Valmieras Ziņas

Uz sliedēm bojāgājušais nav dzirdējis lokomotīvi, jo, iespējams, klausījies austiņās mūziku

Portāls “Valmieras Ziņas” jau ziņoja, ka 27.maijā pulksten 18:18 Valmierā, Gaides ielā, 1983.gadā dzimis vīrietis vadot velosipēdu, nebija pietiekami uzmanīgs šķērsojot dzelzceļa sliedes, kā rezultātā notika sadursme ar braucošu lokomotīvi. Notikuma vietā bojā gāja velosipēda vadītājs.

Valmieras policijas iecirkņa priekšnieks Andris Šteimaks informēja:

“Policijā uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas – noziegumi pret personas veselību, bet pirmatnējie apstākļi liecina par to, ka visdrīzāk noticis ir nelaimes gadījums. Vīrietis vadījis velosipēdu lietus laikā, kad ir apgrūtināta redzamība, un izskatās, ka ir klausījies mūziku, – nav dzirdējis brīdinošos skaņas signālus, ko lokomotīves vadītājs bija devis, un tādējādi ir ietriecies lokomotīvē.”

Policija turpina skaidrot negadījuma apstākļus, nozīmētas ekspertīzes.

Dainis Zvaners, LDz galvenais tehniskais inspektors:

“Latvijā joprojām traumēto un bojāgājušo skaits uz dzelzceļa ir salīdzinoši augsts. Viens no galvenajiem negadījumu iemesliem ir cilvēku neuzmanība. Cilvēku uzmanība nereti tiek novērsta ar dažādām mūsdienu tehnoloģijām, piemēram, mobilajiem tālruņiem, mūzikas austiņām, kas var radīt dažādas riskantas situācijas.”

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri