Valmieras Ziņas

Tematiskais tirgus “Gatavs skolai, gatavs septembrim” aicina

Mājražotāji un amatnieki sarūpējuši dažādus noderīgus darinājumus un gardus labumus svētku galdam, ieskandinot jauno mācību gadu, ko varēs iegādāties 28.augustā no plkst.15.00 līdz 19.00 un 29.augustā no plkst.9.00 līdz 16.00 Valmieras Hanzas tirgus tematiskajā tirgū “Gatavs skolai, gatavs septembrim”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Tematiskā tirgus dienās, kas veltīts Zinību dienai, varēs iegādāties pašizdotas grāmatas, dažādus adījumus, tamborējumus, lina un kažokādas darinājumus, stellēs austus izstrādājumus, ādas maciņus, kuros iespējams iegravēt vārdu, no filca un ādas darinātas rotas, kā arī arheoloģiskās, etnogrāfiskas un dizaina rotas. Arī Zinību dienas svētku galdam varēs iegādāties cienastu.

29.augustā tematisko tirgu “Gatavs skolai, gatavs septembrim” papildinās “Drošības skola”, kurā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas pārstāvji visas dienas garumā atgādinās par ģimenes drošības plāna izveides nozīmību,  par pareizu rīcību gan pieaugušajiem, gan arī bērniem, ja mājoklī nostrādā dūmu detektors, kā arī informēs par tiem drošības jautājumiem, kuri būtiski un nozīmīgi, lai ceļš uz skolu un mājup būtu drošs.

Tematisko tirgu “Gatavs skolai, gatavs septembrim” kuplinās atrakcijas bērniem un izklaidējoša kultūras programma. 28.augustā no plkst.15.00 līdz 16.30 varēs spēlēt Valmieras muzeja senās spēles, bet no plkst.17.00 līdz 19.00 interaktīvu meistarklasi piedāvās Yamaha Mūzikas skola. Savukārt 29.augustā no plkst.11.00 līdz 12.00 tematiskā tirgus apmeklētājiem muzikālu sveicienu sarūpējusi popgrupa “Notiņas”, bet no plkst.12.00 līdz 12.30 interesenti varēs izbaudīt lielo ziepju burbuļu burvību.

Plašāka informācija par tirgotājiem pieejama Valmieras Hanzas tirgus Facebook.com pasākuma lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri