Valmieras Ziņas

Svētdien Latgalē, Vidzemē un Zemgalē spēcīgi līs, dažviet iespējama zemāko vietu applūšana

Lasīšanas laiks: < 1 min

Sestdienas vakarā Latviju no dienvidiem sasniegs jauns ciklons, kas daudzviet Latgalē, Vidzemē un Zemgalē sagādās spēcīgu lietu, brīdina sinoptiķi.

Līdz svētdienas pēcpusdienai nokrišņu daudzums vietām sasniegs aptuveni 40 milimetru – vairāk nekā divas trešdaļas no mēneša normas. Dažās upēs strauji celsies ūdens līmenis.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs Zemgalē, Vidzemē un Latgalē izsludinājis dzelteno brīdinājumu par stipru lietu, norādot, ka vietām sagaidāma palieņu un citu zemāko vietu applūšana. Braukšanu var apgrūtināt pasliktināta redzamība un akvaplanēšana.

Krietni mazāk nokrišņu būs Kurzemē un, iespējams, arī Vidzemes piekrastē. Debesis lielākoties segs mākoņi. Dažviet gaidāms pērkona negaiss – ar lielāko varbūtību svētdienas pēcpusdienā un vakarā valsts centrālajā un dienvidaustrumu daļā.

Ciklona ietekmē valsts austrumos pūtīs brāzmains vējš, dienā Latgalē un Vidzemes austrumos gaidāmas rietumu vēja brāzmas līdz 18 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +6..+11 grādiem un pēcpusdienā paaugstināsies līdz +12..+17 grādiem.

Rīgā svētdien līs, iespējams stiprs lietus un pērkona negaiss. Pūtīs lēns līdz mērens mainīga virziena vējš. Gaisa temperatūra +10 grādi no rīta un līdz +16 grādiem pēcpusdienā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KOCĒNU KOMUNĀLĀ SAIMNIECĪBA" aicina SANTEHNIĶI Pienākumi: Veikt komercuzskaites mēraparātu, ūdens patēriņa skaitītāju un siltumenerģijas skaitītāju mezglu montāžas darbus; Veikt ūdenssaimniecības un siltumapgādes inženierkomunikāciju un iekārtu montāžas, ekspluatācijas, remonta un pilnveidošanas darbus, izmantojot atbilstošas iekārtas, instrumentus un tehnoloģiskos paņēmienus; Iesaistīties ūdenssaimniecības/siltumapgādes avāriju novēršanas darbos. Prasības: Prasme patstāvīgi organizēt sava darba pienākumu izpildi, noteikt prioritātes, plānot savu darbu; Prasme pielietot mūsdienu tehnoloģijas darba procesā; Teicamas saskarsmes spējas, spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā; Augsta atbildības sajūta, mērķtiecīgums, iniciatīva. B kategorijas autovadītāja apliecība. Uzņēmums piedāvā: Darbu stabilā uzņēmumā; Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; Darba līgumu uz nenoteiktu laiku; Darba pienākumu pildīšanai darba automašīnu; Darba vieta – Kocēnu un Burtnieku apvienības teritorija Valmieras novadā. CV sūtīt uz e-pastu birojs@siakks.lv ar norādi santehniķis. Profesija: SANTEHNIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Alejas iela 8, Kocēni, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-05 Kontaktpersona: Māris Heinols Izglītības līmenis: Profesionālā pamatizglītība

Mūsu partneri