Valmieras Ziņas

Tirdzniecības centra “Valleta” apgrozījums pārsniedzis 20 miljonus eiro

Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā 2017. gadā strādājis ar 20,5 miljonu eiro neto apgrozījumu, kas ir par 6% vairāk nekā gadu iepriekš. Pirkumu skaits un apmeklējums saglabājies nemainīgs, vidējā pirkuma vērtība pieaugusi par 5%. Vērtējot datus atsevišķi pa segmentiem, procentuāli lielākais pieaugums sasniegts sporta preču, ēdināšanas, mājsaimniecības un apģērbu grupās, portālu “Valmieras Ziņas” informēja t/c „Valleta” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene.

Komentējot tirdzniecības apjomus, t/c „Valleta” vadītāja Evija Švarca kā noteicošos faktorus nemainīgi min piedāvājumu, pilsētas infrastruktūru un Igaunijas tuvumu:

„Reģiona iedzīvotāji ir mums lojāli, jo apvienojam atpazīstamu zīmolu veikalus un par pieejamu cenu piedāvājam plašu preču klāstu visai ģimenei. Valmierā atrodas valsts institūciju reģionālie centri, tā piedāvā kvalitatīvus sporta, izglītības, kultūras, medicīnas un atpūtas pakalpojumus, kuru apmeklējumu un izmantošanu vidzemnieki apvieno ar iepirkšanos un otrādi. Apgrozījumu noteikti stimulē arī pircēji no Igaunijas. Tiem, kas dzīvo tuvāk robežai, Valmiera ir ātrāk un ērtāk sasniedzama nekā Tartu vai Pērnava un iepirkšanās šeit ir izdevīgāka.”

Kāpums sporta preču segmentā „Valletā” ir turpinājies jau otro gadu un apliecina, ka iedzīvotāji reģionā arvien vairāk pievēršas veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Kopā ar pieaugumu ēdināšanas, mājsaimniecības segmentos un vidējā pirkuma vērtībā tas arī parāda, ka patērētāju ienākumi pērn ir stabilizējušies.

Sekojot tirdzniecības centru attīstības tendencēm, vasarā „Valletas” 1. stāvā norisinājās arī labiekārtošana, kura ietvēra grīdas seguma, apgaismojuma, informatīvo norāžu maiņu un veikalu ieeju sakārtošanu.

SIA „VRPB” apsaimniekotas tirdzniecības centrs „Valleta” Valmierā pēc neto apgrozījuma ir Latvijā lielākais reģionālais tirdzniecības centrs. Tā 4 stāvos 16 500 m2 platībā izveidotas 70 tirdzniecības vietas, kurās darbojas visā Eiropā atpazīstamu zīmolu veikali, Latvijā iecienītu zīmolu veikali un reģiona uzņēmēju veikali. Preču klāsts paredzēts visai ģimenei un tiek veidots līdzvērtīgs lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri