietas aiznemtas.Berns gaidija uz to pulcinu jau no 1 septembra.Nav godigi

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Valmieras Namsaimnieks” uz nenoteiktu laiku aicina darbā KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGU Galvenie darba pienākumi: veikt kapsētu teritoriju un tām pieguļošos teritoriju kopšanu atbilstoši sezonalitātei kopt un uzturēt kārtībā ievērojamu sabiedrisku un kultūras darbinieku kapavietas un mākslas pieminekļus. iemērīt un ierādīt kapavietas Prasības: fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu teicama saskarsmes kultūra vispārējā vidējā izglītība Piedāvājam: darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu sociālās garantijas bruto darba alga no EUR 460.00 Pieteikties līdz 2020.gada 19.jūlijam, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 29327570, 27775532. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: KAPSĒTAS PĀRZIŅA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-19 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: namsaimnieks@v-nami.lv

Mūsu partneri