Valmieras Ziņas

Tirdzniecības centra „Valleta” apgrozījums 2018. gadā pieaudzis par 11%

Latvijā lielākā reģionālā tirdzniecības centra „Valleta” Valmierā neto apgrozījums pērn, salīdzinot ar datiem 2017. gadā, pieaudzis par 11% un sastāda 22,6 miljonus eiro. Apmeklējums palielinājies par 4%, pirkumu skaits – par 7%, vidējā pirkuma vērtība – par 4%, portālu “Valmieras Ziņas” informēja TC “Valleta” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Monta Rubene.

Datu pieaugumu skaidro t/c „Valleta” direktore Evija Švarca: „Saskaņā ar Centrālās Statistikas pārvaldes informāciju, mazumtirdzniecības apgrozījums valstī pieaug, un tas redzams arī „Valletas” rādītājos. Mērenais inflācijas un augstais nodarbinātības līmenis, darba samaksas pieaugums ir stimulējuši iedzīvotāju tēriņus, un esam gandarīti, ka vidzemnieki par savu tirdzniecības centru ir turpinājuši izvēlēties „Valletu” – pateicoties veikalu sastāvam, prasībām atbilstošam piedāvājumam un pilsētas infrastruktūrai. Novērojumi liecina, ka daļu apgrozījuma pieaugumu veido pierobežā dzīvojošo igauņu aktivitāte. Arī viņiem iepirkšanās braucieni uz Valmieru, salīdzinot ar citām reģiona nozīmes pilsētām, ir tuvāki un līdz ar to izdevīgāki. Par vienu un to pašu naudu iespējams iegādāties vairāk.”

Vērtējot datus atsevišķi pa segmentiem, vislielākais apgrozījuma pieaugums, salīdzinot ar 2017. gadu, sasniegts sporta preču tirdzniecībā – par 30%. Tik izteikts kāpums segmentā vērojams jau 3. gadu un, kā iepriekš, apliecina, ka saspringtās darba dienas iedzīvotāji kompensē ar aktīvu un veselību atjaunojošu atpūtu. Tāpat sporta preču veikali plašā klāstā piedāvā arī ikdienai piemērotus apģērbus un apavus. Vairāk nekā 10% apgrozījuma pieaugums sasniegts ēdināšanas, juvelierizstrādājumu, skaistumkopšanas un bērnu preču segmentos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūsu mājoklī ir dūmu detektors?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri