Valmieras Ziņas

Tiks veikta elektrolīnijas trases tīrīšana

Lai uzturētu elektrolīnijas drošā stāvoklī un nodrošinātu elektroenerģijas piegādi klientiem, AS “Sadales tīkls” regulāri novērtē elektrolīniju trašu stāvokli.

Elektrolīnijas trase, kas šķērso īpašumus Valmierā “Burtnieku iela” ar kadastra Nr.96010090044, “Loku iela” ar kadastra Nr.96010090005 no 1.līdz 30.jūnijam tiks attīrīta no krūmiem un bīstamiem koku zariem.

Darbus veiks SIA “Woltec”.

Ja pirms darbu uzsākšanas ir nepieciešams vienoties par iekļūšanu īpašuma teritorijā, jāinformē  par to SIA “Woltec” darbu vadītāju Ēriku Pakalnieti, rakstot e-pastu e.pakalnietis@woltec.lv vai zvanot pa tālruni 20277455, kā arī zvanot Klientu servisa informatīvajam tālrunim 8403.

Lūgums ar darbu vadītāju sazināties arī tādā gadījumā, ja teritorijā aug dižkoks vai, ja ir vēlēšanās, lai netiek nozāģēts konkrētās elektrolīnijas trasē augošs dekoratīvs vai cits koks/krūms.

Darbu veikšanas laikā jānodrošina piekļuve elektrolīnijai, ja tā nav brīvi pieejama.

Plašāka informācija par elektrolīniju uzturēšanu pieejama mājaslapā www.sadalestikls.lv, sadaļā “Klientiem” – “Elektrolīnias uzturēšana”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri