Valmieras Ziņas

Sveikti „Valmieras Jauniešu gada balvas” uzvarētāji

Pēdējā laikā bieži tiek pieminēta lasītprasme un uzdots jautājums, vai lasīt ir stilīgi? Grāmatas tika šķirstītas arī ikgadējā pasākumā „Valmieras Jauniešu gada balva”, kas šogad notika jau devīto gadu. Ar nodaļu pēc nodaļas klātesošos iepazīstināja pasākuma vadītāji – Valmieras Jauniešu domes prezidents Andris Saliņš un Jauniešu domes pārstāve Paula Beatrise Pumpure, bet starp lasījumiem ar savu spēcīgo balsi un emocionālām dziesmām klausītājus priecēja „X faktora” pusfināliste Elīna Gluzunova.

Kopumā apbalvojumi tika pasniegti sešās nominācijās.

Pirmā grāmatas nodaļa jeb nominācija – „Gada labvēlīgākā brīvā laika pavadīšanas vieta jaunietim’’. Balvu pasniedza Elīna Krūkle no kafejnīcas „Tērbata”, un to saņēma koncertzāle „Valmiera”, kur vasaras terasē bieži notika jauno mūziķu koncerti.

Otro nomināciju – „Jauniešu lieldraugs” saņēma Valmieras Viestura vidusskola (VVV). Balvas pasniedzējs, VUGD Vidzemes reģiona brigādes komandieris pulkvedis Jānis Skrastiņš izteica cerību, ka viesturieši ilgi vairs nebūs bēgļu statusā un drīz varēs atgriezties mājās.

Balvu nominācijā „Gada pasākums jauniešiem” saņēma Valmieras 5.vidusskolas komanda, kas jau otro gadu kvalitatīvi organizē erudīcijas spēli „Zini! Mini! Uzzini!” un kurā azartiski iesaistījušies daudzi valmierieši. Balvu pasniedza Jaunatnes centra „Vinda” direktore Sanita Loze.

Patīkami, ka mūsdienu patēriņa sabiedrībā tieši jaunatne ir tā, kas aktīvi iesaistās cīņā pret nevajadzīgu iepakojuma izmantošanu un vides piesārņošanu. Daudzi ar savu pārliecību un ikdienas rīcību rāda labu piemēru, bet šoreiz „Gada zaļākā jaunieša” balvu saņēma Valmieras Viestura vidusskolas 12.klases skolniece Samanta Bārupe, un to pasniedza Baiba Šakale no „SekoEko”.

2018.gadā „Jauniešu gada balvā” muzikālās pauzes piepildīja viesturiešu grupa „The Saviors”, bet šogad viņi paši bija nominēti un no Valmieras Kultūras centra direktora Toma Upnera rokām saņēma balvu kā „Gada jaunatnes organizācija”.

Un visbeidzot grāmatas sestā nodaļa jeb nominācija „Gada jaunietis”. Valmieras domes priekšsēdētāja vietnieks Ričards Gailums bija priecīgs paspiest roku un pasniegt balvu savam vārda brālim – Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas 12.klases skolēnam Ričardam Edijam Štibem.

Pasākuma noslēgumā – kafijas galds, fotografēšanās, sarunas un grupas „Guinness” dziesmas.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “ZAAO”, VRN 44103015509, ir vadošais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Vidzemē, kas nodrošina kvalitatīvu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu sniegšanu izmantojot modernas un mūsdienīgas tehnoloģijas, un ir atvērts jaunu tehnoloģiju ieviešanai procesu optimizācijai. AICINĀM DARBĀ: Atkritumvedēja vadītāju 8332 01 MĒS PIEDĀVĀJAM: Pilnu darba slodzi, normālo darba laiku ar summētā darba laika organizāciju četru mēnešu pārskata periodā; Labus darba apstākļus; Bruto atalgojumu no 1200 Eur mēnesī; Sociālās garantijas; Kvalifikācijas celšanas iespējas; Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana. DARBA PIENĀKUMI: Sadzīves atkritumu , lielgabarīta atkritumu un šķiroto atkritumu savākšana saskaņā ar maršruta lapu; Pārvietojot konteinerus (smags fizisks darbs) un strādājot ar hidrauliskajiem manipulatoriem ievērot darba drošības noteikumus; Uzturēt automašīnu tehniski labā stāvoklī un savlaicīgi ziņot par tehniskajiem bojājumiem.  PRASĪBAS: Vidējā vai vidējā speciālā izglītība ; C kategorijas autovadītāja apliecība; 95 kods; Vismaz trīs gadu pieredze automašīnas vadīšanā; Vēlama pieredze darbā ar hidrauliskajiem manipulatoriem; Labas tehniskās zināšanas; Prasme rīkoties ārkārtas situācijās; Komunikācijas prasmes, kas orientētas uz klientu apkalpošanu; Prasme pielietot darbā tehnisko inventāru; Organizatoriskās prasmes. PIETEIKTIES: CV (dzīves apraksts), motivācijas vēstuli un atsauksmes vai rekomendācijas lūdzam sūtīt e-pastā silvija.vilcane@zaao.lv līdz 2021. 31.janvārim Tālrunis: 64281250; 26568230. Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka izskatot iesūtītos piedāvājumus, sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai. Informējam, ka Jūsu pieteikumu dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “ZAAO”, Rīgas iela 32, Valmiera, LV-4201 Profesija: ATKRITUMVEDĒJA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-01-31 Kontaktpersona: Silvija Vilcāne Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

 Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija (www.sosbernuciemati.lv) ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes modeļa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un sniedz palīdzību ģimenēm ar bērniem Latvijā kopš 1997.gada. Aicinām pievienoties Valmieras SOS Bērnu ciematu komandai: SOS AUDŽUMAMMAS ASISTENTI/U (aukli) (uz nepilnu darba slodzi) Galvenie darba pienākumi: Aicinām atsaukties kandidātus ar: Pieredzi darbā ar dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Priekšroka kandidātiem ar izglītību pedagoģijas, sociālā darba, medicīnas un/vai psiholoģijas jomā. Pieredzi komandas darbā ar pieaugušajiem. Prasmi organizēt ģimenes un mājas saimniecisko dzīvi. Pievienojoties mūsu komandai Jūs iegūsiet: iespēju strādāt nevalstiskā organizācijā ar ievērojamu pieredzi bērnu aprūpes un ģimeņu atbalsta jomā; profesionālu apmācību darbu uzsākot; labus darba apstākļus. Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt Valmieras SOS Bērnu ciemata direktoram Edijam Pētersonam mob. tālrunis: 27873444 CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt līdz 10.02.2021.personāla vadītājai Elīnai Niemiro uz e-pasta adresi: elina.niemiro@sosbca.lv. ar norādi Profesija: AUKLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ganību iela 3, Valmiera Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-10 Kontaktpersona: Elīna Niemiro elina.nemiro@sosbca.lv

Mūsu partneri