Valmieras Ziņas

Tirdzniecības centra “Valleta” apgrozījums pārsniedzis 20 miljonus eiro

Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā 2017. gadā strādājis ar 20,5 miljonu eiro neto apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš. Pirkumu skaits un apmeklējums saglabājies nemainīgs, vidējā pirkuma vērtība pieaugusi par 5%. Vērtējot datus atsevišķi pa segmentiem, procentuāli lielākais pieaugums sasniegts sporta preču, ēdināšanas, mājsaimniecības un apģērbu grupās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja t/c „Valleta” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene.

Komentējot tirdzniecības apjomus, t/c „Valleta” vadītāja Evija Švarca kā noteicošos faktorus nemainīgi min piedāvājumu, pilsētas infrastruktūru un Igaunijas tuvumu:

„Reģiona iedzīvotāji ir mums lojāli, jo apvienojam atpazīstamu zīmolu veikalus un par pieejamu cenu piedāvājam plašu preču klāstu visai ģimenei. Valmierā atrodas valsts institūciju reģionālie centri, tā piedāvā kvalitatīvus sporta, izglītības, kultūras, medicīnas un atpūtas pakalpojumus, kuru apmeklējumu un izmantošanu vidzemnieki apvieno ar iepirkšanos un otrādi. Apgrozījumu noteikti stimulē arī pircēji no Igaunijas. Tiem, kas dzīvo tuvāk robežai, Valmiera ir ātrāk un ērtāk sasniedzama nekā Tartu vai Pērnava un iepirkšanās šeit ir izdevīgāka.”

Kāpums sporta preču segmentā „Valletā” ir turpinājies jau otro gadu un apliecina, ka iedzīvotāji reģionā arvien vairāk pievēršas veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Kopā ar pieaugumu ēdināšanas, mājsaimniecības segmentos un vidējā pirkuma vērtībā tas arī parāda, ka patērētāju ienākumi pērn ir stabilizējušies.

Sekojot tirdzniecības centru attīstības tendencēm, vasarā „Valletas” 1. stāvā norisinājās arī labiekārtošana, kura ietvēra grīdas seguma, apgaismojuma, informatīvo norāžu maiņu un veikalu ieeju sakārtošanu.

SIA „VRPB” apsaimniekotas tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā pēc neto apgrozījuma ir Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs. Tā 4 stāvos 16 500 m2 platībā izveidotas 70 tirdzniecības vietas, kurās darbojas visā Eiropā atpazīstamu zīmolu veikali, Latvijā iecienītu zīmolu veikali un reģiona uzņēmēju veikali. Preču klāsts paredzēts visai ģimenei un tiek veidots līdzvērtīgs lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā vajag uzstādīt fotoradarus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “BEST WOOD Europa” aicina darbā apkures/ katlu KURINĀTĀJU. Darba apraksts: Apkures iekārtu apkalpošana, kurināšana. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu armatūru, cirkulācijas sūkņu, dūmsūkņa, skursteņa un dūmvadu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā. Fiksēt uzskaites datus reģistrācijas žurnālos. Prasības kandidātiem: Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu/ katlu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība. Pieredze profesijā. Uzņēmums piedāvā: Stabilu darba vietu. Konkurētspējīgu atalgojumu. Daļēji apmaksātas pusdienas. Apmaksātus ceļa izdevumus no Valmieras. Ražotnes atrašanās vieta: “Zālītes”, Brenguļu pagasts, Beverīnas novads, LV-4245. Darba amata apraksts: pilna slodze, pastāvīgs darbinieks. Darba laika veids: maiņu darbs. Alga: EUR 4,25 bruto stundā (papildus piemaksas par apzinīgi veiktu darbu). Pieteikšanās: sūtīt CV norādi “Kurinātājs_Brenguļi” uz e-pastu bwe@bwe.lv līdz 2019.gada 27.decembrim. Tālrunis papildu informācijai: 24966076. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs tikuši 2.atlases kārtā. Profesija: APKURES /KRĀŠŅU KURINĀTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Zālītes, Brenguļu pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV ar profesijas norādi sūtīt uz e-pasta adresi bwe@bwe.lv, t. 24966076.

Mūsu partneri