Valmieras Ziņas

Vakarā un naktī vietām gaidāmas spēcīgas pērkona lietusgāzes

Ceturtdienas vakarā un naktī uz piektdienu vietām Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāmas stipras pērkona lietusgāzes ar krusu un vēja brāzmām līdz 20 metriem sekundē, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Īslaicīgs lietus un pērkona negaiss gaidāms daudzviet valstī, jo no rietumiem ieradīsies aukstā atmosfēras fronte, kas pār Latviju stiepsies arī piektdien dienas laikā, kad vietām centrālajos un austrumu novados līs, austrumos saglabāsies negaisa risks. 4.maijā Kurzemē debesis kļūs skaidras un spoži spīdēs saule.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu un ziemeļu vējš. Minimālā gaisa temperatūra nakts izskaņā būs +5..+9 grādi, austrumu novados līdz +13 grādiem. Dienā gaisa temperatūra būs +10..+18 grādu, Latgales dienvidaustrumos līdz +23 grādiem.

Rīgā 3.maija vakarā un naktī uz 4.maiju iespējams pērkona negaiss, tajā skaitā stipras lietusgāzes un vēja brāzmas; diena varētu paiet bez nokrišņiem. Vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem un pūtīs lēni līdz mēreni. Gaisa temperatūra svētku rītā pazemināsies līdz +7 grādiem un dienā nepārsniegs +15 grādu.

Sekojiet laika ziņām Valmierā šeit!

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SS.COM Vakances (Vajadzīgi darbinieki) - Palīgs Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais saplānot prasme servisa - Sludinājumi Mēs esam vadošais un pieredzes bagātākais pilna servisa tirgus, sociālo, mediju pētījumu un konsultāciju uzņēmums Latvijā, un šobrīd aicinām uz sadarbību NTERVĒTĀJUS IEDZĪVOTĀJU DZĪVESVIETĀS VALMIERĀ UN VALMIERAS APKAIMĒ. Mēs sagaidām, ka Tev:ir teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; prasme pielietot praksē datorlietotāja iemaņas; ir iegūta vismaz vidējā izglītība; B kategorijas autovadītāja apliecība un Tev ir automašīna un/vai Tu spēj operatīvi saplānot pārvietošanās iespējas, izmantojot sabiedrisko transportu.  Augstu vērtēsim, ja Tev:ir sarunas vadītāja/-as, intervētāja/-as pieredze; piemīt drosme un prasme ieinteresēt un motivēt cilvēkus; ir personīga atbildības izjūta par Tev uzticēto uzdevumu; sagādā patiesu prieku sarunas; ir interese par pētījumu nozari.  Uzticēsim Tev:interviju veikšanu iedzīvotāju dzīvesvietās un iegūto datu kvalitatīvu ievadi programmā.  Piedāvāsim Tev:pieredzi starptautiskā pētījumu uzņēmumā Latvijā; individuālu apmācību pirms sadarbības uzsākšanas; veicamajiem pienākumiem, nozarei un tirgus situācijai atbilstošu atlīdzību - par katru kvalitatīvi paveiktu interviju (6.00€-15.00€ pēc nodokļu nomaksas) pienākumu veikšanai patērēto transporta un/vai degvielas izdevumu kompensāciju; nelaimes gadījumu apdrošināšanu; veselības apdrošināšanu pēc sešu mēnešu rezultatīvas sadarbības - tiek paveiks noteiktais uzdevums katrā no projektiem.  Sūti mums pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvani uz tālruņiem 80000004, 67096313. *Piesakoties vakancei, pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei saskaņā ar fizisko personu datu aizsardzības regulējuma noteikumiem. Visa atlases procesā saņemtā informācija par pretendentu tiks izmantota tikai un vienīgi pretendenta profesionālās piemērotības izvērtēšanai konkrētajam amatam. Personas datu pārzinis: SIA “TNS Latvia”, Kronvalda bulvāris 3-2, Rīga, LV-1010. Profesija: INTERVĒTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Uzņēmuma līgums Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Uzņēmuma līgums Aktuāla līdz: 2019-11-30 Kontaktpersona: Sūtīt pieteikumu uz darbs@tns.lv, jautājumu gadījumā zvanīt uz 80000004, 67096313. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri