Valmieras Ziņas

Uzsākta ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izpēte Valmieras novada Trikātas ciemā

Lasīšanas laiks: 2 min

SIA “Valmieras ūdens” un Valmieras novada pašvaldība noslēgusi līgumu par ūdenssaimniecības apakšzemes komunikācijas tīklu sistēmu izpēti Trikātas pagasta Trikātas ciema teritorijā ar mērķi iegūt objektīvu priekšstatu par apakšzemes komunikāciju tehnisko stāvokli un nepieciešamajiem uzlabojuma darbiem, lai ikdienā iedzīvotājiem nodrošinātu kvalitatīvus centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumus. Darbus plānots pabeigt līdz 2022. gada 15. novembrim, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “Valmieras ūdens” Sabiedrisko attiecību speciāliste Ingrīda Upīte.

SIA “Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļas vadītājs Dagnis Muižnieks:

“Nule esam pabeiguši centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu izpēti Mūrmuižā, un ar iegūtajiem rezultātiem iepazīstinājām pašvaldības vadību atbildīgos speciālistus. Pēc līdzīgas metodikas uzsākam darbus Trikātas ciemā, kurā, tāpat kā iepriekš Mūrmuižā, galvenais uzdevums ir novērst nesakritības dabā ar mums iesniegto tehnisko dokumentāciju. Tāpēc informējam iedzīvotājus, ka tuvāko divarpus mēnešu laikā mūsu darbinieki apsekos tur esošos apakšzemes komunikāciju tīklu sistēmas. Protams, centīsimies lieki netraucēt vietējos cilvēkus ikdienas gaitās, tomēr Mūrmuižas pieredze liecina, ka vēsturiski cauruļvadu sistēmas un akas izvietotas uz  nu jau privātīpašumā esošiem zemesgabaliem, un pieļaujam, ka ar līdzīgu situāciju varam saskarties arī Trikātā.”

Jāatzīmē, ka SIA “Valmieras ūdens” darbinieki sev uzticēto pienākumu veikšanas laikā ir tērpušies ar uzņēmuma logo marķētā specapģērbā, kā arī izmanto trafarētas transporta vienības. Jautājumu gadījumos iedzīvotāji aicināti sazināties ar SIA „Valmieras ūdens” Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 6 4226001, 28233110 darba dienās no plkst. 8:00 līdz 17:00.

Aktuālais jautājums

Vai jūs apmierina jaunie elektroenerģijas tarifi?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Mūrmuižas pirmsskolas izglītības iestāde “Pasaciņa” (turpmāk – Iestāde) aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju (uz nepilnu darba slodzi) uz noteiktu laiku.  Darba vietas adrese: “Bērnudārzs Pasaciņa”, Mūrmuiža, Kauguru pagasts, Valmieras novads. Ja Jūs vēlaties: • plānot un nodrošināt kvalitatīvu, bērnu vecumam un individuālām spējām atbilstošu izglītības procesu grupā; • sadarboties ar kolēģiem un vecākiem, lai veicinātu katra bērna izaugsmi; • veikt bērnu attīstības dinamikas izpēti; • plānot savu darbību un sagatavot darbam nepieciešamo dokumentāciju, tostarp e-vidē; • piedalīties Iestādes attīstības plānošanā un īstenošanā atbilstoši kompetencei; un ja Jums ir: • pieredze darbā ar bērniem; • izglītība un pedagogu profesionālās kompetences pilnveide atbilstoši normatīvo aktu prasībām (Ministru kabineta noteikumi Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”); • valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; • kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātam un normatīvajos aktos noteiktajam; • drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumenta kopijas gaidīsim līdz 2023.gada 13.oktobrim e-pastā: pasacina@valmiera.edu.lv Tālrunis informācijai: 28650094. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Bērnudārzs Pasaciņa, Mūrmuiža, Kauguru pag., Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2023-10-13

Mūsu partneri