Valmieras Ziņas

Sveicam valmierieti Ludmilu Tomsoni 100 gadu jubilejā!

Lasīšanas laiks: 2 min

Saulainā pavasara dienā, 24. maijā, savu simts gadu jubileju svinēja valmieriete Ludmila Tomsone. Vēlam dzimšanas dienas gaviļniecei daudz laimes, veselību un tikpat možu garu arī turpmāk!

Ludmila, kura kopš bērnības dienām mīļi dēvēta par Milliju, savu bērnību pavadījusi Salacgrīvas pusē, pie Salacas krastiem. Pie darba radusi jau no mazām dienām – agros rītos, kamēr saule vēl tikai aust, devusies ganībās. Un kamēr tēvs strādājis par mežsargu un mamma dienas pavadījusi lauku darbos, Ludmila palīdzējusi ar mājas soli. Bērnības dienas atcerās ar labām atmiņām, nav bijis, par ko sūdzēties, un vecāki labi izaudzinājuši. Jubilāres tēvs bijis nopietns un kluss, taču mamma – vienmēr labprāt parunājusies. Arī Ludmila pēc nodzīvotā gadsimta vēl aizvien ir dzīvespriecīga un runātīga.

Tālāk dzīves ceļš no Salacgrīvas vedis uz Aizputi, bet pēcāk uz Valmieru. Darba mūžs aizvadīts Valmieras slimnīcā (tagadējā Vidzemes slimnīca), Infekciju nodaļā kā dezinfektorei. Taču, ja slimnīcā trūkušas darba rokas, palīdzējusi arī citos darbos.

Lielākais Ludmilas atbalsts un stiprais plecs vecumdienās ir dēls un vedekla, kuri diendienā mīļi rūpējas par viņu. Ludmilas ģimenes saimi nu kuplina vairākas paaudzes – dēls un meita, 6 mazbērni, 12 mazmazbērni un 9 mazmazmazbērni.

Dzimšanas dienas gaviļnieci skaistajā jubilejā sveica Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, un Kaija Muceniece, Valmieras novada Sociālo lietu pārvaldes vadītāja.

Valmieras novada pašvaldībā ir tradīcija apsveikt iedzīvotājus simtajā un katrā nākamajā dzimšanas dienā, pasniedzot arī 150 eiro lielu pabalstu.

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri