Valmieras Ziņas

Starptautiskajā tehnoloģiju konkursā „Ventspils IT izaicinājums 2020” uzvarējusi Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda

Lasīšanas laiks: 2 min

Ventspils Digitālais centrs un Ventspils pilsēta jau 2. septembrī izaicināja skolēnus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas parādīt savas prasmes un zināšanas radošā tehnoloģiju pielietošanā.

Pēc veiksmīga starta neklātienes 1. kārtā skolas komanda „Koks” – kapteinis Krišjānis Mārtiņš Alliks no 12.b klases un Kristaps Olehno un Alvis Miglavs no 11.a klases – iesniedzot datorsimulāciju, kurā mainot dažādus parametrus (kokaudžu platību, sastāvu, biezību, resursu ieguvi u. c.) vizuālā veidā tiek demonstrēts, kā mainīsies Latvijas mežainums, kļuva par vienu no 18 finālistu komandām D grupā (10.–12. klase).

D grupas fināls notika tiešsaistē 23. novembrī, kurā mūsu komanda prata parādīt savas plašās zināšanas fizikas, matemātikas un tehnoloģiju jomā. Veiksmīga izdevās sadarbība neierastos apstākļos un tika izveidota prezentācija par to, kā funkcionē radītā datorsimulācija, un pārliecināta konkursa žūrija, kāpēc šādā datorsimulācijā būtu jāinvestē resursi.

Komandai pēc fināla radās doma, ka varbūt var iegūt vietu uz pjedestāla, jo vērtējošā žūrija izteica pozitīvus komentārus par komandas prezentāciju un viktorīnā bija iegūta ceturtā vieta, taču nebija cerību, ka tā būs augstākā vieta.

Bet balvu pasniegšanas ceremonija 27. novembrī sagādāja negaidītu un emocijām pilnu pārsteigumu: Valmieras Valsts ģimnāzijas komanda „Koks” atzīta par Ventspils IT challenge 2020 uzvarētāju.

Apsveicam Krišjāni Mārtiņu Alliku, Kristapu Olehno, Alvi Miglavu!
Mēs lepojamies ar Jūsu paveikto.

Priecājos, ka man bija tāda iespēja – būt par komandas mentoru.
Jāpiebilst, ka, lai arī konkurss notiek jau 5. gadu, mūsu skolas komanda un visi tās dalībnieki tik plaša mēroga IT sacensībās piedalījāmies pirmo reizi.

Vairāk informācijas par konkursa laureātiem: http://ventspilsitc.com/news/the-international-technology-competition-has-ended-ventspils-it-challenge-2020/

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri