Valmieras Ziņas

Uzņēmēji, Valmieras pilsētas pašvaldības un Valmieras Attīstības aģentūras pārstāvji tiešsaistes diskusijās pārrunā atbalsta iespējas krīzes pārvarēšanai

Lasīšanas laiks: 3 min

Jūnija pirmajā nedēļā noslēdzās iknedēļas tiešsaistes diskusijas uzņēmējiem ar Valmieras pilsētas pašvaldības vadību un Valmieras Attīstības aģentūras pārstāvjiem. Deviņās dažādu nozaru tiešsaistes diskusijās uzņēmēji ne tikai saņēma jaunāko informāciju par atbalsta iespējām krīzes pārvarēšanai, bet arī sniedza savus komentārus un izteica viedokli par nepieciešamajiem uzlabojumiem pašvaldības un valsts atbalsta mehānismos.

Pirms diskusiju organizēšanas Valmieras pilsētas pašvaldības uzņēmējdarbības atbalsta darba grupā, piesaistot Valmieras Attīstības aģentūru, tika izstrādāts ekonomikas atveseļošanas darba plāns, kura īstenošana jau uzsākta. Vairāki risinājumi pozitīvi ietekmē arī apkārtējos novadus. Samazinātas prasības un paplašinātas iespējas ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem veidot terašu papildinājumus uzņēmumam pieguļošajās teritorijās un piemērotas nomas maksas atlaides dažādu nozaru uzņēmumiem. Izsludināta uzņēmumu stiprināšanas atbalsta programma. Atceltas āra tirdzniecības nodevas un āra tirdzniecībai Hanzas laukumā izvietoti Hanzas namiņi. 27. un 28. jūnijā tūrisma nozares atbalstam norisināsies Valmieras tūrisma inovāciju hakatons, lai veicinātu Latvijas un Igaunijas tūristu piesaisti pilsētai. Valmieras uzņēmējiem pastāvīgi tiek nodrošināta visa aktuālākā informācija par valsts un pašvaldības atbalstu, pieejamas konsultācijas.

Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks stāsta:

“Kad valstī pasludināja ārkārtējā situāciju, sapratām, ka šie apstākļi katru nozari ietekmē atšķirīgi. Bija jāizvērtē, kā atveseļot vietējo ekonomiku, kā varam atbalstīt vietējos uzņēmumus un vai atbalsta mehānismi, ko īstenojam un plānojam, ir biznesam piemēroti un noderīgi. Ikviena ideja tika pārrunāta ar uzņēmējiem diskusiju laikā; tika uzklausīti uzņēmēju priekšlikumi, lai pašvaldības īstenotie pasākumi būtu atbilstoši vietējā biznesa esošajai situācijai un vajadzībām. Uzklausījām un pārrunājām arī citus aktuālus jautājumus. Visus uzņēmēju sniegtos priekšlikumus iespēju robežās risinām vai jau esam atrisinājuši.”

Tiešsaistes diskusijās virkne uzņēmēju kā īpaši nozīmīgu izcēla aktīva un dinamiska pilsētas mārketinga nepieciešamību Latvijas un Igaunijas tūristu piesaistei, kā arī pakāpenisku  visu tūrisma pakalpojumu atjaunošanu Valmierā. Pašvaldība tika aicināta arī turpmāk aktīvi iesaistīties valsts mēroga lēmumu, kas saistīti ar dažādiem atbalsta mehānismiem, pieņemšanas procesos. Kopumā uzņēmēji atzinīgi novērtēja jau pieejamo un plānoto pašvaldības atbalstu uzņēmējdarbībai krīzes pārvarēšanai. Biznesa pārstāvji izteica vēlmi turpināt sadarbību ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Valmieras Attīstības aģentūru uzņēmējdarbības vides attīstībā.

Kopumā notika deviņas nozaru tiešsaistes diskusijas, kurās piedalījās vairāk nekā 50 uzņēmēji no ēdināšanas pakalpojumu, viesmīlības, nekustamo īpašumu, pārtikas ražošanas, veselības pakalpojumu, auto tirdzniecības, mazumtirdzniecības, IKT pakalpojumu, koksnes un metālapstrādes, kā arī citām apstrādes rūpniecības un pakalpojumu nozarēm. No pašvaldības puses katrā diskusijā piedalījās Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Baiks, izpilddirektore Evija Voitkāne, Attīstības pārvaldes vadītājs Gints Bērtiņš, priekšsēdētāja padomnieki uzņēmējdarbības jautājumos Juris Sleņģis un Aigars Vītols. Diskusijas vadīja Valmieras Attīstības aģentūras valdes priekšsēdētāja Ilze Eglāja.

Nākotnē plānots regulāri organizēt šādas tiešsaistes diskusijas, lai nozaru ietvaros runātu par aktualitātēm biznesā, pašvaldībā un izglītības sektorā. Līdz ar sociālās distancēšanās ierobežojumu mazināšanos Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valmieras Attīstības aģentūru plāno atsākt tikšanās pasākumus uzņēmējiem “Pēcpusdiena ar mēru”.

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā  BIROJA ADMINISTRATORU/-I Galvenie amata pienākumi: nodrošināt biroja ikdienas darbības nepārtrauktību un efektivitāti; koordinēt un pārvaldīt dokumentu apriti, arhivēšanu un lietvedību; veikt ienākošās un izejošās korespondences apstrādi; organizēt un protokolēt kapitālsabiedrības valdes un dalībnieku sēdes; sniegt atbalstu uzņēmuma struktūrvienību vadītājiem un darbiniekiem ikdienas jautājumos; komunicēt ar klientiem un sadarbības partneriem; sagatavot atskaites. Prasības kandidātiem: darbības sfērai atbilstoša vidējā profesionālā vai augstākā izglītība (vēlams administrācijas, vadības vai lietvedības jomā); ne mazāk kā divu gadu pieredze līdzīgā amatā; teicamas organizatoriskās un komunikācijas prasmes; prasme strādāt ar biroja tehniku un IT sistēmām; pieredzējuša lietotāja pieredze un laba izpratne par dokumentu vadības sistēmām, priekšroka kandidātiem ar pieredzi darbā ar DVS Namejs; augsta atbildības sajūta un pašorganizācijas līmenis, analītiska domāšana un precizitāte darbā. Piedāvājam: darbu uz nenoteiktu laiku; draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; sociālās garantijas; veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 6 mēnešiem; dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; atalgojumu no EUR 1400 līdz EUR 1600 pirms nodokļu nomaksas. CV un motivācijas vēstuli lūdzu sūtīt elektroniski uz danuta.zerbele@valmierasoc.lv līdz 05.06.2024. Tālrunis uzziņām +371 20021028 Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Profesija: BIROJA ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Vadība / Administrēšana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-05 Kontaktpersona: Danuta Žērbele Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”  Jāņa Daliņa sporta komplekss aicina pievienoties savai komandai  ADMINISTRATORU/-I Darbs uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Uzņemt un apkalpot klientus, koordinēt apmeklētāju plūsmu; Reģistrēt un piešķirt viesiem viesnīcas numurus, darbs ar viesnīcas programmatūru; Ierādīt ģērbtuves saskaņā ar treniņu vai sacensību grafiku; Izsniegt un pieņemt telpu un viesnīcu numuriņu atslēgas; Iekasēt maksu par viesnīcas un sporta infrastruktūras izmantošanu; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu; Prasības kandidātam: Labas latviešu un angļu valodas zināšanas; Teicamas iemaņas darbā ar datoru; Augsta atbildības sajūta, iniciatīva un entuziasms; Elastīga domāšana, spēja veltīt uzmanību vairākiem uzdevumiem vienlaicīgi, nezaudējot kvalitāti; Vēlamas iemaņas darbā ar kases aparātu un POS terminālu; Citu valodu zināšanas, izglītība viesmīlības vai sporta jomā, kā arī iepriekšējā pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: Pilnas slodzes darbu; Summēto darba laiku, darbu maiņās arī nakts maiņās; Dinamisku darbu draudzīgu un profesionālu kolēģu komandā; Iespēju katru dienu sastapt interesantus cilvēkus, kas dod labu pieredzi profesionālajā izaugsmē; Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas; Studentiem viesmīlības jomā apvienot prakses vietu ar darbavietu; Atalgojums: Stundas tarifa likme pārbaudes laikā– 5.50 EUR/h, pēc pārbaudes laika 6.00 EUR/h Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 07.06.2024. uz e-pastu – megija.stalberga@valmierasoc.lv. Tiks izskatīti tikai tie pieteikumi, kuros būs gan CV, gan motivācijas (pieteikuma) vēstules. Vairāk informācijas, rakstot e-pastā vai pa tālr. +371 27079858 Profesija: ADMINISTRATORS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA “Valmieras Olimpiskais centrs” aicina savā komandā ĒKAS INŽENIERTEHNISKO UZRAUGU uz noteiktu laiku – līdz 31.10.2024. Amata pienākumi: piedalīties Jāņa Daliņa sporta kompleksa ikdienas saimniecisko darbu veikšanā, tajā skaitā strādāt ar traktortehniku, mehanizēto un teritoriju uzkopšanas tehniku; uzraudzīt un uzturēt darba kārtībā Jāņa Daliņa sporta kompleksa teritoriju, inventāru un tehnisko aprīkojumu. Uzraudzīt un uzturēt kārtībā Daliņu pludmali; tehniskā atbalsta sniegšana pasākumu organizatoriem, izmantojot stadiona un manēžas infrastruktūru un aprīkojumu; komunikācija un sadarbība ar darbu izpildītājiem, un dalība Jāņa Daliņa sporta kompleksa realizētajos projektos savas kompetences ietvaros. Prasības kandidātiem: vidējā izglītība; augsta atbildības sajūta, precizitāte, prasme orientēties tehniskas dabas jautājumos; pozitīvu un godīgu attieksmi pret darbu un kolēģiem; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valsts valodas likumu; pieredze līdzīgā amatā tiks uzskatīta par priekšrocību. Mēs piedāvājam: teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; atalgojums – 1280 EUR pirms nodokļu nomaksas; sociālās garantijas; darba vieta: Jāņa Daliņa sporta komplekss, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera CV lūdzam sūtīt uz megija.stalberga@valmierasoc.lv Kontaktpersona: Megija Stalberga (e-pasts: megija.stalberga@valmierasoc.lv; tālr.Nr. +371 27079858) Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 07.06.2024. Profesija: Ēkas inžniertehnisko sistēmu UZRAUGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-07 Kontaktpersona: Megija Stalberga Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri