Valmieras Ziņas

Tematiskais tirgus “Gatavs skolai, gatavs septembrim” aicina

Mājražotāji un amatnieki sarūpējuši dažādus noderīgus darinājumus un gardus labumus svētku galdam, ieskandinot jauno mācību gadu, ko varēs iegādāties 28.augustā no plkst.15.00 līdz 19.00 un 29.augustā no plkst.9.00 līdz 16.00 Valmieras Hanzas tirgus tematiskajā tirgū “Gatavs skolai, gatavs septembrim”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Pinne.

Tematiskā tirgus dienās, kas veltīts Zinību dienai, varēs iegādāties pašizdotas grāmatas, dažādus adījumus, tamborējumus, lina un kažokādas darinājumus, stellēs austus izstrādājumus, ādas maciņus, kuros iespējams iegravēt vārdu, no filca un ādas darinātas rotas, kā arī arheoloģiskās, etnogrāfiskas un dizaina rotas. Arī Zinību dienas svētku galdam varēs iegādāties cienastu.

29.augustā tematisko tirgu “Gatavs skolai, gatavs septembrim” papildinās “Drošības skola”, kurā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Valsts policijas pārstāvji visas dienas garumā atgādinās par ģimenes drošības plāna izveides nozīmību,  par pareizu rīcību gan pieaugušajiem, gan arī bērniem, ja mājoklī nostrādā dūmu detektors, kā arī informēs par tiem drošības jautājumiem, kuri būtiski un nozīmīgi, lai ceļš uz skolu un mājup būtu drošs.

Tematisko tirgu “Gatavs skolai, gatavs septembrim” kuplinās atrakcijas bērniem un izklaidējoša kultūras programma. 28.augustā no plkst.15.00 līdz 16.30 varēs spēlēt Valmieras muzeja senās spēles, bet no plkst.17.00 līdz 19.00 interaktīvu meistarklasi piedāvās Yamaha Mūzikas skola. Savukārt 29.augustā no plkst.11.00 līdz 12.00 tematiskā tirgus apmeklētājiem muzikālu sveicienu sarūpējusi popgrupa “Notiņas”, bet no plkst.12.00 līdz 12.30 interesenti varēs izbaudīt lielo ziepju burbuļu burvību.

Plašāka informācija par tirgotājiem pieejama Valmieras Hanzas tirgus Facebook.com pasākuma lapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai ārkārtējās situācijas ieviešana apturēs Covid-19 izplatīšanos?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "Lat Met" aicina darbā ROKAS LOKMETINĀTĀJU (MMA). Darba vieta: Rubenes metāla apstrādes cehs „Meistari”, Rubene, Kocēnu pag., Kocēnu nov., LV-4227 (300 metri no Rubenes baznīcas). Amata pienākumi: Atbilstoši rasējumiem un metāldarbnīcu vadītāja norādījumiem izgatavot nestandarta metāla izstrādājumus t. sk. sagatavot detaļas, veikt sagatvoto detaļu metināšanu. Nepieciešamības gadījumā veikt arī izstrādājumu montāžu objektā. Prasības pretendentiem: Spēja pastāvīgi, precīzi un savlaicīgi paveikt uzticētos pienākumus; Precizitāte un augsta atbildības sajūta. Par priekšrocību tiks uzskatīta: Autovadītāja apliecība; Papildus zināšanas citās jomās. Lat Met nodrošina: Pilnībā rekonstruētas ražošanas telpas; Mūsdienīgus darba apstākļus; Paveiktajam darbam un kvalifikācijai atbilstošu atalgojumu; Iepazīstināšanu ar amata pienākumiem un ražošanas procesa nodrošināšanas kārtību. Darba laiks: darba dienās 09:00 – 17:00, sestdienas, svētdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties uz brīvo metinātāja vietu iespējams sazinoties pa tālruni 29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com Vispārēju informāciju par Lat Met darbību iespējams iegūt apmeklējot mūsu mājas lapu www.latmet.com SIA "Lat Met" pamatā ir metāla apstrādes uzņēmums, kas specializējies praktisku dekoratīvo metāla izstrādājumu ražošanas jomā (vārti, sētas, margas, tirdzniecības stendi, nestandarta metāla izstrādājumi, kuru vienas detaļas svars nepārsniedz 0,5t, garums- 12m). Uzņēmums nodarbojas arī ar sekciju veida garāžu vārtu tirdzniecību, montāžu un servisa nodrošināšanu, vizuālās reklāmas izgatavošanu, skārda izstrādājumu izgatavošanu, vārtu automātikas tirdzniecību un apkalpošanu. Daļa no produkcijas tiek eksportēta. Profesija: ROKAS LOKMETINĀTĀJS (MMA) Darba vietas adrese: LATVIJA, Meistari, Kocēnu pag., Kocēnu nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-12-23 Kontaktpersona: Pieteikties iespējams sazinoties pa tālr.29429956 vai sūtot CV uz e-pasta adresi info@latmet.com

Mūsu partneri