Valmieras Ziņas

“Valleta” atzīts par labāko tirdzniecības centru Latvijā

Lasīšanas laiks: 2 min

Latvijas Tirgotāju asociācija un Latvijas Pašvaldību savienība ikgadējā konkursā “Latvijas labākais tirgotājs” 2023. gadā suminājusi laureātus, kuru vidū arī tirdzniecības centrs – SIA VRPB/TC “Valleta”.

TC “Valleta”  saņēmusi galveno balvu par aizvadītā gada labāko tirdzniecības centru Latvijā. Arī 2022. gadā “Valleta” ieguva balvu un tika atzīta par labāko reģionālo tirdzniecības centru.

Šogad tika izvērtēti un cīņā par finālu iesaistījās vairāk kā 600 dažādu objektu no visiem Latvijas novadiem. Fināla vērtējumam tika izvirzīti 37 kandidāti. Visus pretendentus vērtēja ekspertu komisija pēc anonīmā klienta principa apsekojot šos objektus. Konkursa pastāvēšanas laikā, konkursa finālā atzinību izpelnījušies 1491 dažādi tirdzniecības nozares objekti.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VRPB”, tirdzniecības centrs “Valleta” ir Latvijā lielākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas. Veikalu sastāvu veido gan Eiropā atpazīstamu, gan iecienītu Latvijas zīmolu un reģiona uzņēmēju veikali. Novērtējot pieejamās preces un Valmieras pilsētas infrastruktūru, “Valletu” par savu iepirkšanās vietu izvēlas ģimenes no visas Vidzemes. “Valletas” veikalos izvēlas iepirkties arī tuvāk robežai dzīvojošie igauņi.

Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu.

Pasākums “Latvijas labākais tirgotājs” norisinās kopš 1995.gada. “Latvijas labākais tirgotājs” pastāvēšanas laikā konkursa finālā atzinību izpelnījušies vairāk nekā 1460 dažādu tirdzniecības nozares objektu.

LTA dibināta 1912.gadā, bet tās darbība atjaunota 1994.gadā. Pašlaik tajā brīvprātīgi apvienojušies vairāk nekā 600 uzņēmēju, kuri nodarbojas ar tirdzniecību, ēdināšanu un pakalpojumu sniegšanu.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri