Valmieras Ziņas

Strenču slimnīcas mediķi saņem Veselības ministrijas Atzinības rakstus

Lasīšanas laiks: 3 min

5.maijā veselības ministrs Daniels Pavļuts svinīgā ceremonijā Rīgas Stradiņa universitātes Lielajā aulā pasniedza Veselības ministrijas Atzinības rakstus VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” (turpmāk- slimnīca) 2.nodaļas virsārstam, psihiatram/narkologam Raivim Loginam par pašaizliedzīgu un profesionālu darbu veselības nozarē un virsmāsai Žannai Kozlovai par izciliem sasniegumiem veselības nozarē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” Projektu vadītāja Alīna Kitnere.

Slimnīcas vadītāja Maija Ancveriņa: “Sirsnīgi pateicos par Jūsu smago darbu! Jūs vienmēr tiekat galā ar visiem izvirzītajiem uzdevumiem, tāpēc novēlu turpināt tādā pašā garā un nekad neapstāties pie tā! Paldies par to, ko darāt, es to ļoti novērtēju!”

Ārsts Raivis Logins, jau no COVID-19 pandēmijas pirmsākumiem, aktīvi iesaistījās COVID-19 pacientu ārstēšanā. Ārsta līdera dotības un personīgais piemērs motivēja darbiniekus nebaidīties strādāt ar COVID-19 pacientiem un potenciālajiem infekcijas pārnēsātājiem. Ārsts ir uz starpdisciplināru sadarbību vērsts un savā profesionālajā darbībā iekļauj inovatīvas un mūsdienīgas ārstniecības metodes. Aktīvi piedalās gan vietējas, gan starptautiskas nozīmes psihiatrijas nozares pasākumos, informējot sabiedrību un kolēģus par aktuāliem psihiskās veselības jautājumiem. Dr. Logins ir jauniešu auditorijas iemīļots lektors, lasot lekcijas ne tikai Strenču vidusskolā, bet arī citu pašvaldību mācību iestādēs, papildus aktīvi piedalās Eiropas struktūrfondu finansētajos projektos sabiedrības veselības veicināšanai. Ārsts ieguldījis milzīgu darbu sabiedrības veselības izglītošanā  un slimību profilaktisko pasākumu īstenošanā. Dr. Logins aktīvi iesaistās Slimnīcai nozīmīgu starptautisku un valstiska līmeņa pasākumu organizēšanā, aktīvi uzstājoties ar priekšlasījumiem un klīnisko gadījumu analīzi. Ārsts ir tik harizmātiska personība, ka daudzi topošie ārsti vēlas voluntēt kopā ar viņu, viņa vadībā, lai labāk izprastu un sagatavotos psihiatra darbam. 

Nodaļas virsmāsa Žanna Kozlova Slimnīcā strādā kopš 1993.gada par psihiatrijas māsu, kopš 1999. gada ieņem nodaļas virsmāsas amatu. Covid-19 pandēmijas laikā  pārprofilētās nodaļas virsmāsa, kas aktīvi iesaistījās Covid-19 pacientu uzņemšanā specializētajā slimnīcā. Virsmāsas iesaiste Covid-19 pandēmijas laikā un tā seku novēršanā neaprobežojās tikai ar nodaļas darbu, bet arī iesaisti citu nodaļu operatīvās darbības nodrošināšanā kolēģu prombūtnes laikā. Virsmāsa aktīvi iesaistās nozares klīnisko pētījumu īstenošanā, tādējādi veicinot psihiatrijas kā nozares attīstību.  Virsmāsas Žannas prasme strādāt ar dažādu paaudžu darbiniekiem, spējas “nolasīt” pacientu vajadzības un vēlmes, ir izcilas māsas īpašības. Ar savām zināšanām, uzkrāto darba pieredzi Žanna ir paraugs visam slimnīcas ārstniecības personālam – vienmēr smaidīga, korekta, atsaucīga un atbalstoša! Sniedz ieguldījumu gan māsu palīgu izglītošanā, gan pildot mentora pienākumus māsu ievadīšanā patstāvīgā darbā. Žannas vadībā nodaļas personāls izprot vajadzību uzlabot procesus, piedalīties jaunu darbību adaptācijas procesā.

Sirsnīgi sveicam un lepojamies ar mūsu slimnīcas mediķiem, kuri līdzās vairāk nekā simts veselības nozarē strādājošiem tika sumināti par pašaizliedzību, profesionalitāti un izcilu darbu veselības aprūpes un sabiedrības veselības jomā.

(Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto programmētāja amatu uz nenoteiktu laiku (nepilns darba laiks – 20 stundas nedēļā) Prasības pretendentam: augstākā izglītība datorzinībās vai inženierzinātnēs (vai pēdējā kursa students), zināšanas HTML, PHP, CSS, JavaScript, MySQL, par priekšrocību tiks uzskatīta iepriekšēja pieredze tīmekļa sistēmu izstrādē, kā arī pieredze CMS, labas latviešu un angļu valodas zināšanas, augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas prasmes, prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un operatīvi risināt problēmas, augstas darba spējas un radoša pieeja darbam, analītiska domāšana, iniciatīva. Galvenie pienākumi: esošo tīmekļa sistēmu uzturēšana un optimizēšana, jaunu tīmekļa sistēmu izstrāde un ieviešana. Mēs piedāvājam: interesantu un atbildīgu darbu, sociālās garantijas, izaugsmes iespējas un iespēju iesaistīties projektos, garantētu un regulāru atalgojumu 890,00 EUR pirms nodokļu nomaksas mēnesī Pretendentiem motivācijas vēstuli, dokumentu kopijas, kas apliecina izglītību (vai izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pasta adresi agrita.somase@va.lv vai iesniegt personīgi Valmierā, Cēsu ielā 4, kabinetā Nr.C204 ar norādi „Konkursam uz programmētāja amatu” līdz 2022.gada 26.jūlijam. Par tehniskajiem jautājumiem un darba pienākumiem zvanīt: 29340322 (Jānis Kleinbergs, IT grupas vadītājs) Profesija: PROGRAMMĒTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Nepilnais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-07-26 Kontaktpersona: Motivācijas vēstuli, izglītības dok. kopijas ( izziņu par studijām) un CV sūtīt pa e-pastu Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri