Valmieras Ziņas

Starptautiskajā tehnoloģiju konkursā „Ventspils IT izaicinājums 2020” uzvarējusi Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta jau 2. septembrī izaicināja skolēnus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju pielietošanā.

Pēc veiksmīga starta neklātienes 1. kārtā skolas komanda „Koks” – kapteinis Krišjānis Mārtiņš Alliks no 12.b klases un Kristaps Olehno un Alvis Miglavs no 11.a klases – iesniedzot datorsimulāciju, kurā mainot dažādus parametrus (kokaudžu platību, sastāvu, biezību, resursu ieguvi u. c.) vizuālā veidā tiek demonstrēts, kā mainīsies Latvijas mežainums, kļuva par vienu no 18 finālistu komandām D grupā (10.–12. klase).

D grupas fināls notika tiešsaistē 23. novembrī, kurā mūsu komanda prata parādīt savas plašās zināšanas fizikas, matemātikas un tehnoloģiju jomā. Veiksmīga izdevās sadarbība neierastos apstākļos un tika izveidota prezentācija par to, kā funkcionē radītā datorsimulācija, un pārliecināta konkursa žūrija, kāpēc šādā datorsimulācijā būtu jāinvestē resursi.

Komandai pēc fināla radās doma, ka varbūt var iegūt vietu uz pjedestāla, jo vērtējošā žūrija izteica pozitīvus komentārus par komandas prezentāciju un viktorīnā bija iegūta ceturtā vieta, taču nebija cerību, ka tā būs augstākā vieta.

Bet balvu pasniegšanas ceremonija 27. novembrī sagādāja negaidītu un emocijām pilnu pārsteigumu: Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda „Koks” atzīta par Ventspils IT challenge 2020 uzvarētāju.

Apsveicam Krišjāni Mārtiņu Alliku, Kristapu Olehno, Alvi Miglavu!
Mēs lepojamies ar Jūsu paveikto.

Priecājos, ka man bija tāda iespēja – būt par komandas mentoru.
Jāpiebilst, ka, lai arī konkurss notiek jau 5. gadu, mūsu skolas komanda un visi tās dalībnieki tik plaša mēroga IT sacensībās piedalījāmies pirmo reizi.

Vairāk informācijas par konkursa laureātiem: http://ventspilsitc.com/news/the-international-technology-competition-has-ended-ventspils-it-challenge-2020/

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Padtex Insulation” aicina savā komandā KVALITĀTES VADĪTĀJA ASISTENTU Kandidāta raksturojums: pozitīvi domājoša personība ar vēlmi pilnveidoties; vēlama pieredze kvalitātes vadības procesos; izglītība kvalitātes vadībā vai ceļā uz to. Tavi darba pienākumi: asistēšana kvalitātes vadītājam ikdienas darbā; kvalitātes vadības sistēmas un saistošās dokumentācijas pārskatīšana, analīze, pilnveidošana un uzturēšana; procesu analīze (struktūrshēma); risku noteikšana un analīze (FMEA); procesu kontroles plānu izstrāde. Mēs piedāvājam: dinamisku darba vidi un iespēju profesionāli pilnveidoties; pilna laika darbu ar darba samaksu 1000-1200 EUR/bruto; sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu. Ja esi gatavs būt daļa no SIA “Padtex Insulation” komandas, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz alise@padtex.lv! Iesniedzot savu CV un motivācijas vēstuli, Jūs piekrītat personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā. Pārzinis: SIA “Padtex Insulation”, reģ. nr. LV44103028772 Profesija: KVALITĀTES VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 27, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-02-14 Darba sākšanas datums: 2021-02-15 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: alise@padtex.lv Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri