Valmieras Ziņas

Vakarā un naktī vietām valstī ļoti stipri snigs

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdienas vakarā un naktī uz svētdienu no jūras nākoši sniega mākoņi visvairāk nokrišņu atnesīs Rīgas līča rietumu un dienvidu piekrastei, kā arī Vidzemes dienvidu daļai, tai skaitā galvaspilsētai, prognozē sinoptiķi.

Minētajā teritorijā vietām uzsnigs vairāk nekā desmit centimetru sniega. Svētdien no rīta un dienā josla ar stipru snigšanu pārvietosies uz ziemeļaustrumiem – tā šķērsos Vidzemi. Valsts lielākajā daļā samazināsies mākoņu daudzums un kaut brīdi spīdēs saule.

Ilgstoša un stipra snigšana gaidāma tikai vietām, bet lielā valsts daļā tuvākajā diennaktī snigs īslaicīgi.

Stipras snigšanas dēļ Kurzemē spēkā dzeltenais, bet Zemgalē, Vidzemē un Rīgā – oranžais brīdinājums, ko izsludinājis Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pūtīs mērens rietumu vējš, piekrastē vietām brāzmās līdz 15 metriem sekundē, tādēļ vietām arī putinās.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -1..-8 grādiem un dienā būs +1..-4 grādi.

Rīgā stipra snigšana var turpināties līdz svētdienas rītam, dienā uzspīdēs saule. Naktī arī puteņos, pilsētas ziemeļos gaidāmas ziemeļrietumu vēja brāzmas līdz 14 metriem sekundē. Gaisa temperatūra būs 0..-3 grādi, no rīta tā var noslīdēt līdz -6 grādiem.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri