Valmieras Ziņas

Tirdzniecības centra „Valleta” apgrozījums 2018. gadā pieaudzis par 11%

Latvijā lielākā reģionālā tirdzniecības centra „Valleta” Valmierā neto apgrozījums pērn, salīdzinot ar datiem 2017. gadā, pieaudzis par 11% un sastāda 22,6 miljonus eiro. Apmeklējums palielinājies par 4%, pirkumu skaits – par 7%, vidējā pirkuma vērtība – par 4%, portālu “Valmieras Ziņas” informēja TC “Valleta” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene.

Datu pieaugumu skaidro t/c „Valleta” direktore Evija Švarca: „Saskaņā ar Centrālās Statistikas pārvaldes informāciju, mazumtirdzniecības apgrozījums valstī pieaug, un tas redzams arī „Valletas” rādītājos. Mērenais inflācijas un augstais nodarbinātības līmenis, darba samaksas pieaugums ir stimulējuši iedzīvotāju tēriņus, un esam gandarīti, ka vidzemnieki par savu tirdzniecības centru ir turpinājuši izvēlēties „Valletu” – pateicoties veikalu sastāvam, prasībām atbilstošam piedāvājumam un pilsētas infrastruktūrai. Novērojumi liecina, ka daļu apgrozījuma pieaugumu veido pierobežā dzīvojošo igauņu aktivitāte. Arī viņiem iepirkšanās braucieni uz Valmieru, salīdzinot ar citām reģiona nozīmes pilsētām, ir tuvāki un līdz ar to izdevīgāki. Par vienu un to pašu naudu iespējams iegādāties vairāk.”

Vērtējot datus atsevišķi pa segmentiem, vislielākais apgrozījuma pieaugums, salīdzinot ar 2017. gadu, sasniegts sporta preču tirdzniecībā – par 30%. Tik izteikts kāpums segmentā vērojams jau 3. gadu un, kā iepriekš, apliecina, ka saspringtās darba dienas iedzīvotāji kompensē ar aktīvu un veselību atjaunojošu atpūtu. Tāpat sporta preču veikali plašā klāstā piedāvā arī ikdienai piemērotus apģērbus un apavus. Vairāk nekā 10% apgrozījuma pieaugums sasniegts ēdināšanas, juvelierizstrādājumu, skaistumkopšanas un bērnu preču segmentos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā nepieciešams izveidot iekštelpu bērnu rotaļu laukumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri