Valmieras Ziņas

Svētdien biedrības “Balta Daba” pārstāvji un ViA studenti sakops Gaujas krastus

Lasīšanas laiks: < 1 min

Svētdien, 18.maijā biedrības “Balta Daba” un Vidzemes Augstskolas Studentu apvienības (ViASA) Vides virziena rīkotajā talkā plānots sakopt Gaujas krastus no Dzelzs tilta virzienā uz Putriņu mežu un tālāk līdz daudzdzīvokļu mājām Jumaras ielā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VIASA pārstāve Ilze Sauša.

Pēc viņas teiktā, pasākums sāksies plkst.11, kad tā dalībnieki pulcēsies pie Dzelzs tilta Jumaras ielas pusē. Talkas organizatori nodrošinās talciniekus ar cimdiem un maisiem, kā arī pēc talkas cienās ar siltu tēju un dažādiem gardumiem.

Lai teritorija paliktu tīra un sakopta, pēc talkas SIA “ZAAO” savāks salasītos atkritumu maisus un aizvedīs tos uz Daibes poligonu.

Kā norādīja I.Sauša, apkārtnes sakopšana ir nepieciešama nepārtraukti un Putriņu meža apkārtne jau sen ir pelnījusi vietas sakopšanu. “Šī Valmieras zaļā zona ir iecienīta pastaigu un skriešanas vieta un zemē nomestie atkritumi paši tā vienkārši nepazudīs,” viņa atzina.

Lai līdzdarbotos talkā, nepieciešams iepriekš pieteikties, reģistrējoties speciāli izveidotā kopdokumentā. Reģistrēšanās nepieciešama, lai jau laikus apzinātu nepieciešamo cimdu, maisu, arī uzkodu daudzumu pēc labi padarītā darba.

Pasākums tiek īstenots kā sastāvdaļa projektā “Zaļais virziens Valmierā”, kuru finansiāli atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri