Valmieras Ziņas

Svarīgākais, kas jāzina, ja nepieciešams riepu serviss

Lasīšanas laiks: 2 min

Ja esat prātīgs auto īpašnieks, Jums vismaz divas reizes gadā – pavasarī un rudenī – nepieciešams mainīt riepas un ir nepieciešams uzticams riepu serviss. Taču kāds riepu serviss būs vislabākais un kas ikvienam auto īpašniekam jāzina par riepu nomaiņu?

Izvēlieties specializētos auto centrus

Lai arī daudzi auto servisi apgalvo, ka spēj sniegt augsta līmeņa pakalpojumus visā, kas saistīts ar automašīnām, nereti tomēr tieši specializēts riepu centrs būs labākā izvēle. Šāds riepu centrs no parasta autocentra atšķiras ar to, ka tur Jūs vienmēr saņemsiet:

  • Profesionālas konsultācijas;
  • Apkalpošanu un augsta līmeņa servisa pakalpojumus;
  • Plašāku piedāvājumu.

Tāpat specializējies riepu serviss nodrošinās, ka tā darbinieki būs gan ieguvuši praktiskas zināšanas darbā ar riepām, gan arī sekos līdzi riepu nozares aktualitātēm un jaunākajām tehnoloģijām.

Regulāra riepu nomaiņa drošības vārdā

Riepu centrs nav vieta, ko apmeklēt tikai ik pa pāris gadiem – prātīgi auto īpašnieki lieto ziemas riepas ziemas sezonā, bet vasarā izmanto vasaras riepas un maina tās regulāri. Lai arī vissezonas riepas šķiet ekonomiskāks risinājums, izvēloties katrai sezonai piemērotākas riepas, Jūs garantēsiet to, ka:

  • Jūsu auto bremzēšanas ceļš būs maksimāli īss;
  • Automašīnai būs samazināts akvaplanēšanas risks;
  • Iekļūstot ceļu satiksmes negadījumā, Jums nevarēs pārmest nepiemērotu riepu lietošanu.

Ir svarīgi riepas nomainīt īstajā laikā, jo ziemas sezonā braukt ar vasaras riepām ir bīstami, bet vasaras riepas ziemā slīdēs.

Labāk veikt pilnu servisu

Lai ikdienas braukšana būtu droša un Jūs būtu pārliecināts, ka automašīna ir vislabākajā tehniskajā kārtībā, pārliecinieties, ka riepu centrs var veikt arī tādus noderīgus papildpakalpojumus kā:

  • Riteņu balansēšana;
  • Savirzes regulēšana;
  • Ritošās daļas pārbaude un remonts.

Profesionāls riepu serviss sevī iekļauj arī tādus pakalpojumus kā disku remonts, riteņu mazgāšana un pat riepu glabāšana līdz nākamajai sezonai. Daudz labāk ir vienā servisa apmeklējumā veikt visu nepieciešamo auto apkopi, nekā mēģinot ietaupīt naudu, nonākt neapskaužamās situācijās atrodoties ceļu satiksmē.

Pirelli Key Point ir starptautisks projekts, kurā piedalās vairāk nekā 700 riepu autocentru visā Eiropā. Šie specializētie riepu centri piedāvā gan visplašāko riepu un lieto disku klāstu, gan jebkuru citu produkciju no lielākās noliktavas Baltijā. Ja Jums vajadzīgs labākais riepu serviss – ienāciet mājaslapā pkp.lv un atrodiet sev tuvāko specializēto riepu centru!

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri