Valmieras Ziņas

Starptautiskajā dejas dienā Pārgaujas ģimnāzijā notiek meistarklases

Jau kopš 1982. gada pēc UNESCO Starptautiskās dejas padomes iniciatīvas 29.aprīlis šaurākā vai plašākā lokā tiek atzīmēta kā Starptautiskā dejas diena.  Visdažādāko žanru dejotājiem tie ir svētki, šogad gan visai klusi…

Vakar un šodien, 29.aprīlī, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas deju skolotāji rīkoja interešu izglītības meistarklases. Vakar tautisko deju soļus brīvā dabā mācīja “Pārgaujas delveru” vadītāja Gunita Kļaviņa, bet šodien mūsdienu dejas kustības ierādīja grupa “Flash” un vadītāja Linda Mīļā.

Parasti pavasarī notika atskaites koncerti, kad katrs kolektīvs rādīja, ko ir iemācījies gada laikā, šoreiz vien nelielas meistarklases VPVĢ Radošuma dienu ietvaros. Pēc mēnešiem ilgā laika, kad saredzēties varēja vien datora ekrānos, uzmundrinājumu rada arī kustības svaigā gaisā, priecīgi acu skatieni,  plaukstoši pumpuri skolas apkārtnē, līdzsvara, stiepšanās un citi vingrinājumi.

Deja dziedē gan fiziski, gan emocionāli, deja uzlādē gan pašus dejotājus, gan skatītājus, to savulaik atzinis arī Alkis Raftis, Starptautiskās dejas padomes prezidents (International Dance Council, Alki Rafti):

Deja ir universāla valoda. Tā ir atslēga, kas atver ikvienas durvis, ļaujot iepazīt citas valstis, citas tautas, cilvēkus un kultūras. Deja veicina brīvību, izpratni, draudzību un toleranci.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Santehnikas un apkures veikals "Komforts" Valmierā savam kolektīvam aicina pievienoties: Pārdevēju – KONSULTANTU Mēs piedāvājam: -darbu stabilā un augošā uzņēmumā; -uzņēmuma iekšējās apmācības; -izaugsmes iespējas; -pozitīvu, dinamisku un mūsdienīgu darba vidi; -draudzīgus kolēģus un regulārus team building pasākumus; -mēneša darba algu no (bruto) EUR 800 - 1100 Mēs sagaidām, ka Tev ir: -darba pieredze santehnikas preču tirdzniecībā (vēlams); -interese par tirdzniecības procesiem; -spēja ātri reaģēt un risināt nestandarta situācijas; -teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas; Galvenie darba pienākumi būs: -konsultāciju sniegšana un preču klāsta piemeklēšana klientu vajadzībām; -pārdošanas dokumentu noformēšana; Darba laiks: pilna slodze, maiņu darbs no plkst. 08:00 – 18:00 Pieteikties: sūtīt CV uz e-pasta adresi: personals@evasat.com Kontakttālrunis: 26365270 Darba vieta: Stacijas iela 30, Valmiera Profesija: PĀRDEVĒJS KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Stacijas iela 30, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-07-19 Darba sākšanas datums: 2021-06-18 Kontaktpersona: Kristīne Ločmele Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri